FC Dordrecht

Towarzyski
GN Bouw Stadion

Sob

04.07

14:30

---

---
---

---

---

---

Rekordowy kobiecy Klasyk na remis

04.03.2023 19:31; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ Feyenoord.nl / Źródło: VI.nl

W sobotę rozegrany został pierwszy kobiecy holenderski Klasyk na stadionie w Amsterdamie. Przy okazji tego spotkania pobito rekord frekwencji, ale mecz zakończył się remisem 1-1. 

Normalnie Ajax rozgrywa swoje mecze domowe w kompleksie treningowym De Toekomst, ale na specjalną okazję, spotkanie przeniesiono na Arenę. Na pojedynek z Feyenoordem sprzedano łącznie 33 742 bilety.

Obie bramki padły na początku drugiej połowy. Najpierw trafiła szczęśliwie Maxime Bennink, a chwilę później wyrównała dla gospodarzy Ashleigh Weerden. 

Zespół Feyenoordu plasuje się obecnie w środku stawki Azerion Vrouwen Eredivisie. 

Komentarze (0)

Gospodarz

Gość

Zdjęcie Tygodnia

15-21 czerwiec

Oficjalnie Giovanni van Bronckhorst został nowym trenerem Feyenoordu.

Video

TOP 10 goli w 2025-2026

ESPN przygotowało kompilację dziesięciu najładniejszych bramek zdobytych przez rotterdamski klub w minionych rozgrywkach.

Live chat

DamianM

ten co już laske jego obczaił hahaha

Gość

Nie!!! Dziewczyna tego Marmola ma na imię Ada!

Czyli - Marmol Ada ;-)

DamianM

mam nadzieję, że doprowadzą ten transfer do konca

Gość

Ma nową ksywę - Marmolada :D

DamianM

Marmol wybrał Feyenoord

Gość

Obraził się na media że ośmieliły się kwestionować jego dorobek trenerski w Feye.

DamianM

a trener oczywiście dalej pod ziemią i nic się nie stało. Cisza.

DamianM

trener były powinien im pensje wypłacić, jemu i sterlingowi.

Gość

st juste zarabia tygodniowo więcej niż endrick na wypożyczeniu w Lyonie.

DamianM

to samo mozna napisac o ocenie sezonu. Patrzcie na ocene nowych, a rvp i te kloese. To samo. Identycznie.

Gość

Jedynie ktoś kto ma głowe w dupie albo ma dupe zamiast głowy by ich przedłużył. W ogóle kupno zimą deijla, podpisanie sterlinga i st juste to największa kompromitacja tych ludzi i zasłużenie odeszli po tym oknie bo to jest niedopuszczalne - jeszcze dali im pensje top3. St juste do tej pory zarabia najwięcej w klubie - gościu który nie dość że nie jest sprawny fizycznie to jeszcze piłkarsko prezentuje poziom keuken divisie.

top7 najlepiej zarabiających - st juste, ahmedhodzić, hwang, steijn, sterling, lotomba, moder - wszyscy powyżej 20 tys tygodniowo - wszystkich prócz może Steijna bym był skory wywalić - dokładając watanabe który jest 8.

DamianM

zobaczcie nagle tematu traunera i sterlinga nie ma. o co sie zakladamy, że RvP chciałby to przepchnąc?

Gość

ivanusec, stengs, nieuwkoop, st.juste, lotomba, deijl, borges, tengstedt, moder, kasanwirjo - pozbyć się ich już.

DamianM

Typuje, że teraz ruszy lawina, bo byłoby, że trenera nie ma a oni skład ustalają. Przecież do przewidzenia to jest, że zaraz by takie zarzuty były :D

Gość

Coś ta wyprzedaż za wolno trwa - inni co nie są na mistrzostwach już powinni być wyprzedawani.

Gość

Mi Gio nie za bardzo odpowiada. Spodziewałem się kogoś doświadczonego. Ale nadzieja w tej niegłupiej chyba dyrekcji, która patrzy na te fakty i na wszystko świeżo i realistycznie

DamianM

Tak przynajmniej ja rozumiem to z tych wypowiedzi dzisiejszych Rigaux

DamianM

no, ale między wierszami, nie wiem czy sie zgodzicie mozna wyczytac tez jeszcze jedno: teraz klub okresla, co chca widziec. W sensie, że chcą widzieć to i to, i tamto, liczby mają to potwierdzac, jezeli nie, będa klopoty. Wiecie, jakims model gry itp, a sztab ma to wdrozyc, dopelnic szegolami taktycznymi itp, że nie ma mydlenia oczów na konfach, że już już za tydzien będzie lepiej.

Gość

"Przeprowadziliśmy obiektywną analizę ostatnich dwunastu miesięcy, opartą na faktach i liczbach." naprawdę to było takie ciężkie dla Klozeta? Przecież Belg i on to totalne przeciwieństwa. Brawo.

Gość

Infantino to Szwajcar jak Blater ;-)))

Sami "bankierzy" tam rządzą ;-)

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.