Klub potwierdził wcześniejsze doniesienia. Ronald Graafland przedłuży o rok wygasający kontrakt. 32-letni bramkarz będzie zatem częścią pierwszej kadry również w następnym sezonie. Graafland sprowadzony został przed rozpoczęciem rozgrywek jako trzeci bramkarz. Rotterdammer spełnia tę rolę w sposób zadowalający i klub zdecydował się go zatrzymać na kolejne dwanaście miesięcy.
Wkrótce doświadczony zawodnik ma dopełnić formalności. Według dyrektora technicznego Martina van Geela, istnieje kilka powodów, dla których Feyenoord zadowolony jest z wkładu Graaflanda. - To przede wszystkim bramkarz z wieloma cechami. Jest ważny dla tej grupy i odgrywa ważną rolę w szatni – mówił Van Geel. Sam zainteresowany cieszy się, że zostaje na De Kuip.
- Codziennie z przyjemnością jeżdżę do klubu. Wiem jaka jest moja rola tutaj. Zdaje sobie sprawę, że po Erwinie Mulderze i Kostasie Lamprou jestem trzecim bramkarzem. Wiem, że to im poświęca się najwięcej uwagi, ale jestem zadowolony z mojej roli. Zarówno klub, jak i ja chcieliśmy kontynuować współpracę, więc cieszę się, że osiągnęliśmy porozumienie – powiedział Graafland.
Komentarze (0)