Ajax Amsterdam

Eredivisie
De Kuip

Nie

22.03

14:30

Excelsior Rotterdam

Eredivisie
De Kuip

Nie

15.03

14:30

2:1

OFICJALNIE: Andreev nowym bramkarzem Feyenoordu

31.08.2024 21:22; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ feyenoord.com / Źródło: Feyenoord.com

Feyenoord Rotterdam ogłosił podpisanie pięcioletniego kontraktu z dotychczasowym bramkarzem LewskiegoSofia, Plamenem Andreevem. 

- Jestem bardzo zadowolony z tej zmiany i zmotywowany do odnoszenia sukcesów tutaj – mówi Andreev. - Zaufanie, które klub we mnie pokłada, jest dla mnie bardzo ważne. W ostatnich latach wszystko potoczyło się bardzo szybko i widzę mój transfer do Feyenoordu jako wspaniałą nagrodę za moje wysiłki. Nie mogę się doczekać, aby dalej rozwijać się jako człowiek i bramkarz w tym wspaniałym klubie i osiągać tutaj sukcesy.

Andreev, urodzony i wychowany w stolicy Bułgarii, Sofii, w wieku 13 lat przeszedł z akademii FK Botev 57 do Lewskiego Sofia. W bułgarskim klubie też najpierw trafił do akademii młodzieżowej, aż w końcu zadebiutował w pierwszej drużynie mając zaledwie 16 lat.

Młody reprezentant Bułgarii, uznawany za bardzo utalentowanego bramkarza, już jest bardzo doświadczony, pomimo młodego wieku. Od czasu swojego oficjalnego debiutu 23 maja 2021 roku, rozegrał 89 oficjalnych meczów dla Lewskiego Sofia.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Feyenoord Rotterdam (@feyenoord)

Komentarze (0)

Wyniki 28. kolejka

Gospodarz

Gość

Heracles Almelo

1 - 1

Excelsior Rotterdam

Fortuna Sittard

1 - 2

FC Twente

Sparta Rotterdam

2 - 0

FC Volendam

PEC Zwolle

2 - 1

NAC Breda

NEC Nijmegen

? - ?

SC Heerenveen

FC Utrecht

? - ?

Go Ahead Eagles

Feyenoord Rotterdam

? - ?

Ajax Amsterdam

FC Groningen

? - ?

AZ Alkmaar

SC Telstar

? - ?

PSV Eindhoven

Zdjęcie Tygodnia

15-22 marca

Derby Rotterdamu w wykonaniu Feyenoordu trudno uznać za widowisko, które na długo pozostanie w pamięci kibiców z powodów sportowych.

Video

Feyenoord 2-1 Excelsior

Wymęczone, ale rotterdamskie derby wygrał Feyenoord.

Live chat

Gość

No jeszcze 10 minut w nijmegen i van Persie osiągnął cel na ten weekend :D już nie będzie musiał robić wyniku w klasyku bo i tak zostanie na 2 miejscu nawet jak przegra :D wystarczy że nec nie wygra.

Gość

Ten stadion Barcy "nowy" wygląda tak jak ten stary :D Po co oni to rozbierali do ziemii jak to tak samo wygląda?

Gość

Ide o zakład że przynajmniej klaassen lub weghorst trafią - tak jest zawsze.

DamianM

Ofensywne statystyki ma no, bardzo dobre, gole, asysty. To już bardziej Di Marco niż typowy LO, tylko no własnie, o obronie zapomina

Gość

Bos też cienki w obronie - ale do przodu coś daje więcej.

Gość

Skład Feyenoordu powinno się tak opisać dziś:

W bramce - Ręcznik

W obronie - Autostrada do bramki (cała czwórka ;-) )
*no może poza Bossem, choć on więcej ofensywnie robi

Gość

Weghorst, Berghuis i Klaassen :))) to nie może się dobrze skończyć, mam na mysli, ze ten mecz będzie trwał 90 minut XD

Gość

Kur*a. Nie mógł Lotomba grać z Excelsiorem, skoro Deijl był zagrożony kartkami? Dostał żółtko i dziś pauzuje, a ten niepewniak zagra. Jprdl

DamianM

szkoda, że Heerenveen nie utrzymało tego prowadzenia

Gość

nec 2-2 oby tak zostało

DamianM

I Viduka chgba tam wymiatał coś mi chyba świta

Gość

Pamiętam że ten kozak z heereveen afonso alves poszedł tam i chyba rok czy 2 półźniej spadli - on tam za bardzo nie zrobił kariery, Heerenveen to był jego szczyt kariery.

Gość

;-)

Gość

Hasselbaink chyba wymiatał w Borough w tamtych czasach

Gość

No mieli pakę spoko, a potem spadek i już z 10-15 lat są w ChampionShip chyba. Długo

Gość

Gareth Southgate grał na obronie - to by wyjaśniało dlaczego przegrali finał :D

Gość

Dobrze pamiętam - 20 lat temu
https://en.wikipedia.org/wiki/2006_UEFA_Cup_final

DamianM

Kto pamięta Middlesborough z pucharów? Wtedy mieli pakę spoko

Gość

oni byli w finale pucharu uefa i przegrali z sevillą - sevilli to było pirwsze trofeum. Tam chyba 4-0 było w finale :D

Gość

A jak oba te kluby nie spadną i wejdzie w końcu Middlesborough, to będą trzy duże kluby z północy. Tak jak było kiedyś w Premierleague, ze 20-25 lat temu ;-)

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.