Następny mecz
Towarzyski, 09.08.2020 20:00 Sparta Rotterdam De Kuip
Towarzyski, 16.08.2020 16:45 FC Twente De Kuip
Przewodniczący VVCS: Sezon należy uznać za nieważny 27.03.2020 06:44, DamianM, 0 komentarzy, Foto @ Feyenoord.nl / Źródło: FeyenoordPings.nl
Image

Z powodu koronawirusa, wszystkie rozgrywki zostały zawieszone, dlatego pytaniem jest, czy jeszcze dokończymy obecny sezon Eredivisie. Według Evgeniya Levchenko, przewodniczącego związku zawodników VVCS, natychmiastowe zakończenie ligi jest najlepszą opcją.

- Dlaczego musisz ryzykować zdrowie graczy, podejmować niepotrzebne ryzyko i wywierać presję na ludzi? Dziwne jest to, że zawsze chodzi o grę, gdy absolutnie nie wiesz, jaka będzie sytuacja za kilka miesięcy - wyjaśnia w rozmowie z NOS. - Chiny ciężko pracowały z całkowitą blokadą od miesięcy, aby wyeliminować koronawirusa, my jesteśmy w drodze dopiero od trzech lub czterech tygodni - zaznacza dalej Levchenko.

- Nie widzę tego, że prędko zagramy. W każdym razie to wszystko, co teraz, to przypuszczenia, spekulacje - kontynuuje Levchenko, który uważa, że ​​Ajax nie ma prawa do tytułu ligowego. - Myślę, że sezon powinien zostać uznany za nieważny. W jaki sposób rozdzielisz europejskie bilety? Może na podstawie poprzedniego sezonu? Wtedy szkoda AZ i Willem II, ale tak nie może być - podsumowuje były zawodowy piłkarz.

Komentarze (0)
Wszelkie prawa zastrzeżone przez feyenoord24.net. 2008-2020. Znaki towarowe i logo Feyenoord Rotterdam są własnością Feyenoord Rotterdam N.V.
Projekt i wykonanie:
rd.com