Następny mecz
Towarzyski, 09.08.2020 20:00 Sparta Rotterdam De Kuip
Towarzyski, 16.08.2020 16:45 FC Twente De Kuip
Senesi nie wyszedł na trening San Lorenzo 27.08.2019 09:50, DamianM, 0 komentarzy, Foto @ Feyenoord.nl / Źródło: FR12.nl
Image

Marcos Senesi jest otwarty na transfer z San Lorenzo do Feyenoord, mówi zawodnik w rozmowie z TyC Sports. Argentyński obrońca znajduje się wysoko na liście życzeń klubu z Rotterdamu i ma on kosztować Portowców około siedmiu milionów euro. Senesi nie wie, gdzie leży jego przyszłość, ale osobiście opowiada się za De Kuip. 

- Nie wiadomo, nie wiem, co się wydarzy - powiedział Senesi o swojej sportowej przyszłości. - Feyenoord? To ważny klub w Holandii. To duży klub, który gra w Europie. Oczywiście jesteś zainteresowany takim klubem. Nie rozmawiałem jednak o tym z Pizzim (trener San Lorenzo, red.). I mój agent powiedział, że muszę być cierpliwy - dodaje. 

Wczoraj pojawiły się wieści, że San Lorenzo nagle zakończyło negocjacje i podniosło cenę za 22-latka. Dzisiaj znów defensor nie pojawił się na treningu San Lorenzo, a media informują, że kluby jednak się porozumiały. 

Komentarze (0)
Wszelkie prawa zastrzeżone przez feyenoord24.net. 2008-2020. Znaki towarowe i logo Feyenoord Rotterdam są własnością Feyenoord Rotterdam N.V.
Projekt i wykonanie:
rd.com