Sparta Rotterdam

Eredivisie
De Kuip

Nie

18.01

16:45

SC Heerenveen

Eredivisie
Abe Lenstra Stadion

Nie

11.01

12:15

2:2

Przed meczem pucharowym z HSV Hoek

29.10.2013 19:36; DamianM, 2 komentarzy, Foto @ b/d / Źródło: Feyenoord.nl

W środowy wieczór, Feyenoord w 3. rundzie Pucharu Holandii podejmie na De Kuip amatorskie HSV Hoek. Portowcy po ostatniej porażce w lidze z Heraklesem Almelo (1-2) będą chcieli zrehabilitować się w kraowym pucharze. 

 

Prezydent HSV Hoek, Rien van Meerendon zapytany na początku roku o cele na najbliższe lata, odpowiedział, że chce, by jego klub był stabilną drużyną w rozgrywkach Topklasse. A przecież to jeden z największych klubów w Zeeland (prowincja w Holandii bez organizacji zawodowej piłki nożnej). 

 

Cel na ten rok jest więc jasny: mistrzostwo Hoofdklasse B. Jeśli o to chodzi, drużyna jest na jak najlepszej drodze. Po siedmiu jak dotąd rozegranych meczach, HSV jest dumnym liderem. W minioną sobotę Hoek przekonująco pokonało Deltasport 0-2. Mecz ten na żywo obejrzeli Giovanni van Bronckhorst i wideo analityk Michel Valke.

 

Nie tylko w lidze HSV notuje pozytywne wyniki, ale i również w Pucharze Holandii. Podopieczni belgijskiego trenera Kenny'ego Verhoenea, po łatwych zwycięstwach z Baronie, OJC Rosmalen i VV Klundert, efektownie pokonali w trzeciej rundzie HBS z Hagi 3-0. 

 

Radość była jeszcze większa, gdy losowanie wyłoniło, że amatorzy zmierzą się w kolejnej fazie z wielkim Feyenoordem. - Dla nas, zawodników, był to najlepszy wynik losowania - powiedział napastnik Kyle Doesburg. - Mimo meczu z amatorskim przeciwnikiem, na stadionie zasiądzie kilkadziesiąt tysięcy kibiców. Będzie to jeden z najpiękniejszych momentów w moim życiu - dodawał. 

 

FEYENOORD - HSV HOEK

Środa, 30 października ,20:45, De Kuip

Sędzia: Janssen

Komentarze (2)

Jakub

Też czuję po kościach stratę gola, po męczarniach 3-1.

Norbi

Obym się mylił, ale mam przeczucia, że nawet z takimi amatorami, stracą gola. Ale typuję 4-1, a wy ?

Wyniki 19. kolejka

Gospodarz

Gość

Excelsior Rotterdam

? - ?

SC Telstar

Ajax Amsterdam

? - ?

Go Ahead Eagles

PEC Zwolle

? - ?

AZ Alkmaar

Fortuna Sittard

? - ?

PSV Eindhoven

NAC Breda

? - ?

NEC Nijmegen

SC Heerenveen

? - ?

FC Groningen

FC Volendam

? - ?

FC Utrecht

Heracles Almelo

? - ?

FC Twente

Feyenoord Rotterdam

? - ?

Sparta Rotterdam

Zdjęcie Tygodnia

11-18 stycznia

Feyenoord wraca z Fryzji z dużym niedosytem. Tylko remis z Heerenveen.

Video

Feyenoord 1-1 FC Twente

Feyenoord ponownie zawiódł, bowiem remis można uznać za ogromne szczęście, a nie powód do zadowolenia. Zamiast stabilizacji i progresu widać ciągły regres.

Live chat

DamianM

Dokładnie. Sytuacja opanowana. Jutro konferencja, będzie dobrze

Gość

Nie jest dobrze - jest fantastycznie ale bezobjawowo.

Gość

Jak zawsze: "jest dobrze" :-/

DamianM

No, dużo pisze, ale takiej akcji nie było. Jutro jak potwierdza to będzie ostro. Ciekawe jaki fikołek zrobi na konferencji, w kontekście tego jak będzie to usprawiedliwiał

Gość

Chłopaka po kontuzji trzymał dotąd aż złapał kolejną mimo ostrzeżeń sztabu medycznego.... po prostu debil. Odsunąć od zespołu niech przynajmniej nie szkodzi.

Gość

Za Priske miałeś ten kontrast w lidze mistrzów - tu nie ma nic - wszystko przegrał w 8 dni.

DamianM

Podejrzewam że to taki człowiek, iż sam ręcznika nie pierdyknie. Znam nawet taka osobę, to so ludzie z tego mema,co pisałem. Pali się chata a ty siedzisz i mówisz :, jest dobrze. To jest to.

Gość

Niech się Robin pakuje w końcu, zabiera tego swojego Shaquila i wyp...dala

Gość

Myśle że tu już niewielu to denerwuje - ja osobiście nabieram już obojętności. Nie mogę poprostu traktować tego serio gdy trenerem jest tam ten amator. Nie mam już oczekiwań - z ligi nie spadniemy i tyle. Nic już nie cieszy.

DamianM

Ale zaś wiadro sraki się wyleje jak to prawda będzie faktycznie i że trener olał sztab medyczny. Kompromitacja. Kolrjną. Co ten człowiek wyprawia.

DamianM

Niestety. Coraz więcej mediów potwierdza. Odwalili maniane i chłop znowu papa na dłużej.

Van den Graaf

Nie dosyć, że trenować nie umie to jeszcze zajeżdża zawodników ... Może to cała tajemnica plagi kontuzji... Wywalić szkodnika jak jeszcze mamy drugie miejsce i można choć tyle sezon uratować...

Gość

Czarny Nieuwkoop :=)

DamianM

Mam nadzieję, że to fake jeszcze.

Gość

Nieuwkoop 2.0

DamianM

koniec końców mam "lepszą" wiadomość: READ WYPADA NA KILKA MIESIĘCY. Nieoficjalnie. Brawo. Brawo. Brawo.

Gość

Jeżęli porównamy obie kadry - to w egipcie masz Salaha (bez formy) i Marmousha (też bez formy) i masa gości z ligi egipskiej - podczas gdy w senegalu każdy gra prawie w dobym klubie europejskim i masz mendy, mane i koulibaly z arabii. Moim zdaniem senegal ma lepszą drużynę indywidualnie.

Gość

Czy ja wiem czy duza? egipt senegal wyrównane ekipy.

DamianM

no i Maroko-Senegal. Dla mnie? Senegal duża niespodzianka

Gość

oby nigeria wywaliła maroko...hehe :P

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.