FC Dordrecht

Towarzyski
GN Bouw Stadion

Sob

04.07

14:30

---

---
---

---

---

---

Pedersen otrzymał zaproszenie od selekcjonera

14.03.2023 18:48; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ Feyenoord.nl / Źródło: 1908.nl

Prawy obrońca Feyenoordu Marcus Holmgren Pedersen otrzymał powołanie do kadry narodowej. Trener reprezentacji Ståle Solbakken powołał 26 zawodników na mecze kwalifikacyjne do Mistrzostw Europy z Hiszpanią (25 marca) i Gruzją (28 marca).

Prawy obrońca Feyenoordu regularnie gra dla swojego kraju, ale musi rywalizować z Julianem Ryersonem, który zimą za 5 milionów euro przeniósł się z Union Berlin do Borussii Dortmund. 

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Herrelandslaget (@herrelandslaget)

Komentarze (0)

Gospodarz

Gość

Zdjęcie Tygodnia

1-7 czerwiec

Oficjalnie Robin Van Persie został zwolniony z funkcji trenera Feyenoordu.

Video

TOP 10 goli w 2025-2026

ESPN przygotowało kompilację dziesięciu najładniejszych bramek zdobytych przez rotterdamski klub w minionych rozgrywkach.

Live chat

Gość

*2 strzały w niego

Gość

Ten bramkarz francji mega cienki - w strzały w niego 2 wpuścił - mieli szczęście że przy 1 spalony.

DamianM

już się właczyli, po przerwie zupelnie inna Francja

Gość

pewnie celowo ale śmiesznie to wyglądało jak wtopa :D

Gość

Natryski się włączyły :D

DamianM

ale senegal to te setke powinien wykorzystać, szkoda

Gość

kolejny mecz bez goli.

Gość

Większość holenderskich kibiców co tam pisze komentarze to nie ma pojęcia o piłce. traunera, hwanga, modera chcą zachować - zachowanie ich nie ma żadnego sensu - oni nam nic nie dają zupełnie.

DamianM

zobaczcie newsy z Polski z tym rozchwytywanym Hellebrandem z Górnika. Lech, Widze, zagranica, a tu co? KORONA KIELCE

DamianM

ale żeby tak, i te komentarze, czemu chcemy go sprzedać, skoro tak ugotował na MŚ. No i własnie, dlatego.

Gość

Hwang nigdy nie był gotowy do gry na dłużej niż miesiąc. Zawsze łapał urazy jak nieuwkoop.

DamianM

Japier to juz nawet nie jest smieszne

Gość

mówiłem - nie wierzyłeś :-)

DamianM

Hwang podobno kontuzjowany :)

Gość

no on też z kongo.

DamianM

Myślałem że Berghuis ;-)

Gość

On nawet ma zdjęcie z judaszem :D
https://www.instagram.com/deesse_la_reine_de_saba/p/DNJ0SC-s_oF/

DamianM

Plus, no bądźmy szczerzy, jak pisałem wcześniej, do każdego trenera byłoby ALE. Po prostu. A to, że Belg, a to młody, a to stary, a to nie stawia na młodych, a to to, a to tamto. Był doświadczeny Priske, nie wyszło. Bez doświadczenia rvp, nie wyszło. Z Gio czy nie, Feyenoord till i die. Jedziemy od nowa i trzeba życzyć powodzenia. Tak po prostu

DamianM

Ale to co wygrał, to są jednak mimo wszystko fakty. I tego nikt mu nie odbierze. A o wygrywanie czegoś koniec końców chodzi

Gość

Poza tym van Bronckhorst nie da nikomu pograć bo on nie stawia na młodych zawodników. Jak byli kieduś fajni gracze to grał starymi przeciętniakami tydzień w tydzień. Dlatego go nie lubie bo on nic nowego nie wprowadzi.

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.