PSV Eindhoven

Eredivisie
De Kuip

Nie

26.10

14:30

Panathinaikos FC

Liga Europy
De Kuip

Czw

23.10

21:00

3:1

Siedemnastu uczestników zamieszek z zakazami stadionowymi

13.10.2011 14:47; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ b/d / Źródło: FCupdate.nl

Siedemnastu uczestników zamieszek przed Maasgebouw ukaranych zostało przez KNVB ogólnokrajowym zakazem stadionowym na okres sześciu lat ze skutkiem natychmiastowym.

 

Do wydarzenia, które obiło się szerokim echem doszło siedemnastego września tuż przed meczem Feyenoordu z De Graafschap. Wówczas grupa pseudokibiców próbowała wtargnąć do siedziby klubu. Funkcjonariusze zmuszeni byli do wyciągnięcia i wycelowania broni.

Komentarze (0)

Wyniki 10. kolejka

Gospodarz

Gość

SC Heerenveen

3 - 3

NAC Breda

Fortuna Sittard

1 - 2

FC Groningen

Sparta Rotterdam

? - ?

SC Telstar

FC Volendam

? - ?

Heracles Almelo

PEC Zwolle

? - ?

NEC Nijmegen

FC Twente

? - ?

Ajax Amsterdam

Feyenoord Rotterdam

? - ?

PSV Eindhoven

AZ Alkmaar

? - ?

FC Utrecht

Go Ahead Eagles

? - ?

Excelsior Rotterdam

Zdjęcie Tygodnia

19-27 października

Wizyta w Almelo okazała się dla drużyny Robina van Persiego czystą formalnością – Heracles nie miał żadnych argumentów.

Video

Heracles 0-7 Feyenoord

Ayase Ueda odegrał w niedzielne popołudnie kluczową rolę w efektownym zwycięstwie Feyenoordu nad Heraclesem Almelo.

Live chat

Gość

Albo nasz szogun Ayse ;-)))

Gość

Perski miecz wystarczy na żarówki.

Gość

Jutro trzeba rozbroić elektronikę - nie dość, że Żarówki, to jeszcze Bosch... ;-P

Gość

:-D
https://x.com/CheJUVENTUS/status/1982142459539865821

Gość

No może go nie zwolnią po tym meczu ale ile możan przegrywać? a na poprawe się nie zanosi. Skrzydła zwłaszcza nie dają za dużo. Skrzydła w taktyce Slota były kluczowe.

DamianM

Slota już zmieniają. Ciekawe. Pierwszy kryzys i out? Wątpię że go zwolnią

DamianM

No nie jest, no szambo będzie coraz większe jak się nie ogarną

Gość

W całym poprzednim sezonie we wszystkich rozgrywkach Liverpool zaliczył 8 porażek - na ten moment ma ich już 6! Nie jest kolorowo.

Gość

A widzieliście tą bekę w meczu Napoli - Inter?
Gilmour dostał w pierwszej połowie żółtą za faul wślizgiem, w drugiej połowie, około 60 minuty przerwał faulem kontrę Interu i dostał drugą żółtą, ale sędzia się pogubił i nie było czerwonej. Poten tylko widziałem zamieszanie wielkie, VAR chyba i nie wiem jak się skończyło. Albo anulowali tą drugą (faul był ewidentny), albo wielka pomyłka i skandal, bo czerwonej nie ma na livescore. XD

Gość

na LFC.pl już SlotOUT w co drugim poście :D a największa krytyka o dziwo że Salaha ciągle wystawia mimo że bez formy. Ciekawe. No ale fakt gra beznadziejnie mimo że dziś trafił - cień zawodnika z poprzedniego sezonu.

Gość

Teraz jeszcze Hattrick wpie*dolu od Crystal i Slot wakacje :D

Gość

Mówiłem od początku nawet jak Liverpool przepychał te mecze to nie widziałem tej mocy w tym zespole i proszę - 5 wygrali z rzędu, teraz już 4 porażki z rzędu.

DamianM

no to powodzenia dla Slota :D

DamianM

taaa hahah

Gość

haha jest przepis że jak bramkarz za długo trzyma piłkę w rękach to jest rożny :D przed chwilą to było.

DamianM

hit

Gość

Łokieć w ryj w polu karnym i nic :D haha ale bezczelny wał.

DamianM

żenada, ja serio nie kumam przepisów.

DamianM

i nie ma varu? hahahahahahah japierd kabaret

Gość

haha nie dał

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.