VfL Wolfsburg

Towarzyski
De Kuip

Sob

02.08

16:30

KAA Gent

Towarzyski
Varkenoord

Sob

19.07

13:00

1:2

Rozpoczęła się sprzedaż biletów na mecze sparingowe z Unionem Saint-Gilloise i KAA Gent

25.06.2025 17:07; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ Feyenoord.nl / Źródło: Feyenoord.nl

Feyenoord rozpoczął sprzedaż biletów na dwa pierwsze domowe mecze towarzyskie przed nadchodzącym sezonem. W sobotę, 12 lipca, drużyna z Rotterdamu podejmie na De Kuip belgijski zespół Royale Union Saint-Gilloise. Tydzień później, w sobotę 19 lipca, Feyenoord zmierzy się z KAA Gent. To spotkanie odbędzie się na boisku numer 2 kompleksu Varkenoord.

Informacje o meczu z Unionem Saint-Gilloise (12 lipca, godz. 14:00, De Kuip)

Na początek sprzedaży dostępna będzie jedynie część trybun De Kuip. W zależności od zainteresowania, klub może w późniejszym czasie udostępnić dodatkowe sektory. Każdy kibic może zakupić maksymalnie cztery bilety.

Warto pamiętać, że w dniu meczu nie będą kursowały dodatkowe tramwaje, a pociągi nie będą zatrzymywały się na stacji Rotterdam Stadion. Feyenoord oferuje jednak zniżkowe bilety parkingowe jako alternatywę. Klub zachęca kibiców do przyjazdu rowerem, skuterem lub samochodem. Szczegółowe informacje dotyczące cen biletów i dostępnych miejsc można znaleźć w internetowym systemie sprzedaży

Informacje o meczu z KAA Gent (19 lipca, godz. 13:00, Varkenoord)

Drugie spotkanie towarzyskie odbędzie się na boisku numer 2 w ośrodku treningowym Varkenoord, ponieważ główna murawa będzie w tym czasie w trakcie prac konserwacyjnych. Na to wydarzenie dostępnych będzie jedynie 1 000 biletów. Tak jak w przypadku pierwszego meczu, obowiązuje limit czterech wejściówek na osobę. Sprzedaż biletów również odbywa się za pośrednictwem platformy z biletami.

Komentarze (0)

Wyniki 1. kolejka

Gospodarz

Gość

Fortuna Sittard

? - ?

Go Ahead Eagles

NEC Nijmegen

? - ?

Excelsior Rotterdam

Feyenoord Rotterdam

? - ?

NAC Breda

SC Heerenveen

? - ?

FC Volendam

PSV Eindhoven

? - ?

Sparta Rotterdam

PEC Zwolle

? - ?

FC Twente

Ajax Amsterdam

? - ?

SC Telstar

AZ Alkmaar

? - ?

FC Groningen

FC Utrecht

? - ?

Heracles Almelo

Zdjęcie Tygodnia

12-19 lipca

Feyenoord zakończył swój drugi mecz sparingowy w letnim okresie przygotowawczym remisem 1:1.

Video

Feyenoord 1-1 Union Saint-Gilloise

Feyenoord zremisował z Unionem Saint-Gilloise remisem 1:1

Live chat

Gość

Bo sprzedają Anglikom, nie jakimś dziadom bez kasy

Gość

Eintracht to są biznesmeny - 95 mln za gościa co strzelił 15 bramek w bundeslidze - wcześniej 75 mln za tego marmousha. Mają łeb do interesów.

Gość

To ile Borges kosztował w końcu?
Na Transfermarkt jest na głównej stronie 9 milionów, na profilu piłkarza 10

Gość

No ok. Ale bezpieczne to nie jest w 100%

DamianM

Co ty gadasz, przecież to tradycja wieloletnia, helikopter to Feyenoord

Gość

Co oni z tym helikopterem?
Nie pamiętają co było z właścicielem Leicester City?

DamianM

Pierwszy raz od kiedy kibicuje, ktoś wysiadł z helikoptera dodatkowo. Miła niespodzianka, ale obrona, obronaaaa

Gość

No to mamy dwóch nowych ;-)
Diarra i Borges ;-)

DamianM

Info z De Kuip. Diarra już jest

Gość

Okno może i jest do września, ale zaraz rusza liga i el. LM. A trzeba jeszcze zgrać te nowe nabytki

Gość

Obyśmy tylko znowu w długi nie popadli - a te klose zaczyna iść w tym kierunku - bo cały ten szrot naściągany wysysa pieniądze z klubu, przecież oni pobierają jakieś pensje. Nie pozbyto się stengsa i bijlowa do tej pory 2 największych kalek z najwyższymi pensjami.
Złe zarządzanie widać z jowisza. Teraz jeszcze te szastanie na tego portugalczyka słabego ala ivanusec co nie strzela nic bramek bo nie umie kiwać. Wszystko to zmierza nie do rozwoju a do zwoju do degradacji kadrowej. Pomoc nie wzmocniona, obrona nie wzmocniona, bramka nie wzmocniona. Nic ich nie nauczyło że rok temu miesiąc nie mieliśmy żadnego pomocnika albo jednego. Nie wyrzucono tych słabych co więcej dokupiono spacerowicza modera. To się musi źle skończyć - we wszystkich meczach z ajaxem i psv byliśmy wyraźnie gorsi i zdominowani przez rywali i to przez psv zdeklasowani 30% posiadania piłki jak jakieś de graafschap - to się bierze z gównianej pomocy, która nie biega i nie walczy. Żadna 8 i żadna 6 nie prezentuje poziomu Feyenoordu.

Gość

"podstawowa kwota transferu wynosi 30 mln" - tak mówią ale z doświadczenia wiem że potem się okazuje że 25. Z kokcu miała być 30 + bonusy wyszło 25. Z Santim miało być 40 - wyszło nieco ponad 30.

To jest żenada, ich pozycja negocjacyjna to jakiś dowcip - ulegają przy pierwszej okazji mimo że gościu miał kontrakt do 2029 co daje nam komfortową sytuacje - ale widać o czymś nie wiemy i skoro jest taka desperacja by wziąć te "30"(tak mówią, ja nie wierze) to finanse muszą być dramatyczne, co w sumie nie powinno dziwić jak na 10 transferów 7/8 to niewypały co roku.

Gość

okno trwa do września - napewno obrońcy przyjdą - to nie jest problemem - problemem może być ich jakość bo my 1 góra 2 na 10 stoperów ściągamy dobrych - reszta szrot zwykle nie gotowy do gry lub poprostu słaby jak ten urugwajczyk.

DamianM

Chciałem się ugadać na wywiad z te Kloese I co. Okazało się, że go nawet w Holandii nie ma ;)

DamianM

Nie grał, to teraz zacznie :D

Gość

Aaaa, no i jest Kasjanwiro ;-P

Gość

Plug to wychowanek właśnie. Nie grał w zeszłym sezonie praktycznie ;-)

DamianM

No Plug jest w środku jedynie już.

Gość

W środku nikogo, 1 lewy, dwaj prawi - jeden na urlopie, drugi zagrał pierwszy mecz wczoraj po złamaniu nogi, no i wychowankowie

Gość

No na ten moment, to nie mamy obrony ;-)

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.