Ajax Amsterdam

Eredivisie
De Kuip

Nie

22.03

14:30

Excelsior Rotterdam

Eredivisie
De Kuip

Nie

15.03

14:30

2:1

Rotterdam nie chce kibiców Ajaksu

05.03.2023 13:52; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ Feyenoord Polska / Źródło: VI.nl

Półfinał Pucharu Holandii pomiędzy Feyenoordem a Ajaksem zostanie rozegrany bez kibiców gości, ogłosiła gmina Rotterdam. 

Kibice zespołu, który jest gościem w Klasyku, od lat nie są mile widziany na tych spotkaniach. I to zostanie podtrzymane też w krajowym pucharze.

Władze miasta nie widzą powodu, aby ponownie rozważyć decyzję o ewentualnym rozegraniu meczu z udziałem kibiców obu klubów. 

W 2019 roku odwieczni rywale również zmierzyli się ze sobą w półfinale i sytuacja była taka sama. 

Komentarze (0)

Wyniki 28. kolejka

Gospodarz

Gość

Heracles Almelo

? - ?

Excelsior Rotterdam

Fortuna Sittard

? - ?

FC Twente

Sparta Rotterdam

? - ?

FC Volendam

PEC Zwolle

? - ?

NAC Breda

NEC Nijmegen

? - ?

SC Heerenveen

FC Utrecht

? - ?

Go Ahead Eagles

Feyenoord Rotterdam

? - ?

Ajax Amsterdam

FC Groningen

? - ?

AZ Alkmaar

SC Telstar

? - ?

PSV Eindhoven

Zdjęcie Tygodnia

15-22 marca

Derby Rotterdamu w wykonaniu Feyenoordu trudno uznać za widowisko, które na długo pozostanie w pamięci kibiców z powodów sportowych.

Video

Feyenoord 2-1 Excelsior

Wymęczone, ale rotterdamskie derby wygrał Feyenoord.

Live chat

Gość

Pascal Gross - gross po angielsku znaczy
gross ** ; rażący, niedopuszczalny, karygodny (np. o zaniedbaniu) ; sprośny, wulgarny, obrzydliwy język mówiony ; gruby, tłusty (np. człowiek, pies) potocznie.

Gość

o zmiane trenera w Feye - jak nie strzelą to van persie odchodzi - jak strzelą to zostaje na kolejny sezon :D

DamianM

O co się zakładamy że lfc gol w okolicach 94 minuty?

Gość

14 porażek, 25 wygranych w całym sezonie ale w premier league mniej wygranych niż niewygranych. 14 wygrał, 17 razy z dzisiejszym nie wygrał.

Gość

Slot więcej niewygrał niż wygrał w tym sezonie.

Gość

Liverpool znów nie daje rady.

DamianM

To my kibice jesteśmy źli, a teraz jeden i drugi mówią jak nas nie potrzebują

Gość

Atmosfera problemem nie zarządzanie i rekrutacja która 8/9 na 10 graczy to jest katastrofa oni się nie nadają nawet do grania w excelsiorze bo łapią kontuzje co 2 mecz. Ale brak atmosfery jest problemem... esencja wyparcia rzeczywistości.

Gość

"Jako cały klub robimy wszystko, by przywrócić odpowiednią atmosferę." - typ sobie jawnie kpi - jakby przygotowanie fizyczne to był jedyny "drobny problem". Przygotowanie fizyczne to jest PODSTAWA zawodowej piłki - u nas nie ma nawet podstaw.

Gość

"Jeśli chodzi o budżet z europejskich rozgrywek i transferów, działamy rozsądnie – tak jak robiliśmy to przez ostatnie cztery lata." - hahaha właśnie widać - same ściągają kontuzjogenne miernoty na wysokich kontraktach typu st.juste i sterling.

DamianM

hahaha no dokladnie

Gość

Nie no w tej lidze to dalej się liczą :D Zaraz brukbet lecha rozwali :D

DamianM

Zagłębie już nie na mistrza

Gość

Zagłębiu zrobiło się niebezpiecznie na 1 miejscu :D trzeba przegrać z 5 meczów :D

Gość

cambuur 3-4 :D porażka

DamianM

FC Emmen 14, nieźle. Nie ma sex shopu, nie ma wyników.

DamianM

as kier i karny :D będzie rozmowa wychowawcza pod płotem

Gość

3-3 :D

DamianM

Nie no, Graafschap na awans musi :) Cambuur teraz z nowym stadionem się ładuje już

Gość

no i 3-2 cambuur hehe

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.