---

---
---

---

---

---

---

---
---

---

---

---

Slot: Poczekamy i zobaczymy w najbliższych dniach

21.05.2023 22:19; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ Feyenoord.nl / Źródło: 1908.nl

Po zwycięstwie nad FC Emmen (1-3) Arne Slot nie chciał komentować rzekomego zainteresowania ze strony Tottenhamu Hotspur. Trener nie wiedział, że dyrektor generalny Dennis te Kloese również był w kręgu zainteresowania londyńczyków. - Byłem zaskoczony, że ubiegał się o niego Tottenham. Nie wiedziałem o tym - powiedział NOS.

Dalej rozmowa sprowadziła się już do samego Slota. - Feyenoord to świetny klub do pracy i żaden inny jeszcze się nie zgłosił. Poza tym wciąż mam dwuletni kontrakt. Prawdą jest za to, że są kluby zainteresowane mną, to jasne. 

Trener mistrzów nie zgadza się, że Feyenoord po jego odejściu będzie się cofał w rozwoju. - Ten klub jest znacznie większy niż ja czy Orkun Kökcü, ponieważ jest to również gracz, który może być w centrum uwagi i za którego na stole będą musiały pojawić się duże pieniądze. Osobiście uważam, że Feyenoord jest w świetnej formie, w przeciwieństwie do sześciu lat temu, kiedy również zostali mistrzami i otrzymali wiele pieniędzy z Ligi Mistrzów. 

- Pieniądze te zostały wówczas wykorzystane na budowę fantastycznego obiektu treningowego. Teraz już jest. Co więcej, ta drużyna jest znacznie młodsza i jest w niej znacznie więcej wartości niż w zeszłym roku. Ponadto w zeszłym roku zebraliśmy od trzydziestu do czterdziestu milionów z transferów. Klub jest więc w świetnej formie. Jestem bardzo szczęśliwy, że ludzie uważają, że jestem im potrzebny. Nie będę też umniejszał swojej roli, ale jest wielu innych trenerów, którzy również dobrze sobie radzą.

Slot nie ukrywa swoich ambicji. - Wiadomo też, że jeśli zgłoszą się jakieś kluby, to sam będę chciał ich wysłuchać, ale z myślą o tym, że Feyenoord też na tym skorzysta. W tej chwili nic jednak nie ma. Uważam, że w interesie wszystkich jest szybkie wyjaśnienie sprawy. Dla mnie i dla Feyenoordu. Jeśli jakiś klub jest zainteresowany, będzie musiał zgłosić się szybko w interesie moim i Feyenoordu. Rozumiem również bardzo dobrze, że w przeciwnym razie w sierpniu mogą zostać zażądane bardzo różne kwoty. Poczekamy i zobaczymy w najbliższych dniach. 

Komentarze (0)

Gospodarz

Gość

Zdjęcie Tygodnia

15-22 czerwca

Feyenoord podpisał kontrakt z Chrisem-Kévinem Nadje.

Video

Sezon 2023-2024

Najładniejsze gole w minionym sezonie 2023-2024.

Live chat

DamianM

a jaka afera z tym jest hahahah https://x.com/LKS_Lodz/status/1802398362273989099

Kris

A my się martwimy, że nie będzie europejskich pucharów w nowym sezonie:
Maccabi Hajfa będzie grało na stadionie ŁKS... ;P

Kris

Anglia powiezie Serbię ze 2:1 lub 3:2

Gość

Słowenia potrafiła nie to co te nasze ofiary losu.

DamianM

Janża z golem :D :D

Kris

Superpuchar Argentyny - River Plate:Tallares miał być o 18:00 u Arabów i przełożyli, ciekawe co się stało

DamianM

skandynawskich nazwisk pewnie nie zabraknie w mediach teraz

DamianM

no to faktycznie może coś będzie na rzeczy

Kris

Plus Anderlecht dał za niego tylko 4,2 mln € - świetny transfer.

Kris

No ja rozumiem, tylko mi chodzi o to, że to wcale nie taki "jakiś Dreyer" ;)
I on powinien znać Priske, bo grał w Midtjylland też

DamianM

No ale patrz, wymiata a jest tam dalej. Gdzieś mi tak mignęło. Ale czekamy na konkrety chociazby na 1908.nl, bo oni się zapierają, że jak publikują coś, to tylko konkrety i że klub jużpracuje i jest możliwe. Że nie sa to tylko zainteresowania. Ale i tak, najpierw klub i tak musi sprzedac, na dziś, mało kto odszedł

Kris

Ktoś ostatnio pisał, że interesujemy się jakimś Dreyerem, a to jest gość, który wymiata od 4 sezonów.
Zwłaszcza ostatni to był sztos: 39 spotkań, 21 goli, 9 asyst. Może grać jako OPP, OPL lub N. 26 lat, problemem może być tylko cena, ale jak zarobimy na sprzedażach porządne pieniądze to powinien być w zasięgu (choć byłby to nasz rekord). Pensję pewnie zaproponujemy konkurencyjną względem Anderlechtu...

Gość

dania 1-0

Gość

Haha

Gość

holenderskie danie narodowe :-)

Gość

O matko haha, loew 2.0

Kris

Hahahaha - Koeman HIT!!!:
https://m.facebook.com/story.php?id=100014198220180&story_fbid=2055191291544213&locale=pl_PL

Kris

Tak to jest jak nasza kadra jeździ na turnieje żeby je rozgrywać, a nie wygrywać...

Gość

szkoda - narobili nadziei na remis i zajebali szmata przez pysk. to tak jakbys poszedl na kolacje zasiadasz do stolu a tak zlote talerze i sztućce, wychodzisz do lazienki umyc rece, wracasz do stolu a tam nasrane na talerzach = ten mecz w pigułce. Lepiej chyba zniósłbym 0-3 do przerwy chyba.

DamianM

dobra, teraz czekam na anglię, która nie wygra dziś :)))

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.