FC Dordrecht

Towarzyski
GN Bouw Stadion

Sob

04.07

14:30

---

---
---

---

---

---

Reprezentacja Holandii: To już 34 mecz bez porażki na De Kuip

21.03.2025 00:45; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ Feyenoord.nl / Źródło: 1908.nl

De Kuip po raz kolejny okazało się twierdzą nie do zdobycia dla rywali reprezentacji Holandii. W pierwszym meczu ćwierćfinałowym Ligi Narodów Oranje zremisowali 2-2 z aktualnym mistrzem Europy, Hiszpanią. To już 34. spotkanie w ostatnich 35 występach na tym legendarnym stadionie, w którym Holendrzy pozostają niepokonani.

Bramki dla gospodarzy zdobyli Cody Gakpo i Tijani Reijnders, natomiast po stronie Hiszpanów na listę strzelców wpisali się Nico Williams i Mikel Merino. Mecz nie obył się jednak bez kontrowersji – w drugiej połowie Jorrell Hato obejrzał czerwoną kartkę po niezdarnej interwencji, próbując naprawić wcześniejszą stratę piłki. 

Selekcjoner Ronald Koeman nie musi jednak zbytnio martwić się absencją Hato w rewanżu. W jego kadrze znajduje się bowiem Youri Baas, który może wypełnić lukę na lewej stronie defensywy. Jakby Koeman przewidział taki scenariusz.

Feyenoordowe akcenty na De Kuip

Mecz z Hiszpanią miał również szczególne znaczenie dla kibiców Feyenoordu. Na murawę De Kuip po raz pierwszy od swoich transferów powrócili byli zawodnicy klubu – Lutsharel Geertruida i Mats Wieffer. Obaj zeszłego  lata opuścili Rotterdam, by kontynuować kariery w RB Lipsk i Brighton.

Decydujące starcie w Walencji

Holendrzy nie będą mieli jednak zbyt wiele czasu na świętowanie serii meczów bez porażki. Już w najbliższą niedzielę odbędzie się rewanż na Estadio de Mestalla w Walencji. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:45, a stawką będzie awans do półfinału Ligi Narodów UEFA. 

Trauner na ławce rezerwowych w meczu Austrii z Serbią

Gernot Trauner przez całe spotkanie Austrii z Serbią w Lidze Narodów obserwował grę z ławki rezerwowych. Pojedynek zakończył się remisem 1-1.

Austriacy objęli prowadzenie w pierwszej połowie za sprawą Michaela Gregoritscha, który wykorzystał niepewność serbskiej defensywy i skutecznie pokonał bramkarza rywali. Jednak po przerwie Lazar Samardžić doprowadził do wyrównania.

Słowacja zremisowała ze Słowenią

David Hancko rozegrał pełne 90 minut w barwach reprezentacji Słowacji w meczu Ligi Narodów przeciwko Słowenii. Obrońca Feyenoordu wystąpił na pozycji lewego defensora i przez cały mecz był pewnym punktem słowackiej linii obrony. Spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem 0-0. Na ławce rezerwowych przez całe spotkanie pozostał inny gracz Feyenoordu (obecnie NAC) – utalentowany Leo Sauer.

Komentarze (0)

Gospodarz

Gość

Zdjęcie Tygodnia

24-31 maja

Robert Eenhoorn zostanie nowym dyrektorem generalnym Feyenoordu.

Video

TOP 10 goli w 2025-2026

ESPN przygotowało kompilację dziesięciu najładniejszych bramek zdobytych przez rotterdamski klub w minionych rozgrywkach.

Live chat

Gość

Vardy? To jeszcze od razu Glik, Boruc i Grosicki
Zmienimy nazwę na Emerytyenoord Rotterdam :-(

Gość

Vardy jak miał do wyboru cremonese czy Feyenoord - to wybrał cremonese - teraz mu sie Feyenoord przypomniał - niech spier**la

DamianM

nie ma co dodawać sobie i sztucznie pompować, nie wiemy nic. zero, nie ma co sie wkurwiać nie wiedząc, jak jest naprawde. Pełen luz, dajmy nowym pracować w spokoju, to też weż pod uwagę, nikt nie wie oc będzie, bo odpiero robotę zaczynają

Gość

Wiele o tym Vardym pisze mediów. van Persie niech wypierdala - to napewno jego kolejny debilny pomysł.

DamianM

fr12/1908 od razu to zdementowali

Gość

Przecież na Feyenoord.nl tylko oficjalki i prezentacje są. Tam nie ma pogłosek transferowych.

DamianM

Sami Ouaissa za to to prawda,zobaczymy jak to sie rozwinie

DamianM

bo tak napisało BBC o klubach zainteresowanych? Przecież nie ma o tym na Feyenorod.nl? Co klub może na plotki? Holenderskie zaprzeczyły tego samego dnia.

Gość

Podobno Vardy do nas 40 latek masakra

DamianM

Newcastle np wykupiło kilka dzielnic, póki co oczywiście mają nie burzyć nic, ale wiemy jak to sie skonczy

Gość

Musieliby ludziom domy poburzyć co się pewnie nie stanie.

Gość

problem polega na tym że tam jest ulica i domy blidko - nie wiem czy to się uda.

Gość

Czytałęm że chcą tą cienką trybune zburzyć i dobudować jak te pozostałe 3 i zadaszyć.

Gość

Muszą rozbudować stadion, bo River rozbudowało i unowocześniło swój. Monumental ma 85 tysięcy, a Bombonierka Boca tylko 51 bodajże ;-)

Gość

Damian - to trochę się spiesz - Boca ma w planach budowę nowego stadionu na ponad 65 tysięcy. Ten aktualny raczej będą wyburzać, bo tam nie ma miejsca na rozbudowę, wokoło domy, dlatego takie strome trybuny mają ;-)

Gość

To jak Allegri w Napoli, to dawać van Persiego do Juventusu XDDD

Gość

w ekstraklasie podobnie - jest kilku trenerów którzy latają po klubach jak zieliński czy ojrzyński - ostatnio vuko.

DamianM

Allegri w Napoli. Czy oni tam mają innych trenerów? Mam wrażenie, że tam się wymienia posadami pięciu trenerów :D

DamianM

Ten stadion <serce. Top. Marzenie małe zobaczyć

Gość

a nie, sory to river przegrał apertura :D co ja gadam :D

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.