Club Brugge

Towarzyski
De Kuip

Sob

11.07

12:00

FC Dordrecht

Towarzyski
GN Bouw Stadion

Sob

04.07

14:30

0:6

Prawie 5 milionów euro dla Feyenoordu z transferu Summerville'a

03.08.2024 22:42; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ własne / Źródło: FR12.nl

Crysencio Summerville sfinalizował swój transfer do West Hamu United. Urodzony w Rotterdamie zawodnik przechodzi do nowego klubu za ponad 30 milionów euro, z czego według wyliczeń De Telegraaf, Feyenoord otrzyma około 4,5 mln euro. Wynika to z procentu odsprzedaży w wysokości 10 procent, składki solidarnościowej i dodatku szkoleniowego.

Summerville grę w akademii Feyenoordu rozpoczął mając sześć lat i występował w niej do 2020 roku. Po wypożyczeniach do FC Dordrecht i ADO Den Haag przeniósł się do Leeds United za półtora miliona euro. 

Komentarze (0)

Wyniki 1. kolejka

Gospodarz

Gość

SC Cambuur

? - ?

Excelsior Rotterdam

NEC Nijmegen

? - ?

SC Telstar

Go Ahead Eagles

? - ?

Willem II Tilburg

PSV Eindhoven

? - ?

Fortuna Sittard

AZ Alkmaar

? - ?

ADO Den Haag

Sparta Rotterdam

? - ?

Feyenoord Rotterdam

FC Groningen

? - ?

FC Utrecht

PEC Zwolle

? - ?

Ajax Amsterdam

SC Heerenveen

? - ?

FC Twente

Zdjęcie Tygodnia

29 czerwca-5 lipca

Oficjalnie Robert Eenhoorn przejął w Feyenoordzie obowiązki dyrektora generalnego.

Video

Konferencja nowego trenera

Giovanni van Bronckhorst spotkał się z mediami, ponownie jako trener Feyenoordu Rotterdam.

Live chat

Gość

Salah dał argentynie zwycięstwo - po jego stracie poszła kontra i wygrali.

DamianM

Loool przegrali

Gość

egipt przegrał po polsku :D

DamianM

2-2 wtf

DamianM

Lol 2

Gość

aj nieuznany

Gość

egipt 2-0 haha

DamianM

I te statystyki :D

Gość

egipt ładny wynik

DamianM

Bo łataja budżet. Papszun to nawet już na transfery kolejne się nie napala

Gość

Jak Legia rozdaje talenty z akademii niemal za darmo, to jak ma tam być dobrze. Grają dziady stare albo szrot

Gość

Chcą wygrać lige i wyprzedać graczy by zgarnąć hajs - ale już nie jest tak łatwo wygrać bo prawoe każdy skautuje lepiej niż Legia i nawet wyciągają z Legii za grosze i sprzedają za miliony euro. Poprostu Legią rządzą debile bez know-how.

Gość

To pokazuje idealnie że wszystko co mówił mioduski o "długofalowej strategii" to brednie i bezczelne kłamstwa. Oni chcą poprostu wygrać a nie kreować sukces w oparciu o wychowanków.

DamianM

jasne, ale jak masz taki czas to nawet najmniejsze pierdoły zaczynają wkurzac. A to się zbiera, ta akademia przecież jak dolewa oliwy do ognia, co żegnali jednego po drugim

Gość

Ta akcja z jehowymi to mały pikuś. Ja to nawet nie uważam tego za nic niewłaściwego. To co się dzieje w Legii wewnątrz to to dopiero jest sabotaż i katastrofa.

DamianM

no wpływa, dlatego każdy news o jakiś jehowych czy to, jak oddają młodych za free, czy jak augustyniak przekonuje, że wcale tacy słabi nie sa i oni nam pokaza. To się kumuluje wszystko teraz

Gość

Damian mówiłem - przyjdą pogadają i pójdą. Gorzej na legie w wpływa debilna działalność zarządców - zwłaszcza pod względem skautowania i wprowadzania młodych z akademii, którego prawie nie ma.

Gość

Belgowie po jednym z goli zakpili z Trumpa i zrobili cieszynkę w formie jego "tańca" z jednego z wieców XDDD

DamianM

Świadkowie Jehowy umyli i posprzątali stadion Legii, Miodek zaoszczędził tym samym na zawodowych sprzataczkach :D

DamianM

dzisiaj zapewne rewanż tego meczu, doputy juesej nie wygra.

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.