Następny mecz
Towarzyski, 09.08.2020 20:00 Sparta Rotterdam De Kuip
Towarzyski, 16.08.2020 16:45 FC Twente De Kuip
OFICJALNIE: Diemers Portowcem! 19.06.2020 16:04, DamianM, 0 komentarzy, Foto @ Feyenoord.nl / Źródło: Feyenoord.nl
Image

Feyenoord Rotterdam poinformował, że Mark Diemers jest pierwszym zakupem na nadchodzący sezon. 26-latek przychodzący z Fortuny Sittard podpisał trzyletni kontrakt. 

Dyrektor techniczny Frank Arnesen jest zadowolony z pierwszego letniego transferu Feyenoordu. - Uważamy Diemersa za dobre wzmocnienie naszej linii pomocy. Jest pracowity, posiada dobre podanie i znakomity strzał. Gracz z niezbędnym doświadczeniem w Eredivisie, który jest gotowy na kolejny krok: zabłysnąć w Feyenoordzie.

Trener Dick Advocaat jest również zachwycony przyjściem Diemersa. - Zrobił na mnie doskonałe wrażenie w trzech meczach Feyenoordu rozegranych w zeszłym sezonie przeciwko Fortunie Sittard. Również w innych spotkaniach widziałem, że ma niezbędne cechy, które możemy dobrze wykorzystać na De Kuip. 

Sam Diemers rzecz jasna jest bardzo dumny. - Nie myślałem o tym dwa czy trzy lata temu. To, że taki klub jak Feyenoord mnie przedstawia, sprawia, że jestem dumny. W zeszłym tygodniu udałem się do 1908, żeby porozmawiać z trenerami. Było to bardzo miłe spotkanie. Będę musiał ciężko pracować na swoje miejsce w skłąadzie, ale zrobię wszystko, co w mojej mocy.

Pomocnik gra w Eredivisie od 2012 roku. W CV ma już grę dla FC Utrecht, Cambuur, De Graafschap i Fortuny Sittard. Dla tego ostatniego klubu strzelił siedem goli i zanotował sześć asyst w 26 meczach Eredivisie w poprzednim sezonie. 

Komentarze (0)
Wszelkie prawa zastrzeżone przez feyenoord24.net. 2008-2020. Znaki towarowe i logo Feyenoord Rotterdam są własnością Feyenoord Rotterdam N.V.
Projekt i wykonanie:
rd.com