PEC Zwolle

Eredivisie
De Kuip

Sob

06.12

21:00

SC Telstar

Eredivisie
Stadion 711

Nie

30.11

14:30

1:2

Portowcy w Caen (3): Tim Eekman

22.07.2010 21:27; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ b/d / Źródło:

Obecnie kadra reprezentacji Holandii U-19 uczestniczy w Mistrzostwach Europy w Caen. Na turnieju występuje w sumie sześciu zawodników Feyenoordu Rotterdam. Tym samym redakcja FR12.nl zdecydowała rozpocząć krótką serię, w której pod lupę brani będą wszyscy Portowcy na ME, a dodatkiem do każdego profilu będzie krótki wywiad z każdym z zawodników. Dziś czas na Tima Eekmana.

Tim Eekman, urodzony w Ridderkerk 5 sierpnia 1991, jest wszechstronnym obrońcą, który może grywać na wielu pozycjach w defensywie. W 2008 roku związał się z Feyenoordem trzyletnią umową z możliwością na kolejny rok. "To wiele znaczy dla mnie, ale tak naprawdę to jeszcze nic. To jest dopiero początek. Mogę zdziałać jeszcze więcej" - mówił młokos. Gracz, który w zeszłym roku grał dla Feyenoordu O/19, jest obecnie wypożyczony do Excelsioru. W powyższą opcję wchodzi jednak informowanie macierzystego klubu o postępach zawodnika a ostatecznie wróci Feyenoordu Rotterdam.

Tak jak każdy inny z jego kolegów, tak i on ma jeden cel: wrócić na De Kuip. Defensor zagrał podczas trwających ME z Francją, gdzie tworzył duet z Bruno Martinsem Indi. Wielokrotnie był sprawdzany przez ofensywę gospodarzy. Wielofunkcyjny defensor przerwał kilka groźnych ataków, choć ostatecznie nie zapobiegł stracie aż czterech bramek.

Wiele osób jeszcze o Tobie nie słyszało. Co możesz o sobie powiedzieć?
Nazywam się Tim Eekman. Mam 18 lat (ur. 05 sierpnia 1991) i mieszkam w Ridderkerk. Jestem obrońcą, mogę grać zarówno na środku, prawej jak i lewej stronie defensywy.

Najlepsza pozycja na boisku?
Najlepiej czuję się na środku.

Jakie są Twoje zalety?
Jestem dobry w sytuacjach jeden na jeden. Jestem również niebezpieczny, ze względu na moje ofensywne działania.

Na jakiej pozycji będziesz koncentrował się najbardziej w Excelsiorze?
Mam zamiar skupić się na pozycji środkowego obrońcy.

Trener Pastor wspominał już coś o Twojej roli w Excelsiorze?
Nie, ale po prostu chcę pokazać, że jestem lepszy od moich konkurentów. I dołożę wszelkich starań, aby to osiągnąć.

Czym jest dla Ciebie przejście do Excelsioru?

Przejście do Excelsioru uważam za wspaniałą okazję do 'inwestowania' w siebie na najwyższym poziomie.

[fr12.nl]

Komentarze (0)

Wyniki 15. kolejka

Gospodarz

Gość

Excelsior Rotterdam

? - ?

FC Groningen

SC Heerenveen

? - ?

PSV Eindhoven

Fortuna Sittard

? - ?

Ajax Amsterdam

Heracles Almelo

? - ?

SC Telstar

Feyenoord Rotterdam

? - ?

PEC Zwolle

FC Utrecht

? - ?

FC Twente

AZ Alkmaar

? - ?

Go Ahead Eagles

FC Volendam

? - ?

NEC Nijmegen

Sparta Rotterdam

? - ?

NAC Breda

Zdjęcie Tygodnia

30-6 grudnia

Feyenoord wywiózł z wyjazdu do Velsen-Zuid komplet punktów, pokonując Telstar 1:2 po trafieniach Ayase Uedy i Anisa Hadj Moussy.

Video

Telstar 1-2 Feyenoord

Po zwycięstwie nad Telstar wielu analityków mimo trzech punktów nie kryło rozczarowania grą Feyenoordu.

Live chat

DamianM

No to van Persie wypali teraz, jak zobaczy to

Gość

Może ta aston villa nie taka słaba - pokonali już city i arsenal :D

Gość

Arsenal haha w doliczony - professional botters :D

Gość

bramkarz jaką szmatę puścił haha musicie to zobaczyć - taki szczur skaczący po ziemii w środek bramki i wpuścił pod ręką :D to de gea :D

Gość

1-1 haaha

Gość

Fiorentina prowadzi - czyżby mikołaj przyjechał na saniach - czyżby to ten dzień :D

DamianM

Taaa, szambo wybiło po ad chmury już chyba :d

Gość

Tymczasem Astiz "trenerem" do końca roku :D

Gość

Zasłużenie w pełni.

DamianM

Legia tymczasem w strefie spadkowej

Gość

Maty cash 1-0 z arsnalem.

Gość

Derby-Leicester 0-3 - podobno textor chce przejąć derby :D

DamianM

mecz sie zaczal, a arka juz 2-0 powinna prowadzic

DamianM

Inaki Astiz zostaje na stanowisku trenera Legii Warszawa do końca rundy jesiennej - taki komunikat od klubu otrzymali piłkarze! Astizowi wzmocniono sztab. hahahah ja dupia, ależ kompromitacja i robią mu skład, który za da mecze odejdzie :D maskara co tam sie dzieje

Gość

Nie ma i chyba nie było bardziej obłudnej i obrzydliwej postaci w piłce niz infantino.

Gość

On tylko nie chce rozmawiać o polityce gdy bogaty arab lub putin który mu płaci ma zarzuty :D wtedy "zajmijmy się piłką".

DamianM

Szkoda strzępić ryja tyle. Tak w ogóle piłka dla przykładu powinna trzymać się z saka od geopolityki. Tyle. Ale to moje zdanie. A wczoraj to zauważyłem, że najchętniej co 5 by o tym nadawali. I ten łysy... Jaki to jest bezbek. Niesamowite

Gość

Wielki gołąbek pokoju - wojna w rosji trwa, gaza ostrzeliwana co raz, liban ostrzeliwany co raz, podnieca się że "zakończył konflikt pakistanu z afganistanem" - jak ten konflikt będzie trwał bo tam zawsze są wojny - tak jak indie z pakistanem to konflikt nie do uaszenia. Gościu to narcyz a infantino to największy hipokryta jakiego widziałem kiedykolwiek. To jest największa moralna urfa. Poziom żenady wczoraj przebił sufit.

DamianM


Ja obejrzałem 40 minut z nadzieją , że obejrzę losowanie. Cring, metr mułu. To, jak łysy wchodził w dupe Trumpowi to było żenujące. I ta nagroda to jedno wielkie XD

Gość

A wczoraj widzieliście tą ceremonie przed losowaniem jak debil infantino dał trumpowi "pokojową nagrode fifa"(coś na kształt nobla) :D trump podszedł i sam se medal zawiesił na szyje :D Niezła to była beka. Gość żadnej wojny nie zatrzymał - mówił że wojne na ukrainien zakończy w 1 dzień - wojna trwa do tej pory.

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.