25.02

14:30

0:2

OFICJALNIE: Wellenreuther zostaje w Feyenoordzie

02.06.2023 17:44; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ Feyenoord.nl / Źródło: Feyenoord.nl

Feyenoord Rotterdam poinformował w komunikacie prasowym, że wykupił z Anderlechtu Timona Wellenreuthera. Niemiec zbierający pozytywne oceny za występy, gdy zastępował Justina Bijlowa, podpisze kontrakt do połowy 2025 roku.

- To był bardzo dobry sezon zarówno dla Feyenoordu, jak i dla mnie osobiście. Szybko się tutaj odnalazłem i cieszę się, że mogłem wnieść swój wkład, gdy dostałem szansę. Z niecierpliwością czekam na kontynuację tego wszystkiego po letniej przerwie - powiedział 27-latek dla oficjalnej strony.

W Feyenoordzie w zeszłym sezonie - na zasadzie wypożyczenia - stał między słupkami w 14 oficjalnych meczach od początku lutego do połowy kwietnia z powodu kontuzji Justina Bijlowa. Golkiper zanotował kilka kluczowych interwencji na korzyść drużyny, która dotarła między innymi do ćwierćfinału Ligi Europy, a kilka tygodni później zdobyła tytuł mistrza kraju.

Wellenreuther podpisze kontrakt po powrocie z urlopu.