SC Cambuur

Towarzyski
Kooi Stadion

Sob

05.07

15:00

SC Heerenveen

Eredivisie
Abe Lenstra Stadion

Nie

18.05

14:30

2:0

Rozpocząć marsz ku mistrzostwu: Zapowiedź meczu FC Utrecht – Feyenoord Rotterdam

17.01.2014 18:43; Jakub, 1 komentarzy, Foto @ b/d / Źródło: Feyenoord.nl

Po ciężkich treningach w słonecznej Marbelli pora na powrót do ligowej rzeczywistości. Z nadzieją w przyszłość patrzy trener „Portowców” – Ronald Koeman. - Wiele się po nich spodziewam.

  - W naszych ostatnich meczach widziałem postęp, chcielibyśmy to kontynuować – powiedział 50-letni szkoleniowiec. Oczekuję wiele po zespole. - Częściowo ponieważ widzę, że wszystko idzie w dobrym kierunku. Nikt nie powinien się obawiać, ponieważ w ostatnich meczach widziałem rozwój. Rozwój, który mam nadzieję będzie trwał.

Feyenoord ma nadzieję, że widoczne będzie to już w najbliższym meczu w Utrechcie. Według trenera Feyenoordu nie będzie to jednak łatwe spotkanie. - Zwłaszcza w meczach u siebie są niezwykle groźni, czują się w nich mocni i często starają się to wykorzystać. Naszym zadaniem będzie jednak odpowiedzieć na to i zobaczyć jak uda się nam z tym poradzić.

Ronald Koeman na 100 % nie będzie mógł, w najbliższym meczu skorzystać z usług Ruuda Vormera. Pomocnik jest kontuzjowany i wypadł z gry na kilka najbliższych tygodni.

Gdyby nie świetne występy na własnym stadionie Utreg byłby w znacznie gorszym położeniu niż obecnie. Na 24 zgromadzone punkty, aż 20 zespół ten wywalczył u siebie. Na wyjeździe Utrecht przegrał siedmiokrotnie, raz zremisował i odniósł zaledwie jedno zwycięstwo. Wyniki te sprawiają, że nie licząc SC Cambuur Utrecht jest zespołem z najgorszym bilansem meczów wyjazdowych. Warto jednak zaznaczyć, że aż z pięcioma zespołami z czołowej szóstki FC Utrecht mierzył się w rundzie jesiennej na wyjeździe.

FC Utrecht - Feyenoord, Niedziele 19 stycznia, 14:30 Galgenwaard

Wyjazd

12/08/2012 FC Utrecht - Feyenoord 0-1

11/12/2011 FC Utrecht - Feyenoord 2-2

10/04/2011 FC Utrecht - Feyenoord 0-4

14/02/2010 FC Utrecht - Feyenoord 0-0

03/05/2009 FC Utrecht - Feyenoord 2-2

Dom

22/09/2013 Feyenoord - FC Utrecht 1-0

17/03/2013 Feyenoord - FC Utrecht 2-1

11/03/2012 Feyenoord - FC Utrecht 1-1

08/08/2010 Feyenoord - FC Utrecht 3-1

22/11/2009 Feyenoord - FC Utrecht 0-0

Komentarze (1)

furtok13

No to zaczynamy Feyenoord do boju

Gospodarz

Gość

Zdjęcie Tygodnia

18-25 maja

Feyenoord przegrał w niedzielne popołudnie 0:2 z SC Heerenveen w ostatnim meczu sezonu Eredivisie.

Video

sc Heerenveen 2-0 Feyenoord

Feyenoord sezon 2024-2025 zakończył porażką we Fryzji.

Live chat

Gość

Damian nom i rome można trafić :D

Gość

od razu mi się przypomina w urugwaju pare lat temu chyba za srovida wygrał lige taki klub "rentistas" :D renciści :D i też klub z zadupia - chyba to był beniaminek.

DamianM

Taka Celta Vigo też w Lidze Europy, ależ tam ekipy będzie można trafić. Celta, Aberdeen, pięknie :)

Gość

huracanem

DamianM

z kim?

Gość

Platenseeeee w finale :D haha

Gość

Gdyby atalanciki nie były takimi frajerami to przy odrobinie charakteru byliby mistrzem, bo punktów zabrakło niewiele a potracili kupe z lamerskimi drużynami u siebie.

DamianM

i po ligach Panowie, został baraż w Holandii, w Niemczech też, finał LM, no nic, czas odpocząć po tym chorym sezonie z futbolem.

DamianM

Parma :O

Gość

Atalanta kończy sezon po swojemu - po frajersku - z 2-0 na 2-3.

DamianM

Conte też mistrza zdobył i chyba odchodzi z Napoli

DamianM

Haps nawet z golem, o proszę

Gość

venezia chce juve pogrążyć/

DamianM

Tak

Gość

promise david?

DamianM

ten Paryż to widzę też ostro chce lecieć. Kasa z LVMH jak i z Red Bulla

DamianM

ktoś pisał o tym napastniku z Unionu. Ma przejść do Paris FC

Gość

Fiore 4 sezon z rzędu w lidze kokosianki :D 2 finały i półfinał :D

Gość

fiora 3-2 - lazio wraca poza puchary.

Gość

a nie, fiorentina 2-2 czyli lazio na ten moment w lidze kokosianki.

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.