---

---
---

---

---

---

Vitesse Arnhem

Eredivisie
De Kuip

Nie

28.05

14:30

0:1

Slot: Poczekamy i zobaczymy w najbliższych dniach

21.05.2023 22:19; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ Feyenoord.nl / Źródło: 1908.nl

Po zwycięstwie nad FC Emmen (1-3) Arne Slot nie chciał komentować rzekomego zainteresowania ze strony Tottenhamu Hotspur. Trener nie wiedział, że dyrektor generalny Dennis te Kloese również był w kręgu zainteresowania londyńczyków. - Byłem zaskoczony, że ubiegał się o niego Tottenham. Nie wiedziałem o tym - powiedział NOS.

Dalej rozmowa sprowadziła się już do samego Slota. - Feyenoord to świetny klub do pracy i żaden inny jeszcze się nie zgłosił. Poza tym wciąż mam dwuletni kontrakt. Prawdą jest za to, że są kluby zainteresowane mną, to jasne. 

Trener mistrzów nie zgadza się, że Feyenoord po jego odejściu będzie się cofał w rozwoju. - Ten klub jest znacznie większy niż ja czy Orkun Kökcü, ponieważ jest to również gracz, który może być w centrum uwagi i za którego na stole będą musiały pojawić się duże pieniądze. Osobiście uważam, że Feyenoord jest w świetnej formie, w przeciwieństwie do sześciu lat temu, kiedy również zostali mistrzami i otrzymali wiele pieniędzy z Ligi Mistrzów. 

- Pieniądze te zostały wówczas wykorzystane na budowę fantastycznego obiektu treningowego. Teraz już jest. Co więcej, ta drużyna jest znacznie młodsza i jest w niej znacznie więcej wartości niż w zeszłym roku. Ponadto w zeszłym roku zebraliśmy od trzydziestu do czterdziestu milionów z transferów. Klub jest więc w świetnej formie. Jestem bardzo szczęśliwy, że ludzie uważają, że jestem im potrzebny. Nie będę też umniejszał swojej roli, ale jest wielu innych trenerów, którzy również dobrze sobie radzą.

Slot nie ukrywa swoich ambicji. - Wiadomo też, że jeśli zgłoszą się jakieś kluby, to sam będę chciał ich wysłuchać, ale z myślą o tym, że Feyenoord też na tym skorzysta. W tej chwili nic jednak nie ma. Uważam, że w interesie wszystkich jest szybkie wyjaśnienie sprawy. Dla mnie i dla Feyenoordu. Jeśli jakiś klub jest zainteresowany, będzie musiał zgłosić się szybko w interesie moim i Feyenoordu. Rozumiem również bardzo dobrze, że w przeciwnym razie w sierpniu mogą zostać zażądane bardzo różne kwoty. Poczekamy i zobaczymy w najbliższych dniach. 

Komentarze (0)

Gospodarz

Gość

Zdjęcie Tygodnia

28-4 czerwca

Feyenoord Rotterdam na zakończenie sezonu 2022-2023 przegrał 0-1 z Vitesse Arnhem.

Video

Feyenoord 0-1 Vitesse

Porażką Feyenoord zakończył mistrzowski sezon.

Live chat

Kris

Znając życie za Kökcu przyjedzie ten Bergvall

Gość

Może za Kökcu - Gregor Krychowiak...
Hahahahahahahahaha

Gość

Teraz byle wafel po jednym dobrym sezonie w Ligue1 w średniej drużynie jest sprzedawany za 30 mln

DamianM

Ja wiem, że to psg, ale wymieniane kwoty to jest jakiś kosmos ,a my Kokcu za 30

DamianM

No Romano tam realcjonuje - PSG will pay €60m to Sporting

Kris

A skąd info o Ugarte? Nigdzie nic nie widzę?
Kökcu dużo lepszy od urugwajca

DamianM

Nie wiemy co było za kulisami, czemu się pośpieszyli itp. Może sam Kokcu chciał. To SPORTING sprzedał Ugarte za 60 baniek. A to nie był najlepszy zawodnik ligi, również młody pomocnik, ligi zbliżone..

Kris

Benfica nie ma większego potencjału niż Ajax, po prostu dobrze wały kręci. Jak zakończy się prokuratorskie śledztwo, to lizbończycy będą cienko piszczeć... ;)

Gość

Liga portugalska nie jest lepsza niż holenderska ale Benfica ma większy potencjał niż nawet ajax więc jest to krok naprzód jakby nie patrzył. No i finansowo widać że Benfica stoi wyżej niż holenderskie kluby. To jak benfica sprzedaje to jest wzór, do którego jak widać Feyenoord nie chce dążyć...

Kris

Gaston Togni - warto wziąć go pod uwagę na lewe skrzydło, ale transfer raczej zimą dopiero.

Van den Graaf

Powinno być 60 minimum, Feye sprzedałby 1,2 graczy i jest za co skład wzmacniać...

DamianM

no trzy razy więcej będzie zarabiał i też dostanie dychę na koszulce

Kris

Kökcu poszedł do Benfiki, bo tam ma prawie pewny pierwszy skład. "Orły" do tego praktycznie zawsze grają w LM, dodatkowo dostanie kupę kasy na kontrakcie.
Być może też nie chciał grać w Anglii, gdzie co drugi wirtuoz potrafi co najwyżej rywalowi kości połamać...

Van den Graaf

Może chce tam pograć 2,3 sezony i wystrzeli gdzieś wyżej. Gwarancja niemal gry co rok w LM i raczej pewne miejsce w składzie

DamianM

Powiem wam, zaskoczony jestem, że wybrał Benfikę, nie umniejszam im, duży klub, ale, dla mnie, niespodidzanka

DamianM

no to też trzeba brać poprawkę na te media, bo dokłądnych danych się nie doczekamy i nie poznamy, ale niepokojące są te doniesienia. A sam Kokcu jest już w lizbonie

Gość

A tu zaraz się okaże że plotki medialne i kokcu zostaje na kolejny rok :-D

DamianM

teraz wracam, patrzę a PSV go weźmie za 8, TOP

GAV

Z Pepim to jest drugą wtopa na dziś moim zdaniem

DamianM

mówię, dla nas był za 11 i 20%

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.