FC Dordrecht

Towarzyski
GN Bouw Stadion

Sob

04.07

14:30

---

---
---

---

---

---

OFICJALNIE: Kontrakt Kramera rozwiązany!

01.02.2018 10:38; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ Feyenoord.nl / Źródło: Feyenoord.nl

Feyenoord Rotterdam porozumiał się z Michielem Kramerem i wraz z dniem 31 stycznia 2018 rozwiązano jego kontrakt, który obowiązywał do końca bieżącego sezonu. 

Kramer do Rotterdamu przyszedł w 2015 roku z ADO Den Haag. Miał świetny debiutancki sezon w nowych barwach. W lidze zdobył czternaście bramek i mocno przyczynił się to triumfu w Pucharze Holandii. Trafiał on ważne gole z AZ w półfinale oraz w finale z FC Utrecht. 

Chociaż Kramer w swoim drugim sezonie musiał zadowolić się rolą drugiego napastnika za Nicolaiem Jørgensenem, był on wtedy wartościowym piłkarzem dla zespołu trenera Giovanniego van Bronckhorsta. Między innymi zdobywając (decydujące) bramki w ostatnich minutach przeciwko NEC i FC Utrecht, co też przyczyniło się do wywalczonego po raz pierwszy od 18 lat mistrzostwa. 

W obecnym sezonie, jego perspektywy całkowicie zanikły. Przyszedł Robin van Persie, zaś bardzo dobrze prezentował się też wychowanek Dylan Vente. 

- Dziękujemy Michielowi za wszystko, co zrobił dla Feyenoordu. Swoją wartość udowodnił zwłaszcza w dwóch pierwszych sezonach, gdy przyczynił się do wywalczonych przez nas trofeów. Biorąc pod uwagę obecną sytuację, rozwiązanie kontraktu to jest najlepsza opcja dla wszystkich stron, dzięki czemu Michiel może nadać nowy impet swojej karierze w innym klubie - powiedział Martin van Geel, dyrektor techniczny. 

Komentarze (0)

Wyniki 1. kolejka

Gospodarz

Gość

SC Cambuur

? - ?

Excelsior Rotterdam

NEC Nijmegen

? - ?

SC Telstar

Go Ahead Eagles

? - ?

Willem II Tilburg

PSV Eindhoven

? - ?

Fortuna Sittard

AZ Alkmaar

? - ?

ADO Den Haag

Sparta Rotterdam

? - ?

Feyenoord Rotterdam

FC Groningen

? - ?

FC Utrecht

PEC Zwolle

? - ?

Ajax Amsterdam

SC Heerenveen

? - ?

FC Twente

Zdjęcie Tygodnia

15-21 czerwieca

Oficjalnie Giovanni van Bronckhorst został nowym trenerem Feyenoordu.

Video

Konferencja nowego trenera

Giovanni van Bronckhorst spotkał się z mediami, ponownie jako trener Feyenoordu Rotterdam.

Live chat

DamianM

on sparingó nie chciał grać podobno, ten 100 letni muslera w bramce i wędka w nocy, no dziadzia mysle już papa. On z argentyną też zawalił

Gość

No Bielsa to też w swoim świecie żyje. Podobno przed ostatnim meczem tam w Urugwaju był cyrk, że szok. Delegacja piłkarzy poszła do Bielsy narzekając na jego metody treningowe. On wtedy zwołał naradę, 50 minut gadał do piłkarzy, ale patrząc w ścianę XD, a jak skończył oni wyszli bez słowa XDDD

Gość

wiedzieli co biora - to specyficzny trener.

DamianM

Ta a ten Urugwaj to moim zdaniem kompromitacja. Ok składu super nie mają, ale jak poczyta się co dziadek Bielsa tam odwala to kryminał i tak

Gość

argentyna zagra z republiką zielonego przylądka - to im się trafiło.

DamianM

I zmieniony

DamianM

Taaa ten sam case haha

Gość

Pamiętacie jak van Persie mówił że jest zadowolny z Lotomby po meczu w stambule :D

Gość

No gdyby został to byłaby to spora niespodzianka przy zawalonych 3 golach :D van Persie by pewnie go zostawił.

DamianM

Bjorkan wędka zapewne w przerwie

Gość

8 celnych strzałów juz francja :D 1-5 typowałem - to do przerwy może być.

DamianM

Hattrick, oszalał

Gość

dembele i bjorkan hattrick :D

Gość

show must go on

DamianM

Meczycho

DamianM

Ale skubany przymierzył

Gość

Bjorkan 2 gol zawalony :D dokładnie tego się spodziewałem - autostrady :D skoro go ahead miało autostrade z nim.

DamianM

0-2, nieźle

DamianM

W ogóle to takie pierdololo. Lubię, że typ strzeli gola na MŚ i od razu ryk, że kogoś sprzedaliśmy czy cos. Jeden gol a od razu podnieta

Gość

Pedersen wypracuje 5 goli na sezon - a zawali 10 :D

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.