SC Telstar

Eredivisie
De Kuip

Nie

22.02

20:00

Go Ahead Eagles

Eredivisie
De Kuip

Nie

15.02

12:15

1:0

OFICJALNIE: NELSON PORTOWCEM!

31.08.2021 17:37; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ Feyenoord.nl / Źródło: Feyenoord.nl

Feyenoord zakontraktował w końcu zawodnika do ofensywy. 21-letni młodzieżowy reprezentant Anglii Reiss Nelson został wypożyczony z Arsenalu do końca sezonu. 

- Śledzimy Reissa od miesięcy. Sprowadzenie go do Feyenoordu było jednym z naszych priorytetów w tym oknie transferowym, więc jesteśmy bardzo szczęśliwi, że to się udało i że możemy go dziś powitać. Reiss jest bardzo kreatywnym napastnikiem, szybkim facetem, który może bardzo utrudnić życie obrońcom grą jeden na jednego. Możemy wykorzystać takiego zawodnika w naszej ofensywie. 

- Nie mogę się doczekać gry na tym pięknym stadionie. Feyenoord to wspaniały klub i wielkie wyzwanie dla mnie. Mam nadzieję, że wkrótce uda mi się sprawić, że kibice będą się cieszyć - powiedział sam Nelson. 

Nelson gra w Arsenalu przez prawie całe swoje piłkarskie życie. W wieku dziewięciu lat wstąpił do akademii młodzieżowej londyńskiego klubu, a w wieku 17 lat zadebiutował w pierwszej drużynie.

Nelson natychmiast dołącza teraz do Feyenoordu i zagra z numerem 14.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Feyenoord Rotterdam (@feyenoord)

Komentarze (0)

Wyniki 24. kolejka

Gospodarz

Gość

Fortuna Sittard

2 - 1

Excelsior Rotterdam

PSV Eindhoven

3 - 1

SC Heerenveen

NAC Breda

1 - 0

FC Volendam

Ajax Amsterdam

1 - 1

NEC Nijmegen

FC Twente

2 - 1

FC Groningen

FC Utrecht

1 - 1

PEC Zwolle

Go Ahead Eagles

4 - 0

Heracles Almelo

AZ Alkmaar

? - ?

Sparta Rotterdam

Feyenoord Rotterdam

? - ?

SC Telstar

Zdjęcie Tygodnia

15-22 lutego

Stadionowi co prawda sięgnęli po komplet punktów po raz drugi z rzędu, lecz poziom spotkania pozostawiał wiele do życzenia.

Video

Feyenoord 1-0 Go AHead Eagles

Feyenoord Rotterdam sięgnął w niedzielę po komplet punktów w starciu z Go Ahead Eagles.

Live chat

Gość

ostatni sezon celticu z conajmniej 7 porażkami to 2012/13. Tyle że wtedy na koniec sezonu tyle mieli a teraz po 27 kolejce. Kolejny mecz na ibrox old firm.

Gość

7 porażek - tyle ile w 2 poprzednich sezonach :D

Gość

Celtic 7 porażka w sezonie - nie pamiętam tak słabego sezonu - to chyba do czasów boruca trzeba się cofnąć :D

Gość

O'Neil jednak nie jest magikiem :D

DamianM

wyciagnęli po tej czerwonej

DamianM

zobaczcie staty na flashscore, ja jebie hahhahaha co to jest te Rangers :D

Gość

Hahahahahahahahahahahahahahahaha
Livingston-Rangers 2-0
Posiadanie 28-72, strzały 4-23, celne 3-10 i do tego gospodarze w 10, a taki wynik. XDDDDD
To Livingston do tej pory 1 wygrana w 27 meczach XD

DamianM

wonderkida, polskiego messiego faberskiego widzieliście? https://x.com/ESPNnl/status/2025596159033741524?s=20 ledwo co gra i teraz to

DamianM

niesamowite to jest

Gość

i wygrali :D

Gość

97 minuta lfc 1-0 :D

Gość

i zaraz nottingham 1-0 :D

Gość

nieuznany :D

Gość

haha liverpool jaki gol - wybitka w plec i gol :D

Gość

Atalanta wykręciła z 0-1 na 2-1 z napoli. Zaraz poleci Conte :D

Gość

Celtic i Rangers w pape.

DamianM

Hahahaha ale to jest psychol. On gorszy od Wojciechowskiego chgba jest :D olympiacos chyba też ma, tam też premiami rzuca na lewo i prawo widziałem, żeby tylko wygrali hehe

Gość

Jak liverpool strzeli to marinakis znowu zwolni trenejro :D

DamianM

Liverpool mocarne statystyki

Gość

Co lewy teraz przestrzelił to szok

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.