FC Utrecht

Eredivisie
Galgenwaard

Nie

08.02

12:15

PSV Eindhoven

Eredivisie
Philips Stadion

Nie

01.02

14:30

3:0

Schenkeveld na dłużej w Rotterdamie

14.04.2011 15:20; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ b/d / Źródło: voetbalprimeur.nl

Bart Schenkeveld i Feyenoord Rotterdam będę dalej ze sobą współpracować. Klub chce przedłużyć kontrakt defensora, który obecnie obowiązuje do 2012 roku. Na De Kuip zabraknie z kolei miejsca dla Adila Auassara - informuje Voetbal International.

Defensor obecnie dochodzi po ciężkiej kontuzji kolana, która wykluczyła go z gry na cały obecny sezon. Młody Holender ma w umowie zapisaną opcję przedłużenia na kolejny rok i klub zamierza z niej skorzystać.

Schenkeveld z gry wypadł na pierwszych zajęciach do nowego sezonu. Co prawda wrócił on już do ćwiczeń z piłką, ale dalej musi jeszcze realizować indywidualny program.

Tymczasem w Rotterdamie nie mia miejsca dla Auassara. Pomocnik pozyskany latem ubiegłego roku z VVV nie może liczyć na regularną grę i już powinien szukać nowego pracodawcy. Według VI, z Feyenoordem pożegna się także Luigi Bruins.

Komentarze (0)

Wyniki 21. kolejka

Gospodarz

Gość

NAC Breda

2 - 2

FC Twente

AZ Alkmaar

1 - 3

NEC Nijmegen

PEC Zwolle

4 - 1

SC Telstar

Sparta Rotterdam

2 - 0

FC Groningen

Excelsior Rotterdam

2 - 2

Ajax Amsterdam

Heracles Almelo

2 - 1

Fortuna Sittard

PSV Eindhoven

3 - 0

Feyenoord Rotterdam

SC Heerenveen

? - ?

FC Utrecht

FC Volendam

? - ?

Go Ahead Eagles

Zdjęcie Tygodnia

25 stycznia-1 lutego

Feyenoord dopisał do ligowego dorobku trzy punkty, pokonując Heracles Almelo 4:2, lecz sam wynik tylko w niewielkim stopniu oddaje to, co działo się na murawie.

Video

Feyenoord 4-2 Heracles Almelo

W ostatnich dniach Feyenoord przełamał kilka wyjątkowo bolesnych serii.

Live chat

Gość

Bez kitu jak patrze na Legie to troche to przypomina Feyenoord, Taka zama zbieranina przepłacona przereklamowana - trenerów nie będę porównywał by nie obrażać Papszuna. Zawodnicy tak samo ujowi oczywiście zachowując proporcje między ligami.

Gość

Rajović pudłuje z karnego - zniszczą go :D

DamianM

ten rajović to jak borges, ja dupia, ale to jest drewniak

Gość

Legia jest na dnie bo przegrała bezpośredni mecz z termalicą.

Norbi

legia 2 w tabeli....od dołu hahaha...

Gość

Plan nawet nie działał na heracles - a nie, sory tam "niedopuścili do żadnych groźnych sytuacji" - 2 gole heraclesa to spóźniony prezent od mikołaja :D

Norbi

Czy on w ogóle wie co to jest dobry plan....może na prawdę robinkowi trzeba psychologa...

Norbi

Przygotowaliśmy dobry plan - Brechnąłem śmiechem....hahahaha :D

Gość

31 letni - strategia się nie zmieniła :-D

DamianM

do 02.02.2026

Gość

juz lobiaszek dał dupy - papszun musi odmrozic mózg.

Gość

Kto to wie.

Gość

Kiedy się to okno kończy zimowe? Wie ktoś? Zdążymy jakiś transfer zrobić?

Gość

Papszunowi współczuje - taki skład węgla i papy - ciężko będzie się wygrzebać ze strefy spadkowej.

Gość

A Legia ma taką płytę, bo w tygodniu, w środku zimy murawę geniusze wymienili XDDDDD
Na pewno się trawa w mrozie ukorzeni XDDD

Gość

Trudno się dziwić - piździ niesamowicie.

Gość

No przecież wczoraj w Poznaniu rezerwowi Lecha siedzieli zamiast na ławce, to w szatni XDDD tak było zimno XD

Gość

Cherki znowu gol.

Gość

Tobiasz i Jędza w 1 składzie - Papszunowi zamroziło mózg chyba.

Gość

Nie zazdroszcze grać w piłkę w takiej temperaturze u mnie w ciechanowie 100km na północ od warszawy już -13.

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.