Następny mecz
Towarzyski, 29.06.2019 16:00 S.D.C. Putten Sportpark Putter Eng
Towarzyski, 06.07.2019 15:00 FC Dordrecht Riwal Hoogwerkers Stadium
Towarzyski, 09.07.2019 16:00 SV Darmstadt Schwaz
Remis na Ukrainie: Zoria 1-1 Feyenoord 03.11.2016 21:06, DamianM, 0 komentarzy, Foto @ Feyenoord.nl / Źródło: FR12.nl
Image

Feyenoord nie zdołał wygrać w czwartym meczu grupowym Ligi Europejskiej. Portowcy zremisowali na Ukrainie z Zorią Ługańsk 1-1. Nicolai Jørgensen dał wczesne prowadzenie dla Feyenoordu, ale pod koniec pierwszej połowy gospodarze wyrównali z rzutu karnego.

Jedenastkę sprokurował Eric Botteghin, który zagrał piłkę ręką, co oznaczało drugą żółtą kartkę w meczu i Brazylijczyk musiał opuścić plac gry z czerwienią.

W drugiej połowie Feyenoord głównie grał do tyłu i ledwo co stworzył sobie okazje do goli. Najlepszą szansę miał Marko Vejnović.