Następny mecz
Towarzyski, 09.08.2020 14:30 Sparta Rotterdam De Kuip
Towarzyski, 16.08.2020 14:30 FC Twente De Kuip
Towarzyski, 22.08.2020 16:45 Borussia Dortmund Schauinsland-Reisen-Arena
Odpowiedź kierownictwa Akademii Feyenoordu na artykuł AD 22.11.2019 22:34, DamianM, 0 komentarzy, Foto @ Feyenoord.nl / Źródło: Feyenoord.nl
Image

W sobotę w Algemeen Dagblad (AD) pojawi się artykuł o szkoleniu młodzieży w Feyenoordzie. Po tej historii kierownictwo Akademii chce odpowiedzieć w następujący sposób:

Niedopuszczalne jest, aby ludzie o wysokim poziomie usług ponieśli jakieś konsekwencje. Ludzie, którzy wnieśli znaczący wkład w rozwój talentów w ostatnich latach i nadal to robią. To samo dotyczy osób, które były ostatnio zatrudnione.

Drzwi Akademii są stale otwarte dla mediów i innych. Dziennikarze sportowi mogą na własne oczy śledzić rozwój i trening. Wszystkie pytania mogą być również zadawane naszym ludziom. Na tej podstawie każdy może wydać osąd.

Nasza Akademia ma drzwi otwarte, aby zobaczyć, porozmawiać i być informowanym o tym, jak Feyenoord działa ze swoimi talentami. Naprawdę nie mamy złudzeń, że robimy wszystko dobrze.

Autor nie przyszedł i nie chciał nas informować o tym artykule. Ktoś, to opiera się jedynie o anonimowe źródła, szkodzi naszym ludziom w Akademii. 

Ocenianie z zewnątrz bez żadnego kontaktu jest zbyt łatwe. Uważamy, że ważne jest podkreślenie tego w tym komentarzu, iż wspieramy naszych ludzi i ich metody pracy.

Raymond van Meenen, menedżer Akademii Feyenoordu
Stanley Brard, szef Akademii Feyenoordu

 

Komentarze (0)
Wszelkie prawa zastrzeżone przez feyenoord24.net. 2008-2020. Znaki towarowe i logo Feyenoord Rotterdam są własnością Feyenoord Rotterdam N.V.
Projekt i wykonanie:
rd.com