---

---
---

---

---

---

Vitesse Arnhem

Eredivisie
De Kuip

Nie

28.05

14:30

0:1

Skrót konferencji prasowej Arne Slota

19.05.2023 16:36; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ Feyenoord.nl / Źródło: media

Arne Slot spotkał się z mediami na konferencji prasowej przed meczem z FC Emmen. Oto skrót tego, co mówił trener na dany trener. 

O zainteresowaniu Tottenhamu

- Jesteśmy tutaj, żeby porozmawiać o niedzieli. Nie jestem tutaj, aby rozmawiać o mojej przyszłości. To na pewno nie ucieszy obecnych tutaj angielskich dziennikarzy. Każdy otrzyma taką samą odpowiedź. Jestem tutaj, żeby omówić najbliższy mecz. Możecie próbować na dziesięć różnych sposobów. Wtedy będzie to bardzo nudna konferencja prasowa. Sposób, w jaki moje odejście z AZ zostało przedstawione w mediach, gwarantuje, że jestem pod ogromną lupą we wszystkim, co mówię na ten temat. Dlatego ponownie postanowiłem mówić tak mało, jak to tylko możliwe. Wszystko przez to, ile i co pisało się wtedy. Oznacza to, że jeśli chodzi o mnie, jeśli chodzi o nowe kluby, istnieje ogromna skala w każdym słowie, którego używam. Więc staram się nic o tym nie mówić, dopóki nie będę mógł czegoś o tym powiedzieć. 

Ibiza

Trener potwierdził, że spora grupa piłkarzy poprosiła o zgodę na wyjazd na Ibizę. - Zapytali się jak zostaliśmy mistrzami, co jest bardzo rozsądne. Zasługują na wspólne świętowanie. To niekoniecznie oznacza, że gdy zawodnicy są poza domem przez kilka dni, nie mogą rozegrać dobrego meczu. Wciąż pamiętam spotkanie przeciwko SS Lazio. Powiedziałem im, żeby nie cieszyli się nim zbyt długo, ale ten występ był tak świetny, że w tej chwili mogą poświętować. Całkowicie źle zinterpretowali moje słowa i myśleli, że mogą wyjść na miasto. Wcale nie było to moim zamiarem, ale tak się stało. Ta cała historia ze śpiewającym Gernotem Traunerem w kawiarni...Wtedy podkreśliłem: bez względu na to, jak dumni są z was kibice, jeśli nie pokażecie, ile jesteście warci w niedzielnym meczu z FC Volendam, to będziecie mieli problem. Odpowiedzieli wspaniale, grając dobrze i wygrywając ten mecz. 

Mecz

- W niedzielę musimy zaprezentować się jak na mistrzowską drużynę przystało. Mogę obiecać, że na boisku pojawi się drużyna, która zrobi wszystko, by wygrać.

Marcus Pedersen

Obrońca doznał kontuzji w domowym meczu z Go Ahead Eagles i dlatego musiał zostać zmieniony. - Pedersen nie trenował i będę musiał go kimś zastąpić. Nie spodziewam się więc, że będzie mógł zagrać z FC Emmen. 

Komentarze (0)

Gospodarz

Gość

Zdjęcie Tygodnia

28-4 czerwca

Feyenoord Rotterdam na zakończenie sezonu 2022-2023 przegrał 0-1 z Vitesse Arnhem.

Video

Feyenoord 0-1 Vitesse

Porażką Feyenoord zakończył mistrzowski sezon.

Live chat

Kris

Znając życie za Kökcu przyjedzie ten Bergvall

Gość

Może za Kökcu - Gregor Krychowiak...
Hahahahahahahahaha

Gość

Teraz byle wafel po jednym dobrym sezonie w Ligue1 w średniej drużynie jest sprzedawany za 30 mln

DamianM

Ja wiem, że to psg, ale wymieniane kwoty to jest jakiś kosmos ,a my Kokcu za 30

DamianM

No Romano tam realcjonuje - PSG will pay €60m to Sporting

Kris

A skąd info o Ugarte? Nigdzie nic nie widzę?
Kökcu dużo lepszy od urugwajca

DamianM

Nie wiemy co było za kulisami, czemu się pośpieszyli itp. Może sam Kokcu chciał. To SPORTING sprzedał Ugarte za 60 baniek. A to nie był najlepszy zawodnik ligi, również młody pomocnik, ligi zbliżone..

Kris

Benfica nie ma większego potencjału niż Ajax, po prostu dobrze wały kręci. Jak zakończy się prokuratorskie śledztwo, to lizbończycy będą cienko piszczeć... ;)

Gość

Liga portugalska nie jest lepsza niż holenderska ale Benfica ma większy potencjał niż nawet ajax więc jest to krok naprzód jakby nie patrzył. No i finansowo widać że Benfica stoi wyżej niż holenderskie kluby. To jak benfica sprzedaje to jest wzór, do którego jak widać Feyenoord nie chce dążyć...

Kris

Gaston Togni - warto wziąć go pod uwagę na lewe skrzydło, ale transfer raczej zimą dopiero.

Van den Graaf

Powinno być 60 minimum, Feye sprzedałby 1,2 graczy i jest za co skład wzmacniać...

DamianM

no trzy razy więcej będzie zarabiał i też dostanie dychę na koszulce

Kris

Kökcu poszedł do Benfiki, bo tam ma prawie pewny pierwszy skład. "Orły" do tego praktycznie zawsze grają w LM, dodatkowo dostanie kupę kasy na kontrakcie.
Być może też nie chciał grać w Anglii, gdzie co drugi wirtuoz potrafi co najwyżej rywalowi kości połamać...

Van den Graaf

Może chce tam pograć 2,3 sezony i wystrzeli gdzieś wyżej. Gwarancja niemal gry co rok w LM i raczej pewne miejsce w składzie

DamianM

Powiem wam, zaskoczony jestem, że wybrał Benfikę, nie umniejszam im, duży klub, ale, dla mnie, niespodidzanka

DamianM

no to też trzeba brać poprawkę na te media, bo dokłądnych danych się nie doczekamy i nie poznamy, ale niepokojące są te doniesienia. A sam Kokcu jest już w lizbonie

Gość

A tu zaraz się okaże że plotki medialne i kokcu zostaje na kolejny rok :-D

DamianM

teraz wracam, patrzę a PSV go weźmie za 8, TOP

GAV

Z Pepim to jest drugą wtopa na dziś moim zdaniem

DamianM

mówię, dla nas był za 11 i 20%

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.