SC Braga

Liga Europy
Estádio Municipal de Braga

Śro

24.09

21:00

AZ Alkmaar

Eredivisie
AFAS Stadion

Nie

21.09

16:45

3:3

OFICJALNIE: SMAL ZAWODNIKIEM FEYENOORDU

31.05.2024 11:21; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ Feyenoord.nl / Źródło: Feyenoord.nl

To, że Gijs Smal trafi do Feyenoordu na zasadzie wolnego transferu, było tajemnicą poliszynela przez wiele tygodni. Zawodnik długo milczał na temat porozumienia z klubem z Rotterdamu, a także na De Kuip nie chcieli ogłosić przyjścia lewego obrońcy z FC Twente. Ale sezon się zakończył i dzisiaj w końcu lewy obrońca został zaprezentowany. Z Rotterdamczykami Smal podpisał czteroletni kontrakt. 

Smal grał w FC Twente od lata 2020 roku. Lewy obrońca przeszedł wówczas z FC Volendam. W barwach klubu z Enschede 26-letni obecnie piłkarz wystąpił łącznie w 123 meczach, strzelił cztery gole i zaliczył 21 asyst.

Defensor to drugi nabytek Feyenoordu na nowy sezon. Transfer  Anisa Hadj-Moussy ogłoszono już na początku kwietnia. 22-letni skrzydłowy, który w zeszłym sezonie grał na wypożyczeniu w Vitesse, przechodzi z Patro Eisden Maasmechelen.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Feyenoord Rotterdam (@feyenoord)

Komentarze (0)

Wyniki 6. kolejka

Gospodarz

Gość

Sparta Rotterdam

1 - 5

FC Twente

FC Volendam

1 - 2

Excelsior Rotterdam

FC Groningen

2 - 0

SC Telstar

Fortuna Sittard

1 - 0

FC Utrecht

NAC Breda

2 - 1

Heracles Almelo

PEC Zwolle

0 - 2

Go Ahead Eagles

PSV Eindhoven

2 - 2

Ajax Amsterdam

SC Heerenveen

3 - 2

AZ Alkmaar

AZ Alkmaar

3 - 3

Feyenoord Rotterdam

Zdjęcie Tygodnia

14-21 września

Stadionowi pokonali w zaległym meczu Fortunę Sittard 2-0 po golach Ayase Uedy i Aymena Sliti'ego.

Video

Feyenoord 2-0 Fortuna Sittard

Feyenoord pokonując Fortunę Sittard zyskał jako lider 3 punkty przewagi nad drugim PSV.

Live chat

DamianM

Przed nami takie dwa tygodnie, że wszystko się wyjaśni, kto miał rację. To tygodnie prawdy. Zobaczymy, szkoda jednak, że taki Borges dalej nie gra, albo Larin nie wejdzie. Nie rozumiem po prostu

Gość

Te zmiany były głupie i były za późno.

DamianM

Polański trenerem Gladbach? Ten Polański?

DamianM

Pewnie dlatego w piłce nie pracuje, bo jestem za głupi. Ale póki co zmiany chhba bardziej szkodzą niż pomagają.

DamianM

Ja najbardziej nie rozumiem póki co zmian sztabu. Chciałbym zobaczyć powody dla których jeden zawodnik jest wpuszczany a drugi nie. Te zmiany w 9 na 10 są po prostu głupie. Nie bronią się.

Gość

NAszą obroną powinien być atak a nie stanie w polu karnym jak słupy soli i wykopywanie na oślep.

Gość

To nie żadna nowość że nie umiemy bronić wyniku - dlatego powinniśmy piłkę kontrolować - nie u van persiego. On ***** stawia autobus na 10 metrze w polu karnym i rywal sobie klepie piłe w polu karnym. Ta obrona uwypukla nasze wszelkie słabości.

DamianM

Makkelie, a kiedyś tak z Blomem walczyliśmy

DamianM

sami sobie nie pomogliśmy, to są fakty, ale już po tym doliczaniu wiedziałem, że to się źle skonczy. I oczywiscie, zaznaczam, że sami też odjebaliśmy (slory wtf???), ale to nie znaczy, że uprawnia sędziego do doliczania tyle, aż w koncu padnie wyrównanie

Gość

Zostaliśmy okradzeni z 2 punktów przez tego chuja.

DamianM

no ten doliczony to fakt, to akurat poleciał, oczywiście nie doliczy 30 sekund np, ale jeb minuta, jeb dwie minuty

DamianM

ale to nie my gramy :) oglądam sporo meczów i wiesz ile jest takich akcji? No multum

Gość

inna sprawa że ten chuj nas okradł bo wpierw doliczył 3, potem zmienił na 4 i potem na 5 a faul był w 97. Skurwysyn jebany.

Gość

Tak ale co to ma do rzeczy - to nie jest obrońca, ale ***** jak można wchodzić nakładką w doliczonym czasie gry - co on ma urfa w głowie?

DamianM

to jak z tymi młodymi, tak się domagaliście, gra ich i co? Slory to jest kabaret

Norbi

nie wszystko się wygrywa, a 3pkt przewagi jak na razie są.

DamianM

a która obrona jest super i nieomylna? Bo ja po tym czacie rozumiem , że gorszych od Feyenoordu nie ma, dlatego bronię czasami.

Gość

macie waszą "dobrą obronę" ***** cofają się tak głęboko że każda akcja śmierdzi golem.

Norbi

niech się az cieszy że ma punkt

DamianM

Ale widzicie, kolejny przykład: slory młody i co, że młody? I nic.

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.