SC Cambuur

Towarzyski
Kooi Stadion

Sob

05.07

15:00

---

---
---

---

---

---

PILNE: Feyenoord przedłużył kontrakt z Arne Slotem

25.02.2022 16:40; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ Feyenoord.nl / Źródło: Feyenoord.nl

Feyenoord Rotterdam poinformował, że kontrakt Arne Slota został przedłużony do połowy 2024 roku. Klub skorzystał z opcji zapisanej w umowie trenera. To samo dotyczy jego asystenta, Marino Pusicia. 

Pod wodzą Arne Slota i odnowionego sztabu Feyenoord rozgrywa dobry sezon pod wieloma względami. Slot zdołał wprowadzić swój styl gry, co przyniosło dobre rezultaty. Feyenoord jest obecnie na trzecim miejscu w lidze, tuż za numerem dwa. Kilku zawodników tymczasem zostało w tym sezonie powołanych do reprezentacji. 

Feyenoordowi udało się również po raz pierwszy od 2014 roku wyjść z grupy w europejskich pucharach. W przyszłym miesiącu klub zagra w 1/8 finału UEFA Europa Conference League, gdzie rywalem będzie Partizan Belgrad. Portowcy pierwszy mecz zagrają w Serbii, 10 marca. Tydzień później odbędzie się rewanż w Rotterdamie. 

- Oczywiście jesteśmy zadowoleni z wyników osiąganych przez pierwszą drużynę pod wodzą Arne i jego pracowników. Jesteśmy jednak co najmniej tak samo zadowoleni z rozwoju, jaki widzimy, jeśli chodzi o cały zespół, jak i u poszczególnych zawodników. Nie da się tego oddzielić od sposobu gry, który Arne wprowadził do Feyenoordu w krótkim czasie. Ponad połowę naszej bazy stanowią zagraniczni zawodnicy, co nie tylko promuje rozwój piłkarzy i zespołu, ale także tworzy wartość. Oczywiste jest, że Feyenoord i Arne Slot dobrze do siebie pasują. Bardzo cenna jest również rola jego pracowników, w tym Marino Pusica. Fundament, który zostanie położony w tym sezonie pod kierownictwem Arne'a, jest tym, na którym chcielibyśmy budować w nadchodzących latach - wyjaśnia dyrektor techniczny Frank Arnesen. 

- Dla mnie jest to dodatkowy wyraz uznania i zaufania. To miłe, że zarząd klubu, oprócz bieżących wyników, podkreśla wzrost i proces, nad którym pracujemy. Z tego też czerpię wiele satysfakcji, ponieważ staramy się położyć podwaliny pod nadchodzące lata, aby móc dalej budować. Co więcej, bardzo się cieszę, że wraz z przedłużeniem kontraktu Johna (de Wolf, red.), a teraz także z Marino, pracownicy, z którymi tak dobrze mi się współpracuje, również zostają na dłużej - powiedział sam Slot. 

Pod koniec października ubiegłego roku Feyenoord przedłużył już kontrakt asystenta trenera Johna de Wolfa, którego kontrakt obowiązuje do 2025 roku.

Komentarze (0)

Wyniki 0. kolejka

Gospodarz

Gość

SC Cambuur

? - ?

Feyenoord Rotterdam

Feyenoord Rotterdam

? - ?

Royale Union Saint-Gilloise

Feyenoord Rotterdam

? - ?

KAA Gent

Feyenoord Rotterdam

? - ?

VfL Wolfsburg

Zdjęcie Tygodnia

Koniec sezonu

W oczekiwaniu na sezon 2025-2026.

Video

Koniec sezonu

W oczekiwaniu na sezon 2025-2026.

Live chat

DamianM

A Niemcy do przerwy to że 3-0 powinni prowadzić

Gość

A turniej w Szwabistanie

Gość

4 drużyny w final four i będą na 4 miejscu

Gość

Nie ma ostatniego miejsca :D

Gość

Niemcy w pipę do przerwy. Dobrze.
Oby na turnieju u siebie ostatnie miejsce zajęli

Gość

Jak Hartman tam pójdzie na początku kariery to utraci u mnie całkowicie szacunek. Hancko ok, ma rodzine ma około 30stki - spoko. Ale nie Hartman.

DamianM

Hernandez nie dogadał się z al hilal. Rzekomo teraz idą po alternatywy, m.in Hartmana, no ciekawe

Gość

Z Leuven ma do lipca 2025, z Feye miał 3 lata umowę razem z sebaouim -czyli mają jeszcze po roku.

Gość

Tsoungui ma chyba umowę tylko do końca czerwca z tego co pamiętam. Do 2025 miał.

Gość

Nie zabardzo mnie on obchodzi - czekam na omunikat "ivanusec odchodzi(na stałe)". Co ten agent ma do powiedzenia to nie istotne. Byle balastu się pozbyć.

DamianM

Wywołaliśmy Ivanušeca. Zaraz dodam wywiad z jego agentem

DamianM

A Stengs pewnie zostanie, tak typuje

DamianM

Ivanusec przewinął mi się w kontekście klubów z Turcji i bodaj Katar, trxeba liczyć, że to prawda. Tak naprawdę najwięcej żeby wycisnąć z niego i Ramiza właśnie. Reszta bijlow, Lopez, trauner, sebaoui i tsoungui, bullaude, nieuwkoop, kasanwirjo , aż tyle nie płaciliśmy. Więc chyba priorytet Ramiz i Luka. Moim zdaniem

Gość

Wyobraź sobie jak słaby musisz być by się odbić od eredivisie i to od topowego klubu tej ligi... naprawde bardzo słaby.

Gość

Podejrzewam że połowy kwoty za niego nie odzyskamy. Z 2/3 mln góra.

Gość

No tak, zerrouki jest jednym z lepszych, ale ivanuseca opchnąć będzie cholernie ciężko.

DamianM

są słabsi piłkarze i jakoś kluby zmieniaja. Ju nie tacy zmieniali. Piszecie, jakby byli najsłabsi na świecie i słabszych nie byłoO takim zerroukim piszą już w kontekście Sevilli i Vilarreal, Hiszpanie to potwierdzają też, to już coś. I to żadna puszcza i żadna ekstraklasa. Ja tam mam nadzieję, że to prawda.

Gość

teoretycznie... w praktyce nikt ich nie kupi bo są słąbi.

DamianM

Teoretycznie dłuższy kontrakt lepszy bo zawsze coś uciułasz więcej aniżeli za zawodnika z kontraktem pół roku/rok

Gość

2026 - bijlow, Lopez, trauner, sebaoui i tsoungui jeszcze rok .
2027 - bullaude, nieuwkoop, zerrouki, stengs i kasanwirjo jeszcze 2 lata,
2028 - ivanusec, ueda, carranza O_O

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.