Go Ahead Eagles

Eredivisie
De Kuip

Nie

15.02

12:15

FC Utrecht

Eredivisie
Galgenwaard

Nie

08.02

12:15

0:1

Prezydent Barcelony: Feyenoord chce grać w Superlidze

02.02.2024 17:36; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ Feyenoord.nl / Źródło: FR12.nl

Prezydent Barcelony Joan Laporta ujawnił dzisiaj zaskakujące informacje. Hiszpan zdradził, że wiele klubów jest chętnych na nowe europejskie rozgrywki o nazwie Superliga. Laporta wymienił m.in. Feyenoord na liście klubów, które zgodziły się wziąć udział w nowym europejskim turnieju.

Pełna lista klubów, o których Laporta mówi, że są "gotowe do wejścia prosto do Superligi" obejmuje: - Inter Mediolan, Napoli, AS Roma, AC Milan, Marsylia, Benfica, Sporting CP, Porto, Ajax, Feyenoord, PSV, Anderlecht, Club Brugge i wszystkie hiszpańskie drużyny z wyjątkiem Atlético Madryt. Nie ma w nim angielskich drużyn, które są teraz jednogłośnie przeciwko Super League.

Kilka klubów, które zostały wymienione, zareagowało już, że wypowiedzi Laporty nie są prawdziwe. Feyenoord również niedawno wydał komunikat prasowy, w którym wskazuje, że najpierw poczeka na rozwój sytuacji wokół planów dotyczących Superligi i między wierszami poinformował, że póki co jest za dużo wątpliwości. 

Komentarze (0)

Wyniki 22. kolejka

Gospodarz

Gość

NAC Breda

0 - 2

Excelsior Rotterdam

NEC Nijmegen

4 - 1

Heracles Almelo

PEC Zwolle

1 - 2

FC Volendam

FC Twente

5 - 0

SC Heerenveen

Fortuna Sittard

2 - 2

Sparta Rotterdam

FC Utrecht

0 - 1

Feyenoord Rotterdam

AZ Alkmaar

1 - 1

Ajax Amsterdam

Go Ahead Eagles

1 - 1

SC Telstar

FC Groningen

1 - 2

PSV Eindhoven

Zdjęcie Tygodnia

8-15 lutego

Feyenoord miał w niedzielę wreszcie powód do świętowania. Na stadionie De Galgenwaard rotterdamski zespół pokonał FC Utrecht 1:0.

Video

FC Utrecht 0-1 Feyenoord

Feyenoord odniósł dziś skromne, ale cenne zwycięstwo, pokonując na wyjeździe FC Utrecht 1:0.

Live chat

DamianM

Dilrosun szybko znalazł klub, będzie grał w Al-Sadd

Gość

Mówie wam w tej policji byli ci z bunnikside. Na bank.

DamianM

'Klub Stade Rennais FC wszczął postępowanie przeciwko swojemu trenerowi, panu Habibowi Beye'owi, i jego asystentom, panom Olivierowi Saragaglii, Sébastienowi Bichardowi i Yannowi Cavezzie'. Co to znaczy takie coś, jakaś ocena przed zwolnnieniem? Rzadko kiedy takie coś widzę

Gość

Wystarczyły 4 porażki z rzędu - van persie nie wygrał 11 z 14 kolejnych meczów i dalej trenuje.

DamianM

oho, nie są dumni z wyników tam? nie są ambitni :)

Gość

Oho trener rennes poleciał ze stołka.

Gość

Każdy może sobie zrobić krzywdę przez przypadek. Ty też.

Gość

Jest. Debili nie sieją. Profesjonalny piłkarz łapie kontuzję podczas przebierania się w szatni...
Brak słów

Gość

To nie jest śmieszne.

Gość

Hahahaha, pobił nawet Bijlowa XDDD
https://transfery.info/aktualnosci/to-tak-sie-da-kuriozalny-uraz-maika-nawrockiego-oficjalnie/265633#goog_rewarded

DamianM

Taaa poszedł szybko. Chgba że 4 banie wypożyczenie

Gość

A ten duran poszedł do rosji do zenita :-D money talks.

Gość

i 1-1 w osttniej akcji

Gość

karny porto - ale głupia ręka ulala

Gość

Podobnie jak porto-benfica jest to mecz głównie walki. Gry nie za wiele - ale tempo imponuje, pressing - wszystko się zgadza tylko mało dobrych akcji.

Gość

Ale meczycho to przednie jest - po 1 celnym strzale :D

Gość

Porto przypłaciło ten mecz 3 kontuzjami.

Gość

JEdnak porto 1-0

Gość

0-0 dla mnie

DamianM

Sporting wygra

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.