W meczu otwarcia fazy grupowej Ligi Europejskiej, Feyenoord podejmie Sevillę. Hiszpanie do pojedynku z Portowcami przystąpią prawdopodobnie z trzecim w hierarchii bramkarzem między słupkami. Sergio Rico, który jeszcze nigdy nie wystąpił w meczu na arenie międzynarodowej, 18 września na Estadio Sanchez Pizjuan prawdopodobnie wyjdzie w podstawowym składzie gospodarzy. Pierwszy bramkarz, Beto oraz jego zmiennik, Mariano Barbosa są kontuzjowani.
Beto pauzuje już od jakiegoś czasu z powodu kontuzji ścięgna udowego, zaś Mariano Barbosa nabawił się groźnego urazu w ostatnim, wygranym 1-2 meczu z Espanyolem Barcelona. Jego przerwa potrwa od czterech do sześciu tygodni.
Ponieważ rynek transferowy jest już zamknięty, klub z Andaluzji nie może zakontraktować godnego zmiennika. Zatem dostępu do bramki będzie bronił Sergio Rico, który najczęściej gra w trzecioligowych rezerwach. Alternatywą może być jeszcze 21-letni David Soria, ale i on nie ma na koncie występów na najwyższym poziomie.
Komentarze (0)