FC Dordrecht

Towarzyski
GN Bouw Stadion

Sob

04.07

14:30

---

---
---

---

---

---

Sarri ponownie atakuje kibiców Feyenoordu

06.03.2023 18:39; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ screen / Źródło: FR12.nl

Po raz drugi w tym sezonie SS Lazio czeka dwumecz z holenderskim klubem. Po przegraniu z Feyenoordem w Lidze Europy, Rzymianie w Lidze Konferencji zmierzą się teraz z AZ Alkmaar. 

Podczas konferencji prasowej przed pierwszym spotkaniem z AZ, Sarri został zapytany o holenderski futbol. Nie mógł się powstrzymać przed kolejnym zaatakowaniem Feyenoordu. 

- Nie ma dużej różnicy poziomów pomiędzy ligą holenderską a Serie A. W Eredivisie brakuje tylko drużyny na poziomie Napoli, ale poza tym liga jest wyrównana. Jedyne, czego nie lubię w holenderskim futbolu, to kibiców Feyenoordu - wypalił Sarri. 

Lazio odwiedziło De Kuip 3 listopada w ostatnim meczu fazy grupowej Ligi Europy. W tamtym momencie każdy mógł awansować, każdy mógł odpaść, ale to Feyenoord wygrał 1:0 dzięki bramce Santiago Gimeneza i tym samym zapewnił sobie zwycięstwo w grupie. Lazio musiało zadowolić się biletem do Ligi Konferencji. 

To nie był łatwy wieczór dla gości, a przede wszystkim trenera, który musiał radzić sobie z ogromną presją trybun. Atmosfera wtedy była nie do opisania, a doświadczony szkoleniowiec mówił wręcz o 'szpitalu psychiatrycznym'. 

Komentarze (0)

Gospodarz

Gość

Zdjęcie Tygodnia

24-31 maja

Robert Eenhoorn zostanie nowym dyrektorem generalnym Feyenoordu.

Video

TOP 10 goli w 2025-2026

ESPN przygotowało kompilację dziesięciu najładniejszych bramek zdobytych przez rotterdamski klub w minionych rozgrywkach.

Live chat

DamianM

Algieria to jak u siebie grała tylu ich było na trybunach :) jak z Turcją

DamianM

Tez mogę obiecać i co :D

DamianM

Tak na pewno. Turcy, obietnice hehehe

Gość

Hahahahahahahahahahahahahahahaha
Jeden z KANDYDATÓW na prezydenta Fenerbahce obiecał, że jak wygra wybory, to Lewandowski przyjdzie, bo już dogadani. To teraz drugi KANDYDAT twierdzi, że ściągnie... Luisa Suareza, króla strzelców w Portugalii, też niby dogadani. Tylko facet musi wygrać wybory i jeszcze przekonać Sporting do sprzedaży XDDD

DamianM

Charakter Urban powie

Gość

10 sekund przed końcem 2-2

DamianM

Polska widzę swoje. Konferencja to kino będzie

DamianM

Pięknie haha

Gość

Hadj Moussa na De Kuip upokarza holandie :D

DamianM

Taaa

Gość

Potulski ci odpowiedział :D

Gość

pomoc i atak równie gówniany - skrzydeł nie ma.

DamianM

A tam gadasz, Potulski nowa młoda gwiazda Bundesligi, kiwiod bednarek super hiper duper duet z Porto pocarnym i lidze poerugalskiej. Te tytuły, jacy są mocarni :)

Gość

my mamy najgorszą obronę w europie.

DamianM

JANEK TOP!!!

DamianM

0-1 :D

DamianM

Jasio mówił, że ma plan także spokojnie

Gość

Teraz nigeria spuści wpierdziel spacerowiczom.

DamianM

Najświeższe wieści głoszą że mają spotkać się w okolicach 8,5

Gość

Oooo, NEC chce aż 10 baniek. No to zróbmy tak: oddamy im Borgesa, a oni nam Ouaissę. Borges kosztował 10 milionów, to wyjdzie na to, że spełniliśmy ich oczekiwania XDDD i nie muszą szukać następcy XDDD

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.