NEC Nijmegen

Eredivisie
De Kuip

Nie

23.11

14:30

Go Ahead Eagles

Eredivisie
De Adelaarshorst

Nie

09.11

20:00

2:1

OFICJALNIE: Milambo zostaje dłużej w Feyenoordzie

13.07.2022 20:46; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ Feyenoord.nl / Źródło: Feyenoord.nl

Antoni Milambo, ofensywny pomocnik przedłużył dzisiaj kontrakt z Feyenoordem Rotterdam do końca czerwca 2025. 

Milambo jest częścią rodziny Feyenoordu od 2014 roku i od tego czasu z powodzeniem przeszedł przez różne drużyny młodzieżowe na Varkenoord. Prawie rok temu zastąpił Georginio Wijnalduma w roli najmłodszego debiutanta w Feyenoordzie 1. Mając 16 lat i 131 dni oficjalnie zagrał na De Kuip przeciwko FC Luzern w drugiej rundzie kwalifikacji Conference League, 12 sierpnia 2021 roku.

Pochodzący z Rotterdamu zawodnik był również częścią kadry Holandii U-17 na Mistrzostwa Europy w Izraelu, które rozgrywane były w maju tego roku. Milambo większość meczów rozegrał w podstawowym składzie drużyny, która zaimponowała dochodząc do finału. Oranje musieli uznać dopiero wyższość Francji. 

- Rok temu posmakowałem poważnej piłki i teraz chcę więcej. Tak długo jak będę dawał z siebie wszystko każdego dnia na boisku, jestem pewien, że będzie więcej okazji do pokazania się. Feyenoord mam w sercu i wciąż jestem daleki od spełnienia tutaj - powiedział młody piłkarz. 

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Feyenoord Rotterdam (@feyenoord)

Komentarze (0)

Wyniki 13. kolejka

Gospodarz

Gość

NAC Breda

? - ?

PSV Eindhoven

Ajax Amsterdam

? - ?

Excelsior Rotterdam

FC Volendam

? - ?

FC Twente

Heracles Almelo

? - ?

Go Ahead Eagles

Sparta Rotterdam

? - ?

Fortuna Sittard

SC Heerenveen

? - ?

AZ Alkmaar

Feyenoord Rotterdam

? - ?

NEC Nijmegen

SC Telstar

? - ?

FC Utrecht

FC Groningen

? - ?

PEC Zwolle

Zdjęcie Tygodnia

9-23 listopada

Feyenoord poniósł bolesną porażkę w Deventer. Zespół prowadzony przez Robina van Persiego nie potrafił znaleźć sposobu na dobrze zorganizowane Go Ahead Eagles.

Video

Go Ahead Eagles 2-1 Feyenoord

Feyenoord ponownie potknął się w lidze. Zespół z Rotterdamu w Deventer ani przez chwilę nie potrafił narzucić swojego rytmu i ostatecznie przegrał 2:1 z Go Ahead Eagles.

Live chat

DamianM

Grim zostaje póki co, dokoptowali mu Landzaata

Gość

A ajax to już znalazł nowego trenera czy dalej mr.grim?

DamianM

Welcome to Norwich City, Philippe Clement, czyli nie Papszuninho

Gość

"Te Kloese podkreśla, że brak środków po stronie Stadionu Feijenoord zaczyna stanowić realne zagrożenie." - poważne zagrożenie też spawiają transfery jak : ivanusec, borges, tengstedt i inni. Transfery przepłacone i nietrafione panie klozet.

DamianM

dobra niech schodzą, starczy tych kadr, niech w końcu ktoś do zdrowia wróci, bo w piątek zapewne zaś 'moment na treningu' 'nic powaznego' z kimś będzie

Gość

Ueda z asystą.

Gość

Trener Nigerii oskarżył rywali, że podczas karnych DR Konga praktykowała voodoo i dlatego weszli XDDD

DamianM

w koncu zaraz koniec tej przerwy. Spokoj na razie, kolejna chyba dopiero coś luty marzec?

Gość

byla flaga tego klubu na trybunach w malcie
https://wiatrakibolton.co.uk/

Gość

Malta lepiej operuje piłka niz nasze kurczaki. Maltanczycy sa lepiej wyszkoleni technicznie niz Polacy - lewy, zalewski, kaminski zadnego ne qugrali pojedynku - skoras 1 na 10 chyba. Zielinski kompleynie niewidoczny i fartowny gol po rykoszecie.

DamianM

Posłuchaj meczyków, kanału sportowego pr, ed tym meczem jakie cuda. Wszystko top

Gość

Z taką grą to nie mamy po co jechać na ten mundial.
Odpadniemy w barażach

DamianM

Takie tam oh i ahy przecież by nas nim

DamianM

Kiwior, niemożliwe

Gość

valente ladnie sie wprowadzil

Gość

kiwior 2 gole zawala szmaciarz

Gość

pffff timbera wprowadzil a valente nie

Gość

Szwecja jest aktualnie ostatnia w grupie, 1 pkt w 5 meczach i... też zagra w barażach XD

Gość

Walia - Macedonia, to nie mecz o baraże, bo jedni i drudzy mają zapewnione baraże ;-)

Gość

Polska żenada banda z przypadku - drużynowo mniej niz zero.

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.