Europa League, 19.09.2019 21:00 Rangers FC Ibrox
Eredivisie, 22.09.2019 14:30 FC Emmen De Oude Meerdijk
Eredivisie, 26.09.2019 20:00 AZ Alkmaar De Kuip
Poprzedni mecz
Eredivisie, 15.09.2019 14:30 ADO Den Haag 3:2 De Kuip
Eredivisie, 01.09.2019 16:45 Willem II Tilburg 0:1 Koning Willem II Stadion
Europa League, 29.08.2019 19:30 Hapoel Beer Szewa 0:3 Jacob Turner Stadium
Raport z wypożyczeń 02.09.2019 14:53, DamianM, 0 komentarzy, Foto @ Domyślny podpis / Źródło: własne
Image

Za nami ligowy weekend w Holandii i nikt już tymczasowo klubu opuścić nie powinien, a zatem czas na raport o zawodnikach wypożyczonych z Feyenoordu do innych drużyn.

FC DORDRECHT: Ramon Ten Hove, Noah Lewis, Ian Smeulers, Jordy Wehrmann

Bramkarz, Ramon Ten Hove jak zwykle rozegrał pełne spotkanie, tym razem przeciwko rezerwom AZ. I on jedyny z całej czwórki tym razem wyszedł tylko na boisko. Dordrecht ostatecznie zremisował 1-1.

FC TWENTE: Calvin Verdonk

Obrońca z miejsca wszedł do składu Tukkers. W minionej kolejce boczny obrońca spędził na boisko 90. minut w spotkaniu z Utrechtem. Beniaminek z Enschede wygrał 3-1.

RKC WAALWIJK: Dylan Vente

Młody napastnik już ma więcej minut niż w Feyenoordzie. Tym razem zaliczył 77. minut w spotkaniu z PSV. RKC długo przeciwstawiało się PSV, ale ostatecznie uległo 1-3. Vente nie strzelił bramki.

WILLEM II: Bart Nieuwkoop

Obrońca w tej kolejce jeszcze nie zagrał.

ADO Den Haag: Crysencio Summerville

Młody napastnik zadebiutował w barwach ADO. Siedemnastolatek zagrał 26. minut w wygranym meczu z VVV Venlo (1-0).