SC Cambuur

Towarzyski
Kooi Stadion

Sob

05.07

15:00

---

---
---

---

---

---

Oranje O/17 wygrywa, Vilhena strzelcem dwóch goli

22.03.2012 22:41; Norbi, 2 komentarzy, Foto @ b/d / Źródło: OnsOranje.nl

Holenderska reprezentacja do lat siedemnastu przebywająca w Venray rozgrywa mecze ostatniej rundy kwalifikacyjnej do Mistrzostw Europy w tej kategorii wiekowej.

W swoim pierwszym meczu Eliteronde Oranje U/17 pokonali gładko rówieśników z Albanii 4:0. Dwa gole w tym spotkaniu były autorstwa Tonnyego Trindade de Vilheny, kolejne dwa dorzucili Thom Haye i Ray Vloet.

Co więcej wynik spotkania mógł być większy, bowiem Tonny Trindade de Vilhena jak i Nathan Ake nie wykorzystali rzutów karnych. Tak czy inaczej młodzi Holendrzy zaczęli obiecująco obecne kwalifikacje do ME O/17. W drugim meczu tej samej grupy Serbia pokonała Irlandię 1:0.

Holandia O/17 – Albania O/17 4-0 (1-0)

Gole: 37. Tonny Trindade de Vilhena 1-0, 47. Tonny Trindade de Vilhena 2-0, 49. Thom Haye 3-0, 52. Rai Vloet 4-0.

Skład Holandii O/17: Nick Olij, Joris Voest, Riechedly Bazoer, Nathan Aké, Jorrit Hendrix, Thom Haye, Djavan Anderson, Tonny Trindade de Vilhena (65. Wouter Marinus), Rai Vloet (75. Pascal Huser), Elton Acolatse, Jeroen Lumu (56. Moussa Sanoh).

Komentarze (2)

DamianM

Vilhena przeżywa naprawdę fajny czas.

patryk

Brawa dla młodzieży :) Gratulacje za wysoki wynik.

Wyniki 1. kolejka

Gospodarz

Gość

Fortuna Sittard

? - ?

Go Ahead Eagles

NEC Nijmegen

? - ?

Excelsior Rotterdam

Feyenoord Rotterdam

? - ?

NAC Breda

SC Heerenveen

? - ?

FC Volendam

PSV Eindhoven

? - ?

Sparta Rotterdam

PEC Zwolle

? - ?

FC Twente

Ajax Amsterdam

? - ?

SC Telstar

AZ Alkmaar

? - ?

FC Groningen

FC Utrecht

? - ?

Heracles Almelo

Zdjęcie Tygodnia

Koniec sezonu

W oczekiwaniu na sezon 2025-2026.

Video

Koniec sezonu

W oczekiwaniu na sezon 2025-2026.

Live chat

DamianM

One chyba w grupie śmierci są

Gość

Dziś nasze piłkarki zaczynają Euro. Oby im poszło jak najlepiej!

Gość

I ktoś taki stoi na czele PZPN. Żenada
https://www.facebook.com/100045315351160/posts/pfbid0RTFH4eY8Ts1KtQjoGFT8antjypGf2p8e5YdzMoGWwDHej8UNJMoyRN5nxnPZgB1Cl/

DamianM

Teraz zapewne Meijer. Z dobrze poinformowanej grupy wiem, że Holender za 3,5 banki, łącznie z bonusami.3,5 lub prawie 4. 3.70 dokładnie rzekomo.

DamianM

Jedziemy zatem z defensywa teraz z napastnikiem może pomiędzy. Top

Gość

Jeszcze tera 5 pozycji do wzmocnienia i będzie niemal git ;-)

Gość

Diarra oficjalnie w Feyenoordzie. 3,5 miliona euro

Gość

Tam we Włoszech to co chwilę upadają, ale się odradzają: Siena, Modena, Chievo, Piacenza chyba też i bodajże Pescara co mają delfina w herbie i też nie tak dawno grali w Serie A

Gość

w 2020 grali w serie a - 114 lat historii.

Gość

Brescia upadła.

Gość

nie Ziółkowskiego tylko Zielińskiego. Ziółkowski to stoper.

Gość

Z Legii kręcą bekę przecież (i chyba też przez to ten bojkot kibiców), bo sprzedali do Wolfsburga młodego, utalentowanego bramkarza - bodajże Ziółkowskiego. On ma potencjał na miarę nowego Fabiańskiego, pograłby rok w Legii (oni i tak mają biedę w bramce) i mogliby go sprzedać za parę milionów euro. A oddali go za... 800 tys. euro, bo muszą spłacić zaległe pensje piłkarzom, a jednocześnie ogłaszają, że mają rekordowy budżet na ten sezon 220 milionów zł.
Klub patologia. XDDDDD

DamianM

W Legii też kongo. Tego trenera już łącza z... Odejściem. Grubo tam się dzieje za Miodka

DamianM

Gdzie wielki Honduras

Gość

Finał Gold Cup Meksyk - USA... no kto by się spodziewał ;-DDD

Gość

paixao-steijn-moussa
timber-hwang-valente
smal-hancko-beelen-read
bijlow
byłby niezły skład.

Gość

Jakbyście nie zwolnili seniora, to by junior do Was poszedł... Hahahahahahahahahahahahahahaha

Gość

Ktoś płacze, bo widział go w swoim klubie, a jedyne co zobaczy to piłka w bramce po jego strzałach XDDD

Norbi

Przerwa w sezonie to widzę, "atrakcje na shoucie i urozmaicenie" ze Steijnem...

Gość

Przecież to widać że żółć się wylewa :D jak mogłeś się na jego prowokacje nabrać? i jeszcze sugerujesz że to my :D

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.