---

---
---

---

---

---

PEC Zwolle

Eredivisie
MAC³PARK stadion

Nie

17.05

14:30

0:2

"Ma większe znaczenie niż ktoś taki jak Ziyech"

18.02.2020 10:42; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ Feyenoord.nl / Źródło: FeyenoordPings.nl

Steven Berghuis był ważny dla Feyenoord w ostatnią niedzielę. W meczu wygranym z PEC Zwolle, 3-4, skrzydłowy strzelił dwa gole i asystował. Ludzie z programu Veronica Inside są pod wrażeniem.

- Grał świetnie, prawda? Berghuis ma większe znaczenie dla swojej drużyny niż ktoś taki jak Ziyech. Zdobywa chociażby więcej bramek - podsumowuje gość przy stole Valentijn Driessen. Berghuis strzelił trzynaście bramek w Eredivisie w tym sezonie, Ziyech ma na koncie ledwie trzy gole. 

- To z pewnością nie jest jego pułap - kontynuuje Rene van der Gijp. - Naprawdę stał się lepszym zawodnikiem, gdy przyszedł z Watfordu. To on bierze Feyenoord za rękę, kiedy ten jest w potrzebie. Wspaniałe. Odgrywa naprawdę pionierską rolę - dodaje. 

- Transfer do Anglii? Nie powinien tam wracać. Rosja? Tam szczęśliwy też nie będzie - dodaje Van der Gijp. - Sposób, w jaki gra, to Holandia jest dla niego najlepsza” - uważa Johan Derksen. - Mógłby ewentualnie grać dla PSV czy Ajaksu, ale nie wiem, czy te kluby na niego czekają - dodał na koniec Derksen.

Komentarze (0)

Gospodarz

Gość

Zdjęcie Tygodnia

24-31 maja

Robert Eenhoorn zostanie nowym dyrektorem generalnym Feyenoordu.

Video

TOP 10 goli w 2025-2026

ESPN przygotowało kompilację dziesięciu najładniejszych bramek zdobytych przez rotterdamski klub w minionych rozgrywkach.

Live chat

DamianM

Ziółkowski co wędkę dostał. On odejdzie strzelam

DamianM

Już nie będzie kontuzji. Znalazł receptę. To będzie TEN sezon

Gość

Straszne z tym trenerem - taktycznym amatorem - iść na najlepsze ekipy świata O_O

DamianM

No to co, jednego rywala w LM znamy. Roma ;-)

DamianM

Taa dokładnie. No kompromitacja

Gość

a najlepsze jest to że mógł wystarczyć im remis - i uwalili z cagliari u siebie - niesamowite.

Gość

koniec como, roma dołącza do interu i napoli w LM. Juve i Milan liga europy. Jak milan to uwalił to nie wiem.

DamianM

Roma gol. Como w LM wtf

DamianM

"Jakie beda znowu chujowe wakacje boze , nie ogladam zadnego meczu na mundialu mam dosc pilki i wolalbym zajac 16 miejsce niz sie kopac w tej lidze Europy"

Gość

como w LM narazie.

Gość

LM bez juve i milanu :D

DamianM

Idę też, na pocieszenie po naszym sezonie

Gość

idę poczytać strone milanu :D

Gość

a w 2024 jeszcze wygał puchar argentyny klub "central cordoba" w 2024 i "independiente rivadavia" w 2025 :D

Gość

platense i belgrano rok po roku mistrzami - to tak jakby u nas radomiak i korona byli rok po roku mistrzami.

DamianM

co to jest te Belgrano :D taki rok w piłce juz sie nie powtorzy hehe

Gość

Rok temu platense :D

Gość

Koniec - Belgrano pierwszy raz mistrzem :D

Gość

goooooooooooooooooooollllllllll belgrano 3-2 :D

Gość

Ale to będzie beka jak milan to uwali.

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.