Club Brugge

Towarzyski
De Kuip

Sob

11.07

12:00

FC Dordrecht

Towarzyski
GN Bouw Stadion

Sob

04.07

14:30

0:6

OFICJALNIE: PRISKE TRENEREM FEYENOORDU

12.06.2024 10:06; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ Feyenoord.nl / Źródło: Feyenoord.nl

Feyenoord Rotterdam ogłosił nowego trenera. A nim został długo zapowiadany Brian Priske. To też pierwszy zagraniczny trener od 1991 roku. Priske podpisał trzyletni kontrakt. 

- Nie spieszyliśmy się z poszukiwaniami nowego trenera – powiedział Dennis te Kloese, dyrektor generalny i techniczny Feyenoordu. - Był to proces trwający wiele miesięcy, w który oprócz mnie było ściśle zaangażowanych kilku kolegów, a wielu trenerów było intensywnie obserwowanych, aby zobaczyć, kto najlepiej pasuje do naszego pożądanego profilu. Jako klub chcemy opierać się na rozwoju, jakiego doświadczyliśmy i sukcesach, które osiągnęliśmy w ostatnich latach.

- Po przejściu przez ten proces Brian Priske okazał się logicznym, a zatem najlepszym wyborem dla wszystkich zaangażowanych – mówi Te Kloese. - W końcu pokazał już w kilku klubach, że sprawia, że ​​gracze stają się lepsi, opowiada się za ofensywnym futbolem, który lubią oglądać ludzie na De Kuip, i że on także osiąga wyniki. Miłym dodatkiem jest to, że mówi po holendersku.

W ciągu ostatnich dwóch sezonów Priske odniósł imponujący sukces w barwach Sparty Praga. W latach 2022–2023, swoim pierwszym roku na stanowisku głównego trenera w Pradze, poprowadził klub do pierwszego od dziewięciu lat mistrzostwa kraju. W zeszłym sezonie tytuł nie tylko został obroniony, ale rekordowy mistrz Czech zdobył także puchar kraju.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Feyenoord Rotterdam (@feyenoord)

Komentarze (0)

Wyniki 1. kolejka

Gospodarz

Gość

SC Cambuur

? - ?

Excelsior Rotterdam

NEC Nijmegen

? - ?

SC Telstar

Go Ahead Eagles

? - ?

Willem II Tilburg

PSV Eindhoven

? - ?

Fortuna Sittard

AZ Alkmaar

? - ?

ADO Den Haag

Sparta Rotterdam

? - ?

Feyenoord Rotterdam

FC Groningen

? - ?

FC Utrecht

PEC Zwolle

? - ?

Ajax Amsterdam

SC Heerenveen

? - ?

FC Twente

Zdjęcie Tygodnia

29 czerwca-5 lipca

Oficjalnie Robert Eenhoorn przejął w Feyenoordzie obowiązki dyrektora generalnego.

Video

Konferencja nowego trenera

Giovanni van Bronckhorst spotkał się z mediami, ponownie jako trener Feyenoordu Rotterdam.

Live chat

DamianM

Wiadomo, szkoda, ale on nie chce tu być. Ja też nie chce by budowali zespół na kimś takim.

DamianM

Możecie go lubić, może to będzie piłkarz, ale sami widzicie. On jest taki sam jak Hartman, Stengss czy sumerville

Gość

Wyciągnąć jak najwięcej od lille i niech spierdala.

Gość

Szanuje Geertruide ale nie tych 3. Zechiel już przed meczem Feye z utrechtem dawał buńczucne wywiady.

Gość

o to chodzi - milambo, hartman, zechiel - judasze.

DamianM

Ja przede wszystkim nie chce zawodników jak Hartman. Drugi klub i robi to samo, on teraz mówi, że w styczniu już głowę miał gdzie indziej, a Burnley walczyło o utrzymanie. Przecież to jest kryminał

Gość

Trzeba zadzwonić do Putina, że mamy 15 rekrutów na front. Cena promocyjna - 20 milionów, tylko ty Wania się spiesz, bo Zełeński daje 30... XDDDDD

DamianM

No dlatego ja pretensji do Rigaux nie mam, nie będę miał. nlNie posprzątają tego wszystkiego tego lata. Nie ma opcji. Ale poczekajmy, zejść z takiego Stengsa, Zerroukiego, Ivanušeca, Modera i Hwanga już by było dobrze

Gość

Ja wiem ale mówię że większość z nich nie budzi żadnego zainteresowania.

DamianM

Akurat do nikogo nie mam pretensji, jeśli chodzi o zawodników. Każdy o swój interes dba, w końcu, na koniec, to ich praca.

DamianM

9 lipca jest. Do 1 września czas. To też nie działa tak, że bierzesz takiego Stengsa za fraki i wsadzasz do jakieś Antwerpii bez ich zgody. Mają ważne kontrakty, ktos te kontrakty podpisał. Musi być zainteresowany też poza tym.

Gość

Nawet 15 - problem polega na tym, że sprzedamy tych najwartościowszych a szrot zostanie.

Gość

Trzeba sprzedać z 10 graczy. Za dużo ich jest.

Gość

Nie kojarzę go

DamianM

pamiętacie niejakiego Bruno Arady? Feyenoord chciał mu dać szans,e nagle zaczął kręcić on, jego ojciec i tak dalej. Wiecie jak skończył? 29 minut w Nacionalu i teraz odchodzi do Juventud de Las Piedras. Prawie Juventus :)

DamianM

no bronie to jedynie tym, że nowych będzie multum zawodników, ale jakoś tak na niego patrzysz i widzisz kapitana, nie wiem, takie z dupy w sumie, ale ja osobiście póki co w nim widze. Watanabe pewnie tez kandydat bo starszy, bo jest już w zespole

Gość

Vanhoutte to nie wiem czy warto znowu nowemu graczowi zwalać taki ciężar na barki.

DamianM

Przede wszystkim bez szopki. Klarownie, ten ten i ten. Bramkarz numer jeden, dwa trzy i tyle. Bo to co odjebał RvP to hit.

DamianM

Moi kandydaci: Read, jak zostanie, jak nie, to numer jeden Vanhoutte. Wiadomo, nowy, ale nowych będzie w opór i tak. Potem Beelen

Gość

Kapitana bym wybrał spośród : Read, Moussa, Nieuwkoop, Beelen - problem polega na tym że 2 ostatnich nie gra regularnie, a 2 pierwszych może zaraz odejść.

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.