FC Dordrecht

Towarzyski
GN Bouw Stadion

Sob

04.07

14:30

---

---
---

---

---

---

OFICJALNIE: Vermeer odchodzi do Los Angeles FC

15.01.2020 13:04; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ Feyenoord.nl / Źródło: Feyenoord.nl

Kenneth Vermeer opuszcza Feyenoord Rotterdam i przechodzi do American Major League Soccer (MLS). 34-letni bramkarz, którego kontrakt wygasał latem, zagra w Los Angeles FC, gdzie podpisze umowę na dwa lata.

Vermeer przyszedł na De Kuip latem 2014 roku z Ajaksu, tuż przed zamknięciem kona transferowego. Dzięki ponad stu występom w Eredivisie, 26 pojedynkom w europejskich pucharach, połowie z nich na poziomie Ligi Mistrzów i 4 meczom w kadrze, przyniósł niezbędne doświadczenie do ówczesnej drużyny. 

Vermeer od razu został pierwszym bramkarzem. To z nim w bramce pierwszy raz od dziesięciu lat, Feyenoord w sezonie 2014-2015 wygrał grupę i awansował dalej w europejskich pucharach, a rok później z zespołem cieszył się z triumfu w Pucharze Holandii, który był pierwszym trofeum od ośmiu lat. 

Mistrzowski rok dla Vermeera to przede wszystkim kontuzje, a później wypożyczenie do Club Brugge. Tam Vermeer dołożył swoją cegiełkę do mistrzostwa Belgii. W sezonie 2018-2019 wrócił do bramki Feyenoordu. Ostatecznie Vermeer rozegrał 133 oficjalne mecze w Feyenoordzie. 

Sjaak Troost, dyrektor techniczny: Kenneth nigdy nie ukrywał, że chciał zrobić kolejny krok na tym etapie swojej kariery. Teraz, gdy Justin Bijlow znów jest w formie i Kenneth ma z nami wygasający kontrakt, nie widzieliśmy przeszkód. Ponadto Nick Marsman był ostatnio w stanie pokazać się w pierwszym zespole, co oznacza, że ​​nadal mamy dwóch dobrych bramkarzy. 

Komentarze (0)

Gospodarz

Gość

Zdjęcie Tygodnia

24-31 maja

Robert Eenhoorn zostanie nowym dyrektorem generalnym Feyenoordu.

Video

TOP 10 goli w 2025-2026

ESPN przygotowało kompilację dziesięciu najładniejszych bramek zdobytych przez rotterdamski klub w minionych rozgrywkach.

Live chat

Gość

Myśle że nikt nie będzie gorszy niż van Persie. I to chyba najważniejsze.

DamianM

Ja znowu napisze, nie będzie takiego, co przypasuje każdemu. I takie są fakty. Mi się spodoba tobie nie i tak w kółko będzie. Jak że strojami a to gust

Gość

Najbardziej w zasięgu pewnie jest ten z sint-truiden - ale nie jestem do niego porzekonany.

DamianM

No klub raczej nie ma wpływu na te plotki. Nsepirj żeby nic nie wpływało

Gość

Zobaczycie przyjdzie ktoś na kogo nie stawiacie, tak zawsze jest

DamianM

Podejrzewam, że Holendra nie będzie

Gość

A ten Simonis wolny jest? W GAE robił robotę

DamianM

Maskara, to akurat ok, jakis maly portal, takie byki potrafią walić na meczykach, weszło czy sportowych faktach, wtedy to dopiero jest kabaret

Gość

Ale dalej piszą że Feyenoord go zwolnił :D ciekawe że tytułu nie zauważyli takiej gafy :D

DamianM

pierw myślałem, że wpisałeś sobie dla jaj tytuł, klikam a to faktyczne

DamianM

japierdole, polskie dziennikarstwo...

Gość

"robin van persie zwolniony z psv!" - wiedziałem że pomaga psv wygrać mistrza ;-/

https://www.mecze24.pl/aktualnosci/robin-van-persie-zwolniony-z-psv-moder-bedzie-mial-nowego-trenera

Gość

Ciekawe czy taki Knudsen by przyszedł.

DamianM

Opinię ma spoko, ma jakiś tam warsztat, styl, doświadczenie. Aleeee, do wieczora dodam z 5 newsów o 5 innych hehe

Gość

tam gdzie gra sebaoui

Gość

sint-truiden

DamianM

Dodałem o nim news

DamianM

to nie ten, co ten taki mały klub zaskoczył w tym sezonie?

DamianM

Wouter Vrancken coraz częściej teraz

DamianM

kierunek wydaje się być w porządku, ale zapewne dzisiaj kolejne naziwska się pojawią. I na plus, że zrezygnowali z Holendrów i nie dają się wciągnąć w Schreudera np

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.