Real Betis

Liga Europy
La Cartuja

Czw

29.01

21:00

Heracles Almelo

Eredivisie
De Kuip

Nie

25.01

16:45

4:2

Pierwsze punkty rezerw Feyenoordu w Premier League International Cup

29.10.2019 23:14; Norbi, 0 komentarzy, Foto @ feyenoord.nl / Źródło: feyenoord.nl

Rezerwy Feyenoordu zanotowały w Anglii pierwsze zwycięstwo po pokonaniu 1-2 Jong Southampton w Premier League International Cup. Portowcy zagrali dobre spotkanie, czym udowodnili, że potrafią odnieść zwycięstwo na terenie rywala.

Jong Southampton objął prowadzenie, ale całkiem niezasłużenie, bowiem to podopieczni Arnolda Scholtena prowadzili grę, jednak w 41. minucie Achraf El Bouchataoui odbił tak futbolówkę, że ta przelobowała Nicka Marsmana i wpadła za przysłowiowy kołnierz golkipera Feyenoorder, gospodarze w taki sposób objęli prowadzenie.

Druga odsłona meczu, a dokładnie 61. minuta to kolejne niepowodzenie rezerw Feyenoordu, bowiem z powodu kontuzji żeber Nick Marsman został zmieniony przez Joeya Koorevaara. Po tych niepowodzeniach ze strony podopiecznych Arnolda Scholtena, przyszedł czas na odrabianie wyniku meczu.

Z błędu obrońców Southampton skorzystał Noah Naujoks, który uderzył w lewy bok golkipera gospodarzy i wyrównał wynik pojedynku. Kropkę nad 'i' postawił Wouter Burger, który wykiwał obronę Jong Southampton i uderzył po długim rogu umieszczając piłkę w bramce i dając prowadzenie 1-2, a w konsekwencji wygraną w Premier League International Cup.

Jong Southampton – Jong Feyenoord 1-2 (1-0)

Strzelcy:

41’ El Bouchataoui (sam.) 1-0
63’ Naujoks 1-1
85’ Burger 1-2

Skład Jong Feyenoord: Nick Marsman (62’ Joey Koorevaar); Lutsharel Geertruida, Ramon Hendriks, George Johnston, Tyrell Malacia; Wouter Burger, Liam Kelly (46’ Noah Naujoks), Achraf El Bouchataoui; Marouan Azarkan, Cheick Touré, Yassin Ayoub (46’ Ömer Gündüz).

Komentarze (0)

Wyniki 21. kolejka

Gospodarz

Gość

NAC Breda

? - ?

FC Twente

AZ Alkmaar

? - ?

NEC Nijmegen

PEC Zwolle

? - ?

SC Telstar

Sparta Rotterdam

? - ?

FC Groningen

Excelsior Rotterdam

? - ?

Ajax Amsterdam

Heracles Almelo

? - ?

Fortuna Sittard

PSV Eindhoven

? - ?

Feyenoord Rotterdam

SC Heerenveen

? - ?

FC Utrecht

FC Volendam

? - ?

Go Ahead Eagles

Zdjęcie Tygodnia

25-1 lutego

Feyenoord dopisał do ligowego dorobku trzy punkty, pokonując Heracles Almelo 4:2, lecz sam wynik tylko w niewielkim stopniu oddaje to, co działo się na murawie.

Video

Feyenoord 3-4 Sparta Rotterdam

Feyenoord raz po raz przegrywa. Teraz na De Kuip triumfowała Sparta Rotterdam.

Live chat

DamianM

I powie, oooo patrzcie, to nie tylko u nas.

DamianM

Van Persie zaraz to podchwyci

Gość

Betis-Feyenoord - pojedynek niepełnosprawnych :D

Gość

Prawie prawdę mówi ;-)

Gość

van persie to takie prawie... prawie trener :D

DamianM

Prawie. Prawie. Prawie

Gość

"prawie nie dopuściliśmy do żadnych sytuscji" - co by było gdyby dopuścili :=)

DamianM

Jest dobrze!

Gość

Dobre ;-)

Gość

"Heracles to zdecydowanie najsłabsza drużyna Eredivisie, a mimo to strzeliła na De Kuip dwa gole. Napastnik miał nawet sytuację sam na sam z bramkarzem. Trener twierdzi potem, że zespół prawie do niczego nie dopuścił, ale czy na pewno? – pyta retorycznie."

klasyczny van perszing :D "nie fidze buenduf, wszysko icie w doprym kerunku - nie wpuszczać mediuf!"

DamianM

NAC NEC, Jeden grzyb nie? Haha

Gość

Na jednej ze szkockich stron, blisko związanych z Rangers piszą, że Danilo chce ściągnąć NEC Breda XDDD

Gość

wp
"wystarczyło kilkanaście minut, oto co piszą o pietuszewskim" :-D

Gość

interia
"Pietuszewski na ustach Portugalczyków, trener FC Porto zaskoczył. Ogłosił to bez wahania"
:-D

Gość

Polscy piłkarze za granicą jak srają to czekolada leci zdaniem dziennikarzy sportowych w Polsce.

DamianM

To jak w skokach. Na mamucie nasi skaczą jak na skoczni małej hehe. A to kombinezon zły, a to atmosfera. A w ogóle to nie krytykuj, tylko idź na skocznie

DamianM

"za dużo chciał i ślisko". Wymiękam. My mamy manię usprawiedliwiania :D

DamianM

Te meczyki to jest taki ściek. Niesamowite. Że im tak po prostu nie jest wstyd czasami. Ich tam cisną równo w komentarzach czasami, albo nie czasami. Bardzo często bo to jakie oni dają tytuły codziennie to wyższa szkoła clickbaita

Gość

*na meczykach

Gość

i wuala opis z flashscora
"Swoją szansę w końcówce meczu dostał Oskar Pietuszewski. Młodzieżowy reprezentant Polski, który zadebiutował na Estadio do Dragao, wszedł na boisko w 76. minucie. Porto zdołało strzelić jeszcze jednego gola. W 86. minucie indywidualną akcję celnym strzałem zakończył William Gomes."

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.