Heracles Almelo

Eredivisie
De Kuip

Nie

25.01

16:45

Sturm Graz

Liga Europy
De Kuip

Czw

22.01

18:45

3:0

PILNE: GEERTRUIDA PRZEDŁUŻY KONTRAKT!

18.03.2023 16:12; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ Feyenoord.nl / Źródło: Feyenoord.nl

Negocjacje trwały długo, ale dobiegły końca i Lutsharel Geertruida przedłuży kontrakt z Feyenoordem Rotterdam. Obie strony ogłosiły to dzisiaj przy okazji treningu, na który obrońca wyszedł ze specjalną koszulką oznajmiającą, że będzie związany z klubem z południa Rotterdamu do końca czerwca 2025.

- Wszyscy wiedzą, że Feyenoord to mój klub - mówi Geertruida, który urodził się i wychował w Rotterdamie. - To dobrze dla mnie i dla Feyenoordu. Mam tutaj jeszcze misję do wykonania, nie tylko dlatego, że moim wielkim pragnieniem jest osiągnięcie wielkiego sukcesu z Feyenoordem. Wyjątkowy był już ostatni rok, kiedy zagraliśmy w finale Ligi Konferencji, ale ten sezon jest jeszcze lepszy - także dla mnie jako piłkarza. 

- Jestem przekonany, że przed klubem i mną wielkie rzeczy. Fakt, że jestem teraz w selekcji reprezentacji Holandii jest dla mnie dodatkowym potwierdzeniem, że jestem na dobrej drodze. To czyni mnie niesamowicie dumnym, że jako chłopak z Rotterdamu-Południe zostałem wybrany do kadry Oranje. 

Obrońca jest częścią rodziny Feyenoordu od 12 roku życia. W latach 2012-2018 przechodził przez kolejne zespoły młodzieżowe akademii, zanim zadebiutował w pierwszym zespole, mając zaledwie 17 lat. Od tamtej pory wszechstronny Geertruida, który w Feyenoordzie może występować zarówno w obronie, jak i w środku pola, rozegrał w pierwszej drużynie 141 oficjalnych spotkań, w których popisał się 14 golami i pięcioma asystami.

Komentarze (0)

Wyniki 20. kolejka

Gospodarz

Gość

Ajax Amsterdam

? - ?

FC Volendam

NEC Nijmegen

? - ?

PEC Zwolle

PSV Eindhoven

? - ?

NAC Breda

FC Twente

? - ?

Excelsior Rotterdam

SC Telstar

? - ?

AZ Alkmaar

FC Groningen

? - ?

Fortuna Sittard

FC Utrecht

? - ?

Sparta Rotterdam

Feyenoord Rotterdam

? - ?

Heracles Almelo

Go Ahead Eagles

? - ?

SC Heerenveen

Zdjęcie Tygodnia

18-25 stycznia

Derby Rotterdamu miały być momentem przełamania, a stały się symbolem sportowej zapaści.

Video

Feyenoord 3-4 Sparta Rotterdam

Feyenoord raz po raz przegrywa. Teraz na De Kuip triumfowała Sparta Rotterdam.

Live chat

Gość

My popełniliśmy błąd - trzeba było tego Haena zostawić - w poprzednim sezonie strzelił 12 goli w całym sezonie - teraz ma 12 już na półmetku - robi postępy a my go tak latwo oddaliśmy za grosze i wzieliśmy miernotę duńską za 6 mln. Skandal.

Gość

To jego 1 gol w dorosłej seniorskiej piłce :D

DamianM

krytyka zrobila swoje, jazdaaaaa!

Gość

Carrillo gooooooooooooooooollllllllllllllllll :D 1 gol - maszyna ruszyła.

DamianM

lol 2-2 hahaha

Gość

inter-pisa 0-2 tengstedt 2 gole z przewrotki O_O

Norbi

poszedł i niech sobie gra...koniec telenoweli :P Teraz czekajcie, bo po St. Juste wolny jest Terence Kongolo, a w Feye lubią byłych zawodników, więc kto wie co im do łba wpadnie.... :P

DamianM

Ja Timberowi nie życzę źle, ale no mniemanie ma duże o sobie.

DamianM

Dokładnie

Gość

I zobaczcie gościu miał kilka lat jeszcze kontraktu i przedłużył a timber zwlekał od 1.5 roku.

DamianM

Pięknie

Gość

No i Valente przedłużył do 2030 :-)

Gość

Lepsze 4,5 miliona niż 0 latem...

Gość

Tyle to by wzięli tylko od Feyenoordu ;-PPP

Gość

Nie przekonasz mnie bym uznał tę kwotę za adekwatną. Myśle że taka Benfica czy Porto wzieliby z 10mln.

DamianM

Bijlow i Timber odeszliby latem o tak. Za darmo. Lepszy rydz. Tym bardziej ich zdrowie, zeszliśmy mocno placowo. Lepiej już teraz. Fajnie jakby jeszcze ze 2 odeszło. Mam na myśli Larina np. Trauner też nie przedłuży. Byłoby spoko już. I za Larina awansować na stałe Van Persiego

Gość

Tym bardziej, że Timber nie chciał tu grać, za 4,5 bańki można kogoś kupić w miarę sensownego.

Gość

4,5 to jeszcze nie dramat za kogoś z półroczną umową.

Za Bijlowa będzie tylko 200 tys. ale tylko jeśli Genoa się utrzyma

Gość

Pewnie na raty :D

Gość

4.5 mln euro hahahahhaaha

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.