FC Volendam

Eredivisie
De Kuip

Sob

01.11

20:00

PSV Eindhoven

Eredivisie
De Kuip

Nie

26.10

14:30

2:3

Remis na Polman Stadion: Heracles Almelo 1-1 Feyenoord Rotterdam

21.08.2011 14:22; DamianM, 5 komentarzy, Foto @ b/d / Źródło: Własne

Feyenoord Rotterdam nadal niepokonany w tym sezonie. Dziś podopieczni Ronalda Koemana zadowolić się muszą punktem, remisując z Heracles Almelo 1-1. Bramkę dla Feyenoordu zdobył Gyuon Fernadez, wykorzystując znakomite dogranie Rubena Schakena. Więcej o meczu niebawem.

Komentarze (5)

Norbi

Prawda jest taka, że trzy punkty przy tylu sytuacjach i to takich jakie miało Feye w tym spotkaniu powinny być przypisane nam, jednak mamy punkt, który z wyjazdu powinien nas cieszyć, bowiem jesteśmy po trzech kolejkach bez porażki i tak niech pozostanie jak najdłużej. Widać, że sytuacji stwarzanych jest co nie miara, ale potrzeba kogoś by wziął ciężar gry na siebie czy też zdecydowanego oddania strzału, który może dać trzy punkty(to na przyszłość).

Jeśli chodzi natomiast o pracę Koemana to widać, że ta przynosi efekty i to spore, lecz duży w tym udział ma z pewnością Gio i J-P.Van Gastel.

Krótko podsumowując to już kiedyś napisałem, że ten sezon będzie przełomowy dla Feye, bowiem nie tylko liczę, ale wiem że Feye znajdzie się przynajmniej w LE.

DamianM

Fajerwerków nie ma, ale powiem, że po tych trzech meczach widzę już rękę Koemana w tym zespole. Jest różnica. Oby utrzymać 'chociaż' taką dyspozycję, a o Europę nie powinno być problemu.

FlatroN

Mecze z Almelo od lat nie należały do emocjonujących a sam rywal nam nie leży (może sztuczna murawa?). Dobry punkt.

Mucha_SCF

Z przebiegu meczu powiedziałbym, że zasłużylismy na trzy punkty. Ale nie ma co się podniecać, po trzech kolejkach, mamy 7 punktów. Dosć powiedzieć, ze Ajax nie potrafił dzis wygrać ze słabiutkim Venlo.

zolwik

W końcu moglem sobie obejrzeć caly meczyk,mam wrazenie ze ciezko sie gra o 12:30 mi by sie nie chcialo bez kitu powinni przesunąć do tej 14 jak wszedzie....
a tak ogolnie dobrze ze uratowany jeden punkt,za tydzień bedzie lepiej ;)

Wyniki 10. kolejka

Gospodarz

Gość

SC Heerenveen

3 - 3

NAC Breda

Fortuna Sittard

1 - 2

FC Groningen

Sparta Rotterdam

1 - 0

SC Telstar

FC Volendam

3 - 0

Heracles Almelo

PEC Zwolle

2 - 2

NEC Nijmegen

FC Twente

2 - 3

Ajax Amsterdam

Feyenoord Rotterdam

2 - 3

PSV Eindhoven

AZ Alkmaar

4 - 1

FC Utrecht

Go Ahead Eagles

2 - 0

Excelsior Rotterdam

Zdjęcie Tygodnia

19-27 października

Wizyta w Almelo okazała się dla drużyny Robina van Persiego czystą formalnością – Heracles nie miał żadnych argumentów.

Video

Heracles 0-7 Feyenoord

Ayase Ueda odegrał w niedzielne popołudnie kluczową rolę w efektownym zwycięstwie Feyenoordu nad Heraclesem Almelo.

Live chat

Gość

Podobnie było niedawno z usługą poczty polskiej - Kwalifikowana Usługa Rejestrowanego Dostarczenia Elektronicznego, w skrócie KURDE hahahaha

Gość

Jak ma być w tym kraju dobrze??? XD
Afera na Wydziale Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Oficjalny skrót tego Wydziału to WCHUJ lub WChUJ... XDDD
I ludzie z nich bekę cisną XD

Gość

Jagiellonia pomogła - wymęczyła Strasbourg ;-P

Gość

uff lyon wymęczył 3 pkt - dobre zakończenie dnia.

DamianM

włączyłem od 65 minuty. Kit nie hit.

Gość

Lech się oszczędzał na Gibraltarze, ośmieszył się z amatorami, żeby teraz zagrać padakę w Warszawie XDDD

Gość

Legia na 10 miejscu i jeszcze ten rumuński pozorant nie zwolniony - nie wiem na co szopen czeka - chyba na strefe spadkową 4 mecze wygrał na 12.

Gość

legia-lech kolejne gówno 0-0.

Norbi

W Juve też miernoty, wysprzedali skład, posprowadzali grajków, którzy może zaskoczą za sezon lub dwa, a ci co coś mogą zagrać to kontuzje mają...a lazio wcale szału nie gra, nic za nic...

Gość

Lyon to jednak klub mem - znowu karnego spudłowali - nie ma w klubie piłkarza który umiałby z 11 metrów trafić... ja pier

Gość

Szkoda że nie mieliśmy w składzie Izaaka bo Izaak jest ważniejszym synem Abrahama niż ismael. Pokonalibyśmy ich.

Norbi

Do czasu :P

DamianM

Wszyscy Jaga to Jaga tamto, Korona, Cracovia a tymczasem liderem Górnik Zabrze ;-)

Norbi

nie dziwne...

DamianM

Heracles wyrzucił trenera i dyrektora klubu.

Norbi

fiorentina ale kiepsko przędzie...

DamianM

Potencjał przeogromny. Ale musi skuteczność poprawić. Ale taki Sauer... Szkoda chłopa, ale nie broni się póki co

Gość

To nie jego pierwsze pudło w zasadzie na pustą - myśle że ze 3/4 takie ma. Ze spartą pamiętam i jeszcze na de kuip z kimś nie trafił z bredą może.

DamianM

Valente jakby etke wykorzystal, tez inny obraz byłby. Na to nikt juz wplywu nie ma, że takiej okazji nie zamienil na gola

Gość

Głowy do góry, i idziemy dalej!

Cel wciąż ten sam - tytuł!!!

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.