Poprzedni mecz
Eredivisie, 15.05.2019 19:30 Fortuna Sittard 1:4 Fortuna Sittard Stadion
Eredivisie, 12.05.2019 14:30 ADO Den Haag 0:2 De Kuip
Eredivisie, 24.04.2019 20:45 NAC Breda 0:4 Rat Verlegh Stadion
OFICJALNIE: KOKCU 2023! 12.03.2019 18:30, DamianM, 0 komentarzy, Foto @ Feyenoord.nl / Źródło: FR12.nl
Image

Feyenoord Rotterdam poinformował, że porozumiał się z Orkunem Kökcü i ten niebawem złoży podpis pod nowym kontraktem, który zwiąże go z klubem do połowy 2023 roku. Dotychczasowa umowa wygasła w połowie 2020 roku.

Kökcü, kóry najpierw trenował z pierwszym zespołem, od tego sezonu jest pełnoprawnym członkiem seniorskiej kadry.

W niedzielę 9 grudnia, w meczu wyjazdowym z FC Emmen zaliczył  imponujący debiut. Kökcü, który określa się mianem „kreatywnego pomocnika, który służy atakującym i od czasu do czasu strzeli bramkę”, natychmiast pokazał że drzemie w nim wielki potencjał.

Tego popołudnia był zaangażowany w dwie bramki, a sam strzelił trzecią bramkę dla Portowców w wygranym 1-4 meczu. Także w ubiegły weekend z Vitesse strzelił gola.