Heracles Almelo

Eredivisie
Erve Asito

Nie

19.10

16:45

FC Utrecht

Eredivisie
De Kuip

Nie

05.10

14:30

3:2

PSV rozpoczyna polowanie na Wijnalduma

13.06.2011 23:03; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ b/d / Źródło: fr12.nl

W ciągu kilku kolejnych dni PSV Eindhoven ma oficjalnie powiadomić Feyenoord o chęci rozpoczęcia negocjacji w sprawie transferu Georginio Wijnalduma. Wczoraj ogłoszono, że PSV otrzyma około 14 mln euro za transfer Balasza Dzsudzsáka do rosyjskiego Anzhi Makhachkala. Mimo utraty bardzo dobrego zawodnika, dyrektor PSV, Marcel Brands ma nadzieje, że w okresie letnim uda się znacznie wzmocnić kadrę. Stijn Schaars i Georginio Wijnaldum to dwa znane nazwiska na liście życzeń Boeren.

Voetbal International wcześniej ogłosiło, że cena wywoławcza za Wijnalduma wynosi około 6 do 7 mln euro.

Komentarze (0)

Wyniki 9. kolejka

Gospodarz

Gość

NEC Nijmegen

? - ?

FC Twente

FC Utrecht

? - ?

FC Volendam

PSV Eindhoven

? - ?

Go Ahead Eagles

Ajax Amsterdam

? - ?

AZ Alkmaar

NAC Breda

? - ?

PEC Zwolle

SC Telstar

? - ?

SC Heerenveen

FC Groningen

? - ?

Sparta Rotterdam

Excelsior Rotterdam

? - ?

Fortuna Sittard

Heracles Almelo

? - ?

Feyenoord Rotterdam

Zdjęcie Tygodnia

5-19 października

Feyenoord Rotterdam z ogromnym trudem pokonał w niedzielne popołudnie FC Utrecht.

Video

Feyenoord 3-2 FC Utrecht

Feyenoord odniósł ciężko wywalczone, lecz w pełni zasłużone zwycięstwo 3:2 nad FC Utrecht.

Live chat

Gość

i timber oczywiście.

Gość

On trauner i nieuwkoop powinni być wypchani z klubu jak najszybciej. Tylko siedzą u lekarza.

DamianM

Nie przedłuża już raczej. Ma kontrakt teraz, więc w klubie jest. Ale kilka miesięcy zostało a o rozmowach nawet nikt nie napisał.

Gość

On ma ostatni rok umowy, będzie skandal jak z nim przedłużą kontakt. Chyba, że weźmie kilkukrotną obniżkę pensji i rolę rezerwowego. Tylko czy warto trzymać gościa ze szkła?

Gość

Widzieliście skrót z dordrechtem jak bijlow szmate wpuścił? co on jeszcze robi w tym klubie to nie mam pojęcia. Wyszedł do piłki i jej nie złapał i gościu zagłówkował do pustej.

DamianM

Ja kiedyś chyba o nim pisałem nawet

Gość

Oni go ściągnęli z Hiszpanii - z Granady, czy tam z Elche. Poszedł tam po świetnych występach w Aberdeen, nie poradził sobie i grzał ławę, i teraz musi odbudować formę znów w Szkocji.

Gość

Ten Bojan Miovski ściągnięty do rangers z aberdeen - dopiero 2 gol przed kadrami - gościu albo miał kontuzje albo za duże buty dla niego - w aberdeen sporo strzelał.

Gość

Na razie ich ma prowadzić Steven Smith ich były lewy obrońca. Człowiek stamtąd, to jedyny pozytyw ;-P

DamianM

Gerrard im odmówił i się posrali, niezle, a kibice już ich gotują, że śpią :D

Gość

Nadal nie.

DamianM

oni w koncu trenera ogłosili nowego?

Gość

6 meczów z rzędu bez wygranej w lidze w rangers to epokowe osiągnięcie - Gio zrobił w Feye rekord 9 bez wygranej w tym 7 porażek z rzędu, a rok później wygrał mistrza.

DamianM

Panowie, żeby nie było, strona sie nie zawija :))) susza totalna z newsami. Kompletnie nic, nic nulllll

Gość

Nic tylko tak "pracować"... ;-P

Gość

No za te rekordy należą mu siebie pieniądze :D

Gość

A ten ich poprzedni za te "wyniki" dostał od 2 do 3 milionów funtów odszkodowania za zerwanie umowy przez klub. XD

Gość

Rangers pojutrze grają mecz ligowy i wciąż nie mają trenera. XDDD
A kilku już im odmówiło - Gerrard, Ruhl, Dyche, Gio XDDD

Gość

finał mś u20 będzie - maroko-argentyna.

Gość

:D
https://x.com/SamSzczygielski/status/1978549658994503969

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.