---

---
---

---

---

---

PEC Zwolle

Eredivisie
MAC³PARK stadion

Nie

17.05

14:30

0:2

Onno Jacobs opuszcza Feyenoord!

21.06.2011 20:27; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ b/d / Źródło: media

Onno Jacobs, dyrektor finansowy opuści Feyenoord Rotterdam do końca 2011 roku. Po rozmowach, obie strony zdecydowały się rozejść. Według Jacobsa, decyzja zapadła dla dobra interesów klubu. "Mam wrażenie, że od pewnego czasu nie mogę optymalnie pracować, bo czuję, że mogę zablokować rozwój klubu" - powiedział Jacobs w rozmowie dla oficjalnej strony.

"Wiele słyszałem, że obchodziło się bez inwestowania w Feyenoord z powodu mojej obecności" - dodaje znienawidzony już przez większość kibiców Holender. "Jesteśmy tu od dawna i naszym celem było jedno: wyciągnięcie Feyenoordu na zdrową drogę pod względem finansowym". Do czasu odejścia, Jacobs będzie pełnił nadal dotychczasową funkcję.

 

Komentarze (0)

Gospodarz

Gość

Zdjęcie Tygodnia

17-24 maja

Feyenoord zakończył sezon 2025-2026 wyjazdowym zwycięstwem 2:0 nad PEC Zwolle.

Video

Feyenoord 1-1 AZ

Feyenoord zremisował w ostatnim domowym meczu sezonu z AZ Alkmaar.

Live chat

Gość

Co śmieszne tottenham równe 10 lat temu wtedy walczył o mistrza, lester go zdobył - dziś tottenham walczy o utrzymanie a lester spadł do 3 ligi :D

Gość

Przypomina się jak lester też tak świętowali mistrza przed tv jak chelsea wyrównała z tottenhamem bodajże hazard strzelił.

Gość

szał
https://x.com/DailyAFC/status/2056841059024482304

Gość

jakiś ham spadnie :D toten lub west.

DamianM

Tez

Gość

tottenham przegrał - więc kto spadnie dowiemy się w weekend - west ham albo tottenham. Typuje west ham.

Gość

Więc teraz liverpool slota i arsenal na emirates dla robinka :D

Gość

angielskie zespoły vs Feye w pucharach : tottenham, newcastle, everton, ipswich, man united, chelsea, blackburn, man city, aston villa.

DamianM

Yep, ino sparing raz. No to czas na Arsenal

Gość

*w pucharach

Gość

Nie graliśmy nigdy. A z tottenhamem 4 razy.

DamianM

Jeden, towarzyski w 82-83

Gość

Nie wiem czy z nimi graliśmy kiedykolwiek.

DamianM

A właśnie, w sumie racja, z Arsenalem graliśmy może hen hen hen dawno temu

Gość

Arsenal-Feyenoord - powrót van persiego na emirates i 15-0 :D

DamianM

A Wisienki pierwszy raz w Europie

Gość

ten 13 mistrz trzymał ich 22 lata w pechu :D

DamianM

no to arsenal mistrz, koniec świata. Szkoda Hearts to ten rok byłby totalnie popieprzony

Gość

Koniec arsenal mistrzem.

DamianM

ale z tym Southampton to afera to jest niesamowita, co najlepsze, to nie pierwszy raz, jak to zrobili.

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.