---

---
---

---

---

---

SC Heerenveen

Eredivisie
Abe Lenstra Stadion

Nie

18.05

14:30

2:0

Schaken wrócił do normalnych treningów

04.02.2013 18:04; Jakub, 0 komentarzy, Foto @ b/d / Źródło: fr12.nl

Ze względu na mecze reprezentacji, w dzisiejszych zajęciach na Varkenoord wzięła udział mniejsza, niż zazwyczaj liczba piłkarzy, jednym z nich był powracający do pełni zdrowia Ruben Schaken. Ze względu na uraz skrzydłowy nie wziął udziału w meczach przeciwko Twente, PSV i Willem II, możliwy jest jednak jego powrót na najbliższe spotkanie ligowe przeciwko AZ.

 

Dwukrotny reprezentant Holandii nie krył zadowolenia z powrotu do treningów z grupą. „W poprzednim tygodniu trenowałem indywidualnie. Teraz czuję się dobrze i szykuje się na powrót. Moim celem jest gra w meczu przeciwko AZ w niedzielę.”

Komentarze (0)

Wyniki 34. kolejka

Gospodarz

Gość

AZ Alkmaar

1 - 1

Almere City FC

RKC Waalwijk

5 - 3

Go Ahead Eagles

SC Heerenveen

2 - 0

Feyenoord Rotterdam

NAC Breda

1 - 1

Willem II Tilburg

PEC Zwolle

2 - 0

FC Groningen

Heracles Almelo

1 - 2

NEC Nijmegen

Sparta Rotterdam

1 - 3

PSV Eindhoven

Fortuna Sittard

0 - 0

FC Utrecht

Ajax Amsterdam

2 - 0

FC Twente

Zdjęcie Tygodnia

18-25 maja

Feyenoord przegrał w niedzielne popołudnie 0:2 z SC Heerenveen w ostatnim meczu sezonu Eredivisie.

Video

Feyenoord 2-0 RKC Waalwijk

Feyenoord pokonał RKC Waalwijk 2-0 przy wspaniałej oprawie meczu na De Kuip.

Live chat

DamianM

Fsrioli out

Gość

A potem dopiero do Legii ;-)

Gość

W trakcie sezonu wstawili do bramki Areole, mimo, że ma gorszy procent interwencji od Polaka, bo Fabiańskiemu brakuje 40-50 interwencji do rekordu Premierleague, który ma aktualnie jakiś Angol.
To żeby mu go nie zabrał, posadzili go na ławie.
Oby Fabian podpisał z jakimś beniaminkiem nawet roczną umowę - sezon starczy na pobicie rekordu.

Gość

Jebać West Ham, za to jak potraktowali Fabiańskiego.
Wczoraj był ich ostatni mecz domowy, Fabian mówił, że chce się pożegnać z kibicami (w West Hamie grał najdłużej na Wyspach), a nie dali go nawet na ławkę.

Gość

Nieźle z tym Vardym.
18 maja 2012 roku podpisał pierwszy kontrakt z Leicester. Wczoraj, też 18 maja, rozegrał w ich barwach ostatni mecz i strzelił gola. Tak się składa, że był to mecz numer 500 i jego 200 gol.

Gość

Hahahaha, typowy Janusz XDDD
https://www.facebook.com/100066368057155/posts/pfbid0oZM95rkD9XF3DKwFWU5XpYgrb6rU14wu148fFZSzYHwJFzwotwVxVNeMXWSVUzN3l/

Gość

No podobno już Conte rozpatrują.

DamianM

Tam chyba trener poleci

Gość

napewno zarabia więcej ale to tyle. Pucharów nie będzie.

Gość

Santi zaliczył sportowy awans XDDD

DamianM

Nom, amen dla Milanu. Kaplica

Gość

a anie, milan już nie ma szans. Żle to obliczyłem.

Gość

Szansa jest gdyby bologna zajęła 6 miejsce a ma juz zapewnioną ligę europy przez puchar i w ten sposób będzie dodatkowe miejsce 7 liga konferencji - milan musiałby wygrać i lazio i fiora przegrać.

Gość

Nie bo inter jest na pozycji dającej LM - więc nie przypada ono innym - gdyby inter skończył załóżmy 5 i niżej to byłoby dodatkowe miejsce, a tak nie.

Gość

W Parmie to się czasem w doliczonym czasie trenerzy nie pobili? Obaj czerwone kartki dostali w 94 minucie XDDD

Gość

Jeszcze chyba mogą być w pucharach, bo jakby Inter wygrał LM, to kudłaci dostaną dodatkowe miejsce w pucharach przecież

Gość

beka

DamianM

Milan oficjalnie bez europejskich pucharów w przyszłym sezonie

DamianM

Koniec, zatem za tydzień ogień

DamianM

ja też Napoli

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.