FCSB

Liga Europy
National Arena

Czw

11.12

21:00

PEC Zwolle

Eredivisie
De Kuip

Sob

06.12

21:00

6:1

Ryo Miyaichi w FC Twente ?

16.06.2011 16:41; Norbi, 6 komentarzy, Foto @ b/d / Źródło: fr-fanatic.com

FC Twente jest zainteresowane pozyskaniem Japończyka Ryo Miyaichi.  18-letni skrzydłowy w ciągu ostatnich sześciu miesięcy był na wypożyczeniu w Feyenoordzie Rotterdam, a trafił tam z Arsenalu Londyn, którego też jest własnością.

Ryo jak się okazuje, także i w nadchodzącym sezonie nie kwalifikuje się do uzyskania zezwolenia na pracę w Anglii, dlatego też Arsenal chciałby go ponownie, gdzieś zatrudnić.

FC Twente jest jednym z zainteresowanych klubów, który pozyskał, by Ryo Miyaichi. W kolejce po japońskiego 'samuraja' znaleźli się też AZ, ponownie Feyenoord, ale także włoskie Napoli.

Menedżer Arsenalu, Arsene Wenger wie, że Ryo przez ostatnie pół roku spędzone w Feyenoordzie zrobił wielkie wrażenie, dlatego będzie on wkrótce rozważał z młodym talentem opcję, w którym z klubów mógłby zagrać Miyaichi.

Komentarze (6)

mefius1

co do Winiego i Fera - swoje zapisałem tu jakiś czas temu. zrobią jak zechcą - byle zagranica.

mefius1

myślę i czuję że jeśli Ryo znowu się pojawi, to właśnie u nas. nie dlatego że nie ma w tej chwili mocniejszych ekip w Eredivisie. przeciwnie - u nas to małe japońskie tornado może i będzie wciąż odgrywać kluczową rolę. a dlaczego to jest opłacalne dla Arsenalu? znacie Japończyków, pamiętacie historie z Nakatą czy Ono. gdzie oni, tam ich ziomki, tam koszulki, geszeft, marketingowa hossa. były czasy że za Ono zjeżdżało na de Kuip naprawdę sporo Japończyków.
no więc... jeśli Ryo będzie tu regularnie grał, ściągał rodaków, generował zysk i powiększał swoją wartość rynkową - to wg bankowej terminologii - dla Arsenalu będzie to krótkoterminowa lokata z wysoką stopą zwrotu.

w AZ pewnie zmiennik. w Twente - tym bardziej. Napoli - od święta ława.
u nas - na dzień dobry skład. na miejscu Wengera bym się nie zastanawiał.

DamianM

Ciekawie się robi, ciekawie. Oby jednak został u nas na dłużej.

Norbi

No właśnie Mucha_SCF, Castaignos poszedł, Ryo nie wiadomo, a Fer i Wini zobaczymy jak wspomniałeś. Ale oby tylko zostali i Ryo powrócił to będzie wielki plus dla nas.

Mucha_SCF

Zobaczymy jak będzie. Bruno, jak piszesz, De Kuip za nim oszalało, ale zobaczymy czy będzie to miało wpływ na jego decyzję. Chociaż Ryo sam niejednokrotnie podkreslał, że czuje się bardzo dobrze w Rotterdamie, i na De Kuip. A ogólnie to rozpiździocha w tym tygodniu niezła, Wijnaldum w zainteresowaniu PSV, Fer Twente, a teraz Ryo. Nieciekawie jednym zdaniem, stracilismy Castagniosa, pewnie w długą pójdą wymienieni młodzi, a wystarczy spojrzeć, ile razem bramek dla nas strzelili w poprzednim sezonie....

Norbi

Zaraz mnie szlak trafi, jak on pójdzie do Tukkers !

Ma przyjść do nam publiczność go kocha. Czy tak jest mefius1, albo Mucha_SCF ?

Poza tym on jest nam bardziej potrzebny niż innym. W Rotterdamie może się, także dobrze rozwijać co potwierdzają inni który podpisali z klubem kontakty, np. De Vrij czy Vlaar.

Wyniki 15. kolejka

Gospodarz

Gość

Excelsior Rotterdam

0 - 2

FC Groningen

SC Heerenveen

0 - 2

PSV Eindhoven

Fortuna Sittard

1 - 3

Ajax Amsterdam

Heracles Almelo

? - ?

SC Telstar

Feyenoord Rotterdam

6 - 1

PEC Zwolle

FC Utrecht

? - ?

FC Twente

AZ Alkmaar

? - ?

Go Ahead Eagles

FC Volendam

? - ?

NEC Nijmegen

Sparta Rotterdam

? - ?

NAC Breda

Zdjęcie Tygodnia

6-14 grudnia

Feyenoord w sobotni wieczór nie pozostawił żadnych złudzeń. Rotterdamski zespół pokonał PEC Zwolle aż 6:1.

Video

Telstar 1-2 Feyenoord

Po zwycięstwie nad Telstar wielu analityków mimo trzech punktów nie kryło rozczarowania grą Feyenoordu.

Live chat

Gość

Tam dalej ten gangster Becali??

DamianM

dodałem już news o FCSB. Polecam :D 'Poszedł, zoperował się, a potem mówi: „Proszę pana, już po operacji!”. To jest rozpierducha! Jak można pójść na zabieg na własną rękę? W takim razie dajemy 20 tysięcy euro kary. ' i czesć haha

DamianM

szperam po rumuńskich mediach o meczu FCSB wywiady itp, ale tam jest rozpiździel też. Tam chyba nikt hamulców nie ma, i granic. I ten właściciel to niezły as

DamianM

Mamy ciągle - https://www.feyenoord.com/en/our-club/global-football/partners

Gość

Tigres UANL klub z którym mieliśmy jakiśtam układ doszedł do finału play off ligi meksykańskiej - zmierzy się w nim z Toluca aktualnym mistrzem meksyku.

DamianM

No Ueda ogólnie sporo w historii się zapisze, a mamy grudzień dopiero. Jak kic się nie stanie, odpukać, to najlepszy strzelec ostatnich 20 lat może nawet będzie, Santi 23 gole ostatnio tylko, Paixao już pobity i to grudniu. No ciekawe. Zbiorę ciekawostki i dodam dziś.

Gość

Ueda jest drugim zawodnikiem w historii Feye ktory zrobil 2 hattricki w sezonie do przerwy - dokonal tego wczesniej tylko Ruud Geels.

Gość

Bruno Guimaraes gol dla Newcastle na 1-0 z Burnley bezpośrednio z rzutu rożnego

DamianM

Tak sobie przeglądam tego X i tam to już tymczasowo Gerrard nawet za Slota :D

Gość

2 najgorszych piłkarzy śmie zwalać wine na trenera - van dijk i salah grają gówno cały sezon.

DamianM

Ja pierdykam, ale będzie jutro grubo :D

DamianM

Kapitan Virgil van Dijk i inne kluczowe postacie w szatni są po stronie Mo Salaha.

Chcą zwolnienia Arne Slota.

Gość

ten gol zwolle był pierwszym golem zwolle na de kuip w lidze od maja 2004. Wtedy było 7-1 i kuyt szalał.

DamianM

tak patrze na najlepszych strzelców sezon po sezonie, to ueda jużw grudniu ma wiecej goli niż nie jeden najelspzy strzelec w danym sezonie. Szok. Santi 23, Pelle 23, on to pobije lekko, podejdzie coś pod Pelle 27

Gość

Naliczyłem 46 z młodzieżowymi i reprezentacyjnymi.

Gość

48 z młodzieżowymi trofeami.

DamianM

to jak z tymi golami, różne też sa od Pele po messiego i Ronaldo. Ale pamiętaj, już widziałem legendarny tweet: liga farmerów :))

Gość

Podobno 48

Gość

Messi 40 trofeum klubowe - 44 z reprezentacyjnymi.

Norbi

bo raczej nec pociśnie w volendam

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.