FC Utrecht

Eredivisie
Galgenwaard

Nie

08.02

12:15

PSV Eindhoven

Eredivisie
Philips Stadion

Nie

01.02

14:30

3:0

OFICJALNIE: Feyenoord żegna się z Bueno, Osmanem i Gonzálezem

19.05.2025 20:35; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ Feyenoord.nl / Źródło: Feyenoord.nl

Sezon 2024/2025 dobiegł końca dla Feyenoordu. W minioną niedzielę, tuż po ostatnim meczu ligowym przeciwko sc Heerenveen, zawodnicy, sztab szkoleniowy oraz członkowie zarządu zebrali się po raz ostatni w ośrodku treningowym 1908, by wspólnie podsumować mijający rok i pożegnać trzech odchodzących piłkarzy.

Spotkanie było okazją do refleksji nad sezonem pełnym emocji, w którym Feyenoord zdobył Superpuchar Holandii, dotarł do 1/8 finału Ligi Mistrzów po serii efektownych występów, a także zakończył rozgrywki Eredivisie na trzecim miejscu, zapewniając sobie tym samym udział w trzeciej rundzie kwalifikacji do kolejnej edycji Champions League.

Podczas uroczystości trener Robin van Persie oraz dyrektor generalny Dennis te Kloese wygłosili słowa podziękowania pod adresem trzech zawodników, którzy opuszczają klub po zakończeniu wypożyczeń: Hugo Bueno, Facundo González (Feyenoord nie skorzystał z opcji wykupu) oraz Ibrahim Osman. Wszyscy trzej zostali uhonorowani za swój wkład w grę zespołu, profesjonalizm i zaangażowanie.

Na pamiątkę sezonu spędzonego na De Kuip piłkarze otrzymali specjalnie przygotowane, spersonalizowane tablice ze zdjęciami dokumentującymi ich czas w barwach Feyenoordu. W przypadku Hugo Bueno zaznaczono jednak, że jego dalszy pobyt w Rotterdamie nadal pozostaje otwartą kwestią i nie można wykluczyć jego powrotu.

Feyenoord rozpocznie przygotowania do nowego sezonu już 30 czerwca – tego dnia odbędzie się pierwszy trening zespołu w ramach okresu przygotowawczego.

Komentarze (0)

Wyniki 22. kolejka

Gospodarz

Gość

NAC Breda

? - ?

Excelsior Rotterdam

NEC Nijmegen

? - ?

Heracles Almelo

PEC Zwolle

? - ?

FC Volendam

FC Twente

? - ?

SC Heerenveen

Fortuna Sittard

? - ?

Sparta Rotterdam

FC Utrecht

? - ?

Feyenoord Rotterdam

AZ Alkmaar

? - ?

Ajax Amsterdam

Go Ahead Eagles

? - ?

SC Telstar

FC Groningen

? - ?

PSV Eindhoven

Zdjęcie Tygodnia

1-8 lutego

Feyenoord skompromitował się w Eindhoven w sposób, który trudno ubrać w dyplomatyczne słowa.

Video

PSV 3-0 Feyenoord

W spotkaniu z PSV można było zobaczyć obraz nędzy i rozpaczy, jaki zaprezentowali Stadionowi.

Live chat

Gość

Latem nie zauważono że Oxlade-Chamberlain był bez klubu - można było go do pomocy zakontraktować - teraz bierze go celtic.

Gość

Aż śmieszne że prezydent ingeruje w takie bzdury. :D

DamianM

Takie rzeczy tylko w Serbii. Prezydent kraju zablokował zwolnienie nieudolnego trenera Partizana Nenada Stojakovicia który sabotuje drużynę aby nie zagrażała Crvenej zvezdzie. Zarząd Partizana go zwolnił na zebraniu ale przyszedł telefon od prezydenta.

Gość

Zobaczcie pudło Luisa Suareza ze Sportingu w 108 minucie w dogrywce. Nie trafił z metra do pustej bramki XDDD ale za to gol Catamo na 3-2 palce lizać ;)

Gość

i jest 0-5 - a atalanta 3-0 powiozła juve.

Gość

Benzema jaki debiut - hattrick i asysta.

Gość

potężby betis po godzinie gry 0-4 z atletico u siebie - a mówiłem po meczu z nami że gdyby betis tak grał z barcą czy realem jak z nami to dostałby 0-5 - bo grali z nami tak na 30% a i tak wygrali.

Gość

miał zjazd jak Feye za van Persiego :D
https://x.com/tntsports/status/2019429695666659491

DamianM

taaa szkoda mega tych kontuzji, bo potencjał na jeszcze więcej goli był potęzny

Gość

Jorgensena lubie choć irytowała ta liczba jego kontuzji mięśni.

DamianM

Zawsze bawi. Defensywny napastnik. Top

Gość

Larin to Defensywny napastnik - mokry sen Papszuna ;-)

DamianM

No właśnie

Gość

fan southamptonu
"Interesting stat...Sport Republic have signed 45 players, and not one of them has scored more than 9 goals. The recruitment has been appaling."

DamianM

Oho angielskie media już podchwycily temat Lingarda i Feyenoordu

DamianM

Taaa, no mówiłem, z ciekawości tam wszedłem i no wygląda to też na niezły burdello

Gość

Ktoś tam narzeka na włąścicieli klubu jakieś kondominium skandynawsko-jugolskie o nazwie "sport republic" posiaa 80% klubu :D

DamianM

"His attacking stats make him seem like a defender". O Larinie ;-)

Gość

"Trochę mnie to dziwi, bo klub koncentruje się teraz głównie na dłuższej perspektywie, a nie na bezpośrednim wyniku sportowym." - haha jakby wynik sportowy nie był zależny od wszystkiego :-D coza durne podejście. Wszak wartość zawodników się buduje na europie - ajax jak doszedł do półfinału ligi mistrzów - to sprzedawał graczy za 70,80 mln euro.

DamianM

Wkurwienie raczej plus wiadomo jak to działa. Że Prime Ronaldo, że płaczemy po nim że tak dobry, no podcheycili to tam i no wesoło haha

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.