FC Dordrecht

Towarzyski
GN Bouw Stadion

Sob

04.07

14:30

---

---
---

---

---

---

Singh albo Goossens

04.04.2013 11:17; Jakub, 3 komentarzy, Foto @ b/d / Źródło: FR12.nl

Już jutro w meczu z Venlo, Feyenoord będzie próbował utrzymać kontakt z pierwszą trójką ligi. Ronald Koeman przed meczem z VVV musi zmierzyć się z dylematem dotyczącym ustawieniem zmienionej linii pomocy (zawieszenie Clasie i kontuzja Immersa). Clasie zostanie zastąpiony przez Vormera, w przypadku Immersa w grę wchodzi dwójka piłkarzy: Harmeet Singh, który prawdopodobnie zająłby miejsce obok Vormera, jako rozgrywający ustawiony zostałby Vilhena, bądź John Goossens, który miałby być już bezpośrednim zastępcą Immersa.
 

Komentarze (3)

Feye

Dokładnie Jakub jak piszesz. Przy tym John może się dodatkowo sprawdzić prawie 90 min; bo wątpię, żeby Koeman dał mu cały mecz pograć, pewnie go zmieni w końcówce. Ważne jednak, żeby wygrać, a z Venlo nie może być inaczej, choć w piłce i sporcie różnie już bywało.

Jakub

Też jestem za Goossensem, z prostego powodu, gramy z Venlo, musimy wygrać, więc gramy ofensywnie, a więc dwójką ofensywnie usposobionych w środku: Goossensem i Vilheną, Vormer do zapezpieczenia tyłów wystarczy.

Norbi

Jakoś bardziej widzę Goossensa, ma już gola w tym sezonie to też mały, ale jakiś plus dla niego. Zresztą potem może zmienić go na Singha i obaj zagrają.

Gospodarz

Gość

Zdjęcie Tygodnia

15-21 czerwiec

Oficjalnie Giovanni van Bronckhorst został nowym trenerem Feyenoordu.

Video

TOP 10 goli w 2025-2026

ESPN przygotowało kompilację dziesięciu najładniejszych bramek zdobytych przez rotterdamski klub w minionych rozgrywkach.

Live chat

Gość

Jprdl, ale temu kanadyjczykowi złamał nogę typ z Kataru

DamianM

Romano potwrdza. Marmol w Feyenoordzie

Gość

Liga mistrzów przyciąga lepszych graczy do klubu.

Gość

szwajcaria zmiotła.

DamianM

ten co już laske jego obczaił hahaha

Gość

Nie!!! Dziewczyna tego Marmola ma na imię Ada!

Czyli - Marmol Ada ;-)

DamianM

mam nadzieję, że doprowadzą ten transfer do konca

Gość

Ma nową ksywę - Marmolada :D

DamianM

Marmol wybrał Feyenoord

Gość

Obraził się na media że ośmieliły się kwestionować jego dorobek trenerski w Feye.

DamianM

a trener oczywiście dalej pod ziemią i nic się nie stało. Cisza.

DamianM

trener były powinien im pensje wypłacić, jemu i sterlingowi.

Gość

st juste zarabia tygodniowo więcej niż endrick na wypożyczeniu w Lyonie.

DamianM

to samo mozna napisac o ocenie sezonu. Patrzcie na ocene nowych, a rvp i te kloese. To samo. Identycznie.

Gość

Jedynie ktoś kto ma głowe w dupie albo ma dupe zamiast głowy by ich przedłużył. W ogóle kupno zimą deijla, podpisanie sterlinga i st juste to największa kompromitacja tych ludzi i zasłużenie odeszli po tym oknie bo to jest niedopuszczalne - jeszcze dali im pensje top3. St juste do tej pory zarabia najwięcej w klubie - gościu który nie dość że nie jest sprawny fizycznie to jeszcze piłkarsko prezentuje poziom keuken divisie.

top7 najlepiej zarabiających - st juste, ahmedhodzić, hwang, steijn, sterling, lotomba, moder - wszyscy powyżej 20 tys tygodniowo - wszystkich prócz może Steijna bym był skory wywalić - dokładając watanabe który jest 8.

DamianM

zobaczcie nagle tematu traunera i sterlinga nie ma. o co sie zakladamy, że RvP chciałby to przepchnąc?

Gość

ivanusec, stengs, nieuwkoop, st.juste, lotomba, deijl, borges, tengstedt, moder, kasanwirjo - pozbyć się ich już.

DamianM

Typuje, że teraz ruszy lawina, bo byłoby, że trenera nie ma a oni skład ustalają. Przecież do przewidzenia to jest, że zaraz by takie zarzuty były :D

Gość

Coś ta wyprzedaż za wolno trwa - inni co nie są na mistrzostwach już powinni być wyprzedawani.

Gość

Mi Gio nie za bardzo odpowiada. Spodziewałem się kogoś doświadczonego. Ale nadzieja w tej niegłupiej chyba dyrekcji, która patrzy na te fakty i na wszystko świeżo i realistycznie

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.