FC Utrecht

Eredivisie
Galgenwaard

Nie

08.02

12:15

PSV Eindhoven

Eredivisie
Philips Stadion

Nie

01.02

14:30

3:0

Pelle prowadzi do pierwszego zwycięstwa: Feyenoord Rotterdam 3-1 NAC Breda

25.08.2013 16:24; DamianM, 3 komentarzy, Foto @ b/d / Źródło: Fyenoord24.net

Hattrick Graziano Pelle zdecydował o pierwszym zwycięstwie Feyenoordu w tym sezonie. Włoski napastnik trzykrotnie pokonywał bramkarza NAC Breda a Portowcy ostatecznie zwyciężyli 3-1. Więcej o meczu niebawem. 

Komentarze (3)

Norbi

Mefius i ty jesteś kolejną osobą która zauważyła, że Immers powinien zostać zmieniony na tej pozycji, której gra, na to miejsce bez względnie (na teraźniejszą kadrę Feye) powinien być dany Tonny Vilhena, znacznie lepiej pasuje i osobiście mnie bardziej pasuje, ale Koeman ma swoje rozeznanie, choć nie powiedziane jest, że wychodzi mu to na dobre, ale to jego decyzje gdzie kogo da, nam pozostaje tylko gdybanie i prognoza, kto, gdzie itp. Clasie dobrze pasuje na pozycji defensywnego pomocnika, ale takiego który by atakował i po części gra na takiej pozycji. Co od Armenterosa to chyba jeszcze trochę czasu potrzebuje, ale idzie to w dobrym kierunku, z kolei wspomniany przez ciebie Te Vrede, powoli jest wdrażany w mecze na poziomie Ered., ale ja wierze, że on jeszcze pokaże swoje umiejętności, może nie w tym sezonie, ale musi dostawać szansę gry, tylko nie 5, 10 min. bo to jest gówno nie gra. Z kolei Achahbara za wcześnie się pozbyto i nie dostał tak na prawdę szansy na grę, za chwilę usłyszymy, że strzela i asystuje jak dziki w 2 Bundeslidze i będzie znów zgrzytanie zębami, dlatego też mam takie samo zdanie jak ty Mefius co do niego. Ale życzę mu, żeby się tam ograł, to dla Feye dobrze, chyba, że się go pozbędą w między czasie, bo może i tak być, że Niemcy go będą chcieli jak się pokaże w dobrej strony.

mefius1

bardzo cieszą pierwsze 3 punkty w tym sezonie. tymczasem pracy jest nad czym pracować - za dużo na boisku chaosu, mimo wygranej nie był to moim zdaniem świetny mecz Feye - zbyt mało płynności, gra jakaś taka szarpana, za wolna. jednak psychologiczny efekt zwycięstwa - zwłaszcza przed meczem z Kubaniem - może być ważniejszy niż schematy wypracowane na treningach.

no i po raz kolejny bohater meczu niczym wielki czerwony wykrzyknik (!!!) uświadamia, jak bardzo przewidywalną mamy taktykę i jak łatwo nas zneutralizować wyłączając Gracjana. dobrze, że szanse zaczyna dostawać Te Vrede. szkoda, że krzyżyk postawiono na Achahbarze, chyba za szybko. el Hamdaoui byłby bardzo potrzebnym wzmocnieniem tak linii ataku, jak i opcją za Immersa, którego owszem trzeba chwalić za waleczność, ale na jego pozycji oczekuję kogoś lepiej usposobionego ofensywnie, lepszego technicznie i bardziej kreatywnego..

świetne asysty Armenterosa (zaczyna się przydawać!) i zwłaszcza obie Clasie, bo to pokazuje, że Clasie wraca do wysokiej formy i powinniśmy próbować z Pelle więcej akcji po ziemi na 1-2 kontakty + dobieg.

Piotr08

No nareszcie!...Nie oglądałem więc z niecierpliwością czekam na relacje. Jestem ciekaw czy wreszcie spięli dupy i zagrali dobrą piłke.

Wyniki 22. kolejka

Gospodarz

Gość

NAC Breda

? - ?

Excelsior Rotterdam

NEC Nijmegen

? - ?

Heracles Almelo

PEC Zwolle

? - ?

FC Volendam

FC Twente

? - ?

SC Heerenveen

Fortuna Sittard

? - ?

Sparta Rotterdam

FC Utrecht

? - ?

Feyenoord Rotterdam

AZ Alkmaar

? - ?

Ajax Amsterdam

Go Ahead Eagles

? - ?

SC Telstar

FC Groningen

? - ?

PSV Eindhoven

Zdjęcie Tygodnia

1-8 lutego

Feyenoord skompromitował się w Eindhoven w sposób, który trudno ubrać w dyplomatyczne słowa.

Video

PSV 3-0 Feyenoord

W spotkaniu z PSV można było zobaczyć obraz nędzy i rozpaczy, jaki zaprezentowali Stadionowi.

Live chat

DamianM

Zawsze bawi. Defensywny napastnik. Top

Gość

Larin to Defensywny napastnik - mokry sen Papszuna ;-)

DamianM

No właśnie

Gość

fan southamptonu
"Interesting stat...Sport Republic have signed 45 players, and not one of them has scored more than 9 goals. The recruitment has been appaling."

DamianM

Oho angielskie media już podchwycily temat Lingarda i Feyenoordu

DamianM

Taaa, no mówiłem, z ciekawości tam wszedłem i no wygląda to też na niezły burdello

Gość

Ktoś tam narzeka na włąścicieli klubu jakieś kondominium skandynawsko-jugolskie o nazwie "sport republic" posiaa 80% klubu :D

DamianM

"His attacking stats make him seem like a defender". O Larinie ;-)

Gość

"Trochę mnie to dziwi, bo klub koncentruje się teraz głównie na dłuższej perspektywie, a nie na bezpośrednim wyniku sportowym." - haha jakby wynik sportowy nie był zależny od wszystkiego :-D coza durne podejście. Wszak wartość zawodników się buduje na europie - ajax jak doszedł do półfinału ligi mistrzów - to sprzedawał graczy za 70,80 mln euro.

DamianM

Wkurwienie raczej plus wiadomo jak to działa. Że Prime Ronaldo, że płaczemy po nim że tak dobry, no podcheycili to tam i no wesoło haha

Gość

Co, negatywne? :D

DamianM

To jak Southampton Larina transfer. Komentarze tam to niezły film :D

Gość

Rangers kupili napastnika z 3 ligi niemieckiej za 5,5 miliona euro XDDD idą po tytuł XD

DamianM

No to juz kazdy wie, to samo, ze trener zostaje i nie odejdzie dzis, jutro, za rok. Takze nooo, trzeba przebolec jakos

Gość

To samo heerenveen które nas wywaliło z pucharu dostaje 4-0 w eindhoven. Pokazuje to jasno że to problem z trenerem u nas.

Gość

El Harmouz przedłużył tylko o 2 lata - gdyby miał 27+ lat to pewine by przełużył o 5 lat.

Gość

Handlował odessanym tłuszczem z brzucha :D

DamianM

bo chyba trawką handlował coś kojarze :D

DamianM

Van Beukering chgba siedzi

Gość

FC "Strategia" Rotterdam :D

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.