FC Dordrecht

Towarzyski
GN Bouw Stadion

Sob

04.07

14:30

---

---
---

---

---

---

"Zwyciężyć jak Jong"

26.11.2010 20:16; Norbi, 4 komentarzy, Foto @ b/d / Źródło:

Przed nami szesnasta kolejka Eredivisie, w której Feyenoord podejmie u siebie ADO Den Haag. Nawiązując do drużyn młodzieżowych (jong) tych klubów, to w niedawnym pojedynku obu ekip, to właśnie młodzi zawodnicy Feyenoord/Excelsior odnieśli zwycięstwo 1:0 pokonując gości z Hagi, dzięki trafieniu Kevina Leerdama.

Liczymy na podobny wynik pierwszej drużyny Feyenoordu i trzy punkty, które w ostatnim czasie ciężko jest zdobyć podopiecznym trenera Mario Beena. Każdy z nas chciałby z pewnością zobaczyć Feyenoord, który wygrywa, a co więcej robi to w sposób bardzo łatwy i przyjemny.

Spotkanie z ADO Den Haag to czas na przełamanie się po ostatnich nie powodzeniach, które trzymają się drużyny Portowców. Czas też odskoczyć od strefy spadkowej nad, którą drużyna trenera Mario Benna wisi i jeśli nie odniesie zwycięstwa w najbliższych meczach Eredivisie, może znaleźć się w jeszcze gorszej sytuacji, co będzie bardzo trudne do nadrobienia w rundzie rewanżowej.

Zatem liczymy na skromne zwycięstwo jak Jong Feyenoord/Excelsior i trzy punkty, które pozwolą myśleć o lepszej sytuacji klubu z De Kuip.

[własne]

Komentarze (0)

Gospodarz

Gość

Zdjęcie Tygodnia

1-7 czerwiec

Oficjalnie Robin Van Persie został zwolniony z funkcji trenera Feyenoordu.

Video

TOP 10 goli w 2025-2026

ESPN przygotowało kompilację dziesięciu najładniejszych bramek zdobytych przez rotterdamski klub w minionych rozgrywkach.

Live chat

DamianM

Tyle było Curacao

DamianM

rudiger to mi przypomina takiego pirata z somalii, niespełna rozumu

Gość

Adolf jak widzi Rudigera w koszulce reprezentacyjnej to aż się w kotle przewraca... ;-DDD

Gość

A tak to jeszcze Indianapolis, Detroit, Minneapolis, St. Louis, San Antonio, Las Vegas, Glendale w Arizonie i podobnego typu (kopuła) jest w Nowym Orleanie.

Gość

Dach jest cały ze szkła. Takie same stadiony są w Dallas, Los Angeles, Atlancie i Vancouver

Gość

Ten stadion na którym grają teraz w Houston to jest zamknięty budynek. Tzw. "stodoła" ("bar"). Jak ogromna hala z murawą - 72 tysiące miejsc. Choć dach się chyba otwiera w części. Takich stadiów jest 5 na mundialu. A ogólnie to w samych Stanach chyba z 10.

DamianM

Loool

Gość

1-1 hahahahahahahahahahahahahahahaha

Gość

gooooool

Gość

CHIPICAO!!!!!

Gość

wszyscy grali w holandii jak liczyc juniorów

Gość

naliczylem 8 graczy ktorych znam z eredivisie w curacao na boisku.

DamianM

Już gol :D

Gość

- Jak ma na imię dziewczyna tego Marmola?
- Ada!
- Marmol Ada ;-P

DamianM

może van persie teraz będzie na łąwce u advocaata w zamian :) nie odzywa się nic, tyle minęło od zwolnienia, to może dziadka wspomoże swoim warsztatem

Gość

Moze z 10 być

Gość

Za półtorej godziny mecz Niemcy - Curacao

Hit godny mundialu XDDD Lekko 5-0 dla Niemiaszków

Gość

czas może sprzedać z 10...

DamianM

Ale kandydatura naprawdę ciekawa, oferta rzekomo złożona

DamianM

Dokładnie, zaraz dodam news.

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.