FC Utrecht

Eredivisie
Galgenwaard

Nie

08.02

12:15

PSV Eindhoven

Eredivisie
Philips Stadion

Nie

01.02

14:30

3:0

Romano potwierdza zainteresowanie: Jeszcze wiele plotek o nim usłyszymy

21.11.2025 20:00; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ Feyenoord.nl / Źródło: FR12.nl

Manchester City oraz Bayern Monachium dodali Givairo Reada do listy potencjalnych wzmocnień na pozycję prawego obrońcy. Informację tę potwierdził ekspert transferowy Fabrizio Romano w najnowszym odcinku swojego podcastu, w którym szeroko omawia profil i rozwój defensora Feyenoordu.

Zdaniem Romano, Read należy już do grona najbardziej obiecujących młodych obrońców w całej Europie. Zainteresowanie ze strony Bayernu ma charakter konkretny i długofalowy – niemiecki klub od pewnego czasu uważnie monitoruje jego postępy, traktując go jako realną opcję na prawej stronie defensywy. Co więcej, przedstawiciele bawarskiego klubu mieli już odbyć pierwsze rozmowy z agentem zawodnika. Również Manchester City intensywnie analizuje rynek pod kątem nowych bocznych obrońców z myślą o sezonie 2026, a nazwisko Reada trafiło na krótką listę kandydatów.

W swoim podcaście Romano wyjaśnia: – Mam w tej sprawie ekskluzywne informacje dotyczące Reada, prawego obrońcy, który spisuje się znakomicie w holenderskiej lidze. To niezwykle utalentowany zawodnik i jeden z najciekawszych młodych obrońców w Europie. Bayern od dłuższego czasu dokładnie go obserwuje… Klub jest zdecydowanie zainteresowany Readem, który stanowi jedną z opcji do wzmocnienia prawej strony defensywy. 

Ekspert odnosi się także do zainteresowania ze strony angielskiego giganta: – Manchester City monitoruje prawych obrońców na całym kontynencie, ponieważ planuje sprowadzić nowego zawodnika na tę pozycję przed kolejnym sezonem. Nazwisko, które powinniśmy dopisać do ich shortlisty, to właśnie Read. Klub uważnie śledzi jego rozwój i obserwuje każdy kolejny krok w jego karierze. 

Romano spodziewa się, że nazwisko Reada będzie coraz częściej pojawiać się w doniesieniach medialnych: – Uważam, że jeszcze wielokrotnie usłyszymy plotki i spekulacje dotyczące tego chłopaka. Jest ogromnie utalentowany, już teraz prezentuje bardzo wysoki poziom, a jednocześnie ma potencjał, by rozwinąć się jeszcze bardziej i osiągnąć naprawdę wiele.

Komentarze (0)

Wyniki 22. kolejka

Gospodarz

Gość

NAC Breda

? - ?

Excelsior Rotterdam

NEC Nijmegen

? - ?

Heracles Almelo

PEC Zwolle

? - ?

FC Volendam

FC Twente

? - ?

SC Heerenveen

Fortuna Sittard

? - ?

Sparta Rotterdam

FC Utrecht

? - ?

Feyenoord Rotterdam

AZ Alkmaar

? - ?

Ajax Amsterdam

Go Ahead Eagles

? - ?

SC Telstar

FC Groningen

? - ?

PSV Eindhoven

Zdjęcie Tygodnia

1-8 lutego

Feyenoord skompromitował się w Eindhoven w sposób, który trudno ubrać w dyplomatyczne słowa.

Video

PSV 3-0 Feyenoord

W spotkaniu z PSV można było zobaczyć obraz nędzy i rozpaczy, jaki zaprezentowali Stadionowi.

Live chat

Gość

Rangers kupili napastnika z 3 ligi niemieckiej za 5,5 miliona euro XDDD idą po tytuł XD

DamianM

No to juz kazdy wie, to samo, ze trener zostaje i nie odejdzie dzis, jutro, za rok. Takze nooo, trzeba przebolec jakos

Gość

To samo heerenveen które nas wywaliło z pucharu dostaje 4-0 w eindhoven. Pokazuje to jasno że to problem z trenerem u nas.

Gość

El Harmouz przedłużył tylko o 2 lata - gdyby miał 27+ lat to pewine by przełużył o 5 lat.

Gość

Handlował odessanym tłuszczem z brzucha :D

DamianM

bo chyba trawką handlował coś kojarze :D

DamianM

Van Beukering chgba siedzi

Gość

FC "Strategia" Rotterdam :D

Gość

Może van Beukering też wróci? :D

Gość

i jeszcze HJK eliminuje man city które okrada pół europy z talentów.

Gość

maccabi haifa eliminuje barce, legia ajax, a zilina liverpool :D koniec hegmonii zachodu.

Gość

Przykład Senesiego pokazuje dobitnie, że należy brać JAK NAJWIĘCEJ za transfer od razu, a nie liczyć na bonusy (kontuzja, spadek formy), czy procenty (wolny transfer). Angole spokojnie by dali za niego 20-25 milionów

DamianM

to jest ciekawsze nawet od rezerw, bo te nigdy nie awansują wyżej, wiec U19 trzeba bardziej śledzić

DamianM

dodam news potem, bo ja tam nie znam sie ale Feyenoord U19 walczy o modziezowá LM teraz, nawet jak pierwszy zespol nie awansuje. Ale mowie, nie znam sie, wiec dodam i sie dowiem :)

Gość

Pietuszewski nie wpisany na liste porto na mecze play off.

Gość

Legia u19 wyrzuciła ajax z uefa youth league.

DamianM

żle. Naprawdę jest to Największy Amtorski Klub w Holandii. Taka łatka jest od x lat.

Gość

Oooo, Wikipedię ktoś zaktualizował: ;-P
"Feyenoord - półprofesjonalny, holenderski klub piłkarski z siedzibą w mieście Rotterdam..."

DamianM

Logika w sędziowaniu :D

Gość

Żółta za takie cuś O_O
https://x.com/staderennais/status/2018787032332648808

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.