FC Twente

Eredivisie
De Grolsch Veste

Nie

01.03

14:30

SC Telstar

Eredivisie
De Kuip

Nie

22.02

20:00

2:1

Oficjalnie: Van Gastel pozostaje trenerem A1

07.04.2011 14:20; FlatroN, 0 komentarzy, Foto @ b/d / Źródło: feyenoord.netwerk.to

Jean-Paul van Gastel również w następnym sezonie pełnić będzie rolę szkoleniowca Feyenoord/Excelsior A1. Obie strony uzgodniły już szczegóły nowego kontraktu, o czym czytamy w informacji zamieszczonej na oficjalnej stronie klubu. Kontrakt byłego zawodnika Feyenoordu, który na Varkenoord pracuje od sześciu lat odnowiony został o kolejne dwa lata. "Od dawna rozmawiałem z Feyenoordem" - mówi Van Gastel.

"Przedyskutowaliśmy wiele scenariuszy. Wybraliśmy najlepszy zarówno dla mnie jak i samego klubu". Zakończyły się zatem wszelkie plotki mówiące o przeprowadzce byłego kapitana Feye do Excelsioru, gdzie miałby zastąpić Alexa Pastoora, który odchodzi do NEC. "W przyszłym roku znów będziemy oceniać jakie rozwiązanie będzie najlepsze".

Komentarze (0)

Wyniki 25. kolejka

Gospodarz

Gość

SC Telstar

? - ?

NAC Breda

SC Heerenveen

? - ?

Sparta Rotterdam

Heracles Almelo

? - ?

PSV Eindhoven

NEC Nijmegen

? - ?

Fortuna Sittard

PEC Zwolle

? - ?

Ajax Amsterdam

FC Twente

? - ?

Feyenoord Rotterdam

FC Volendam

? - ?

FC Groningen

FC Utrecht

? - ?

AZ Alkmaar

Excelsior Rotterdam

? - ?

Go Ahead Eagles

Zdjęcie Tygodnia

22-1 marca

Feyenoord dopisał do swojego dorobku trzy punkty, ale styl zwycięstwa z Telstar pozostawił sporo do życzenia.

Video

Feyenoord 2-1 Telstar

Feyenoordu znowu nie zahcywcił, ale trzecie zwycięstwo z rzędu stało się faktem.

Live chat

DamianM

Polecam komunikat Wisły :) 'TS Wisła Kraków S.A. złoży formalną skargę do Komisji Europejskiej, dotyczącą potencjalnie nielegalnego finansowania Śląska Wrocław ze środków publicznych' https://wislakrakow.com/blogs/news/komunikat-klubu-ts-wisla-krakow-s-a-w-sprawie-meczu-ze-slaskiem-wroclaw

Gość

Jaga-Legia szur wars.

DamianM

a w ten weekend cos ciekawego? chyba BVB-Bayern albo w kolejny

DamianM

sprawdzają

Gość

Za tydzień Benfica - Porto, hit w Portugalii

Gość

Już 1-0 dla Arki

DamianM

ja dzisiaj tylko cisne lechia-arka, mecszyho bedzie, mówie wam :)

Gość

o sterlingu
"Dużo było głosów pozytywnych i wyrozumiałych, ale znalazła się też grupa, która frontalnie wyliczała wszystko, co było nie tak. Uważam, że to było nie na miejscu"

ciekawe co jest na miejscu - pochwała za to że nic nie grał - powinniśmy chwalić ten transfer bo polecił go Robinek.

Gość

w 1 minucie

Gość

Pietuszewski debiutancki gol w lidze.

Gość

Są uważani za jedne z najsilniejszych, bo to przedstawiciele lig TOP5. Ligi TOP5 mają tylko po jednym przedstawicielu w LKE, i to jedyne rozgrywki gdzie muszą się kwalifikować (tylko jeden dwumecz).

Gość

Jeżeli w tej lidze najsilniejszymi zespołami się wydają Fiora i Strasbourg to to już pokazuje poziom tych rozgrywek.

Gość

W Polsce mówią że szachtar to "dobre losowanie" - wiadomo lepiej niż strasbourg ale to i tak mocny zespół. Szachtar jest zdecydowanym faworytem tego meczu. Raków na Fiorę trafił - Fiora póki co ma szczęście w losowaniach.

Gość

Dobrze że nie oglądałem bo stream mi nie wszedł :D

DamianM

teraz obejrzałem te lsoowanie całe, co to było za gówno to brak słów

DamianM

format jest top, tu tez sie podpisze

Gość

Mi się podoba format rozgrywek ale nie losowanie. Faza grupowa po 4 drużyny była zła.

Gość

Też mi się nie podoba ta forma losowania - wolałem kulki.

Gość

Ajax lubi to ;-)

Gość

Klub rugby z francuskiego Vannes ma chyba Stadion Rabina - Stade de la Rabine... XDDD

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.