FC Volendam

Eredivisie
Kras Stadion

Nie

05.04

14:30

Ajax Amsterdam

Eredivisie
De Kuip

Nie

22.03

14:30

1:1

Slory: Mój ojciec również odegrał rolę

07.09.2024 13:00; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ feyenoord.com / Źródło: FR12.nl

Jaden Slory trwający sezon spędzi w w FC Dordrecht, chociaż jego osobą interesowali się też przedstawiciele FC Volendam i SC Cambuur. 

- Tak, mogło być tak, że grałbym dla SC Cambuur. Ale ostatecznie wybrałem FC Dordrecht. Znałem trenera, a moi poprzednicy wykonali dobrą robotę. Grałem z Shilohem w Feyenoordzie i widziałem, jak się rozwinął - mówi młodzian. 

Shiloh ('t Zand) został nawet najlepszym młodym zawodnikiem ligi. Dla mnie to dobry przykład tego, jak to może wyglądać. Mój ojciec również odegrał rolę, bo chciał, aby już grał w męski futbol i chce dla mnie jak najlepiej. 

Slory nie powinien spędzać kolejnego roku na rezerwie, taki był werdykt wielu kibiców w mediach społecznościowych. - Zgadzam się z tym. Teraz muszę ciężko pracować na nowym poziomie, KKD, i udowodnić, jak dobry jestem. Chociaż tak naprawdę nie obchodzi mnie, co ludzie mówią o mnie w mediach społecznościowych, ale skupiam się na tym, na co mogę wpływać.

Dennis te Kloese niedawno zaznaczył, że Leo Sauer i Slory to talenty, które są dokładnie monitorowane i prawdopodobnie w przyszłym roku dołączą do pierwszej drużyny. To świetna wiadomość dla skrzydłowego, który pragnie niczego innego, jak tylko osiągnąć sukces na De Kuip. - Czego oczekuję w przyszłości? Przede wszystkim chcę się dużo nauczyć i stać się lepszym piłkarzem. Idealny scenariusz? Zostać zawodnikiem pierwszego składu Feyenoordu.

 

Komentarze (0)

Wyniki 29. kolejka

Gospodarz

Gość

PSV Eindhoven

? - ?

FC Utrecht

AZ Alkmaar

? - ?

Fortuna Sittard

SC Telstar

? - ?

FC Groningen

Ajax Amsterdam

? - ?

FC Twente

Excelsior Rotterdam

? - ?

NEC Nijmegen

Go Ahead Eagles

? - ?

PEC Zwolle

FC Volendam

? - ?

Feyenoord Rotterdam

SC Heerenveen

? - ?

Heracles Almelo

NAC Breda

? - ?

Sparta Rotterdam

Zdjęcie Tygodnia

22-5 kwietnia

Klasyk 28. kolejki Eredivisie z pewnością nie zapisze się złotymi zgłoskami w historii tych prestiżowych starć.

Video

Feyenoord 1-1 Ajax

Klasyk nie zachwycił, a na dodatek zakończył się remisem.

Live chat

DamianM

Roy Hodgson co wrocił, po ponad 40 latach do Bristol. Nie do zajechania chłop jak advocaat

Gość

Zechiel 2 gole z nowegia w u21

DamianM

Bos z golem w reprezentacji, ale mu idzie. Niech mu sie wiedzie, jeden z nielicznych o którym można dobrze pisac.

Gość

Po kontuzji to pół biedy - oni wysyłają zawodnika w połowie wyleczonego.

DamianM

przede wszystkim FIFA czy tam UEFA powinna wprowadzić przepis, że klub nie musi wysyłac zawodnika. Ja wiem, to niemożliwe, bo dla większości to numer 1 w karierze, ale...ludzie, przesada, że powołują zawodników po kontuzjach i jeb

Gość

Barca traci Raphinhe przez te zdupowania reprezentacyjne. Już rośli w siłę i jeb.

Gość

Zaraz Sterling złapie uraz mięśnia z powodu ciężkiego wyczerpującego sezonu i zostanie nam Borges :D

Gość

Znowu się powtarza sytuacja z Readem - tym razem klub mógł coś zrobić a nie zrobił nic.

Gość

i DR Konga - Jamajka

Van den Graaf

Irak

DamianM

Z kim teraz Boliwia?

Gość

Boliwiaaaaa

Gość

Finały tych baraży na jakimś klepisku w Bośni, inny w Prisztinie. XDDD

DamianM

O Boetius nawet pyka tam u nich sobie w pierwszym składzie

DamianM

Wielki Surinam zagotuje teraz

Gość

Bośnia i czechy na karne przeszły - walia znowu na karne u siebie odpada :D

Gość

Finały
Szwecja-Polska
Czechy/Irlandia-Dania
Włochy-Walia/BIH
Kosowo-Turcja

Gość

Mecz w szwecji niestety - małe szanse mamy.

Gość

jak to wygrają to tak. Poczekajmy.

DamianM

teraz Polska-Szwecja?

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.