FC Dordrecht

Towarzyski
GN Bouw Stadion

Sob

04.07

14:30

---

---
---

---

---

---

OFICJALNIE: Balde sprzedany do FC Lausanne-Sport

31.01.2023 21:02; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ Feyenoord.nl / Źródło: Feyenoord.nl

Feyenoord Rotterdam w oficjalnym komunikacie poinformował o sprzedaży Aliou Balde do FC Lausanne-Sport. 21-letni senegalski ofensywny piłkarz w tym sezonie grał na wypożyczeniu w FC Dordrecht. W jego miejsce na wypożyczenie powędrował zawodnik zespołu U-21, Tidjany Touré. 

Wraz z zimowym odejściem do Lozanny, Balde, który został sprowadzony przez Feyenoord w styczniu 2021 roku, kończy się przedterminowo wypożyczenie do FC Dordrecht.

Feyenoord jest więc wdzięczny temu ostatniemu klubowi za konstruktywną współpracę przy transferze Balde, który w tym sezonie w Keuken Kampioen Divisie strzelił osiem goli w piętnastu meczach.

Komentarze (0)

Gospodarz

Gość

Zdjęcie Tygodnia

24-31 maja

Robert Eenhoorn zostanie nowym dyrektorem generalnym Feyenoordu.

Video

TOP 10 goli w 2025-2026

ESPN przygotowało kompilację dziesięciu najładniejszych bramek zdobytych przez rotterdamski klub w minionych rozgrywkach.

Live chat

DamianM

Coś tam się plują Ukraińcy do nas po tym jak prezydent nasz chce ich prezydentowi odebrać jakieś tam odznaczenie

Gość

jakich wiadomościach?

DamianM

O mecz dzisiaj, tam piękny młyn będzie po tych ostatnich wiadomościach. W sumie oni jak u siebie już

Gość

Polska gra z upadliną.

Gość

w 3 meczach w szwecji padło dziś 18 goli - średnia 6 na mecz.

Gość

Ten vasteras to od paru lat gra w 1 lidze.

DamianM

Na pewno wiem, że dzisiaj wielki Chrobry w Ekstraklasie

DamianM

vasteras, coraz lepsze kluby wspominacie, pierwszy raz chyba widze hehe

Gość

4-5 się skończyło

Gość

vasteras-goteborg 2-4 w 38 minut - szalona 1 połowa.

Gość

ajax i psv zarobiłty na LM po 38 mln.

DamianM

Kino. Kino normalnie

DamianM

no tak: Etienne Reijnen’s departure will now need to be negotiated, in what could become one of the shortest appointments in Liverpool’s history. :D

Gość

XDDD To ten asystent już poszedł do LFC, nie zaczął pracy i już zwolniony? XD Circus

DamianM

No każdy ma swoje zdanie, to tak nie wygląda jak nam się wydaje, od współprac po transfery jak w Fmie, że kogoś można kupić, wyrzucić, pożegnać z minuty na minute, a współprace nie opierają się tylko na piłkarzach. Kilka razy dodałem w tresci na czym jeszcze.

Gość

Taaa żaden z tych piłkarzy co tam byli się nie przebił - wielki mi zysk.

DamianM

Dzięki Dordrechtowi mamy gdzie ogrywać piłkarzy jakby ktoś miał iść gdzieś grać częściej na wyższym poziomie, bo nie mamy rezerw, do tego ta współpraca potzrebna jest przede wszystkim i zamysł.

DamianM

ale współpraca nie polega tylko na wymianie piłkarzy

Gość

Nasze współprace polegały na tym że inni mieli coś od nas a my od nich nic. Współpraca z Dordrechtem tak wygląda.

Gość

Może to i dobrze - nic z tej współpracy nie mieliśmy.

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.